STITEK_ZAVOLAME


Bradavice a jak je odstranit

Zajímá vás:

Dobrý den, můj přítel má již leta větší množství pravděpodobně střapcovitých bradavic na krku, dále několik bradavic květákovitého tvaru na hlavě pod vlasy, tutéž bradavici také na vnitřním boltci ucha, dále pak na zádech několik větších a mnoho menších, v podpaží také větší množství pravděpodobně střapcovitých bradavic a jednu menší na šourku. Chtěl by se těchto útvarů zbavit jednak kvůli estetickému hledisku a v druhé řadě také s ohledem na své zdraví. Vzhledem k rozsáhlému postižení bych se chtěla předem informovat, jestli je možné léčbu podstoupit na Vaší klinice, jakým způsobem by se postupovalo, např. jaké by bylo časové zatížení a v neposlední řadě také alespoň přibližná cena. Prozatím s tímto problémem u lékaře nebyl a vy jste první, koho kontaktujeme. Dále bych se chtěla zeptat na odstranění jedné bradavice, kterou mám já a bohužel zrovna na velmi indiskrétním místě - v okolí konečníku. Výrůstek v průměru cca 4 mm, struktura podobná jako u střapcovité bradavice. Taktéž by mne zajímala vhodnost odstranění na Vaší klinice nebo jestli mám pro jistotu kontaktovat svého praktického lékaře a poradit se s ním. Velmi děkuji i za svého přítele za odpověď.

Rada odborníka:

Dobrý den, bradavice se odstraňují cévním laserem a kožní výrůstky erbiovým laserem. Cena se nedá takto určit, více se dozvíte při konzultaci. Hned po konzultaci je možné provést zákrok. Vše , o čem píšete, jsme schopni vykonat.


Zajímá vás:

Dobrý den, obracím se na vás s osobním dotazem týkající se červených flíčků na těle. Již několik let mám na vnitřní straně stehna mírně vystouplý tmavě červený flek velikosti asi 5mm. Tento flíček mi nečiní žádné obtíže jen někdy dost svědí a párkrát i po poškrábání krvácel. Bohužel se nezmenšuje ani nezvětšuje ani nemokvá. Mohli byste mi sdělit, o co se jedná a co s tím? Děkuji za odbornou odpověd.

Rada odborníka:

Dobrý den, touto cestou mám nemohu odborně odpovědět, je proto vhodnější navštívit lékaře.