STITEK_ZAVOLAME


Korekce (úprava) jizev

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Korekce (úprava odstranění) jizev, jizvy

Jizvy jsou nepříjemnou součástí větších lékařských zákroků nebo různých zranění. Proto s nimi má zkušenost téměř každý. Jizva je výsledný stav hojení kůže. Proto se nedá hovořit o úplném odstranění jizvy, ale pouze o její maximální korekci.

Máte-li jizvu, která se Vám nelíbí a chcete se jí zbavit, pomůžeme Vám.

odstranění jizev používáme kombinace všech dostupných metod od chirurgických až po laserové. Disponujeme všemi dostupnými technikami ke korekci jizev. Výběr metody či jejich kombinací závisí na velikosti, rozsahu, umístění, stáří atd. jednotlivých jizev.

Pro zlepšení  je velmi důležité stáří jizvy, větší  úspěch korekce mají   jizvy do 6 měsíců stáří / červené, plastické/, kdy se opakovaně použije cévní  laser, jehož paprsek má absorpci v červeném krevním barvivu/hemoglobinu/, který postupně odstraní kapilární síť  a dojde ke ztenčení a zbělení  jizvy.  

U starších jizev lze použít kombinaci chirurgického laseru / zbroušení povrchu/ a následně  cévního laseru.

Média - vyšlo o nás

Jizvy a jizvičky: jak na něJizvy a jizvičky - jak na ně? Ve stejnojmenném článku vám s těmito nedokonalostmi poradí MUDr. Lenka Faltová. Dozvíte se například, že na drobné jizvičky postačí make-up a trocha zručnosti. A na ty větší se zaměřte ihned, jakmile se ranka zahojí. Jak potom postupovat, se dočtete ve stejném článku na blogu drogerie teta.

Článek Jizvy a jizvičky k přečtení zde>>


Doktorka s MUDr. Martou MoidlovouPrimářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Na celý pořad Doktorka se můžete podívat zde>>


/akneMUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila, jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Celý rozhovor s MUDr. Lenkou Faltovou v pořadu Sama doma ke stažení zde>>


/akneMUDr. Zuzana Kulíková byla dne 21.11. 2011 hostem pořadu Je jaká je na Českém rozhlase. Posluchačům nabídla množství rad týkajících se dermatologie. Také se rozhovořila o zákroku zvaném Radiofrekvence a jeho výhodách. Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde>>.


/akneDo pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


Před zákrokem

Po zákroku

Korekce jizev - před zákrokem

Korekce jizev - po zákroku

Máte zájem o zákrok korekce (odstranění) jizev? Objednejte se níže.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 11, 110 00 Praha 1
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.