STITEK_ZAVOLAME


Nadměrné pocení

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Nadměrné pocení

/aknePotíte se více než jiní? Zkusili jste již všechny možné antiperspiranty a výsledek žádný?  Chcete se cítít volně a pohodlně? Zbavte se nepříjemného nadměrného pocení. Aplikací botulotoxinu Vás zbavíme nadměrného pocení - hyperhidrózy.

Co je to nadměrné pocení?

Hyperhidróza je odborný termín pro nadměrné pocení. Pocení začíná během dospívání a provází člověka celým životem. Nepříjemné pocení dlaní či nadměrné pocení čela či podpaží obtěžuje mnohé z nás. Jedná se o nepříjemý projev, kterého se však dá velmi snadno zbavit. Již se nemusíte obávat podat někomu ruku či přihlásit se o slovo. Botulotoxin je účinnou zbraní v boji proti nadměrnému pocení.

Kde se nejvíce nadměrné pocení projevuje?
 

  • podpaží
  • dlaní
  • čela
  • beder
  • třísel
  • zátylku

Botulotoxin se aplikuje do míst se zvýšeným nebo nepříjemným nadměrným pocením tenkou jehličkou. V tomto případě jsou ovlivněny pouze potní žlázky v místě aplikace.

Anestézie ve většině případech není potřebná. Na přání klienta je však možné provést místní znecitlivění. Nadměrné pocení ustupuje obvykle během několika dní a efekt zpravidla trvá 4 až 12 měsíců. Poté je vhodné ošetření opakovat pro další obnovení účinku.


Odstranění nadměrného pocení na klinice LaserPlastic v Praze

Odstranění nadměrného pocení na klinice LaserPlastic v Praze - Před

Odstranění nadměrného pocení na klinice LaserPlastic v Praze - Po

Média – vyšlo o nás

 


Nejlepší zbraně proti poceníVíte, jaké jsou nejlepší zbraně proti pocení? Řekne vám to dermatoložka, MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku. Informujte se, zda je lepší deodorant či antiperspirant v kuličce, spreji nebo tzv. stick?

Celý článek Nejlepší zbraně proti pocení ke stažení zde>>


Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


Článek "Potíte se? Zkuste antiperspiranty" publikovaný v novinách Metro z 3. sprna 2010, se zabývá otázkou nadměrného pocení. MUDr. Marta Moidlová radí čtenářům, jak se s nadměrným pocením hrdě poprat.

Celý článek "Potíte se? Zkuste antiperpiranty" ke stažení zde

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.