STITEK_ZAVOLAME


Bradavice na noze a jejich odstranění

Zajímá vás:

Dobrý den, mám velkou vrostlou bradavici na plosce nohy. Absolvovala jsem několikrát léčbu dusíkem a následně přípravkem verumal. Bradavice vždy znovu vyroste. Lze ji odstranit laserem? Děkuji za odpověď.

Rada odborníka:

Dobrý den, bradavice odstraňujeme běžně laserem s velkou úspěšností. Počet opakování je však individuální. Je nutná konzultace s lékařem.


Zajímá vás:

Dobrý den, prosím o radu jak se zbavit bradavice. Mám ji na plosce pravé nohy o průměru 1 cm. Před půl rokem jsem ji byla vypálit. Na chvíli se zmenšila, ale pak opět rostla. Je nějaká účinější metoda než je vypalování dusíkem? Předem děkuji za odpověď.

Rada odborníka:

Dobrý den, pokud máte na mysli, že jste absolvovala vypalování dusíkem, můžete ještě zkusit vypálení cévním laserem. Máme s touto metodou dobré zkušenosti, jen je potřeba několika návštěv.


Zajímá vás:

Dobrý den, obracím se na vás se svým problémem. Před pár týdny jsem si nechala vypálit dusíkem hluboku bradavici. Paní doktorka musela vypalovat tedy do hloubky. Po zákroku se mi udělal puchýř, který jsem propíchla.  V celé noze mi však velmi cuká a mám oteklý palec. Mohu se zeptat, zda můžu puchýř propíchnout hned, jak se vytvoří nebo musím určitý čas počkat. Děkuji mnohokrát za odpověď.

Rada odborníka:

Dobrý den, doporučili bychom vám informovat se, o tom kdy propíchnout puchýř u lékaře, který vám zákrok prováděl.