STITEK_ZAVOLAME


MUDr. Marta Moidlová

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

MUDr. Marta Moidlová

MUDr. Marta MoidlováVystudovala Fakultu všeobecného lékařství University Karlovy v Praze. Poté pracovala deset let na Dermatologické klinice pro doškolování lékařů a farmaceutů v nemocnici Na Bulovce v Praze. Pak již se začala plně věnovat estetické medicíně.

Od roku 2001 vede Kliniku LaserPlastic v Praze 1, kde optimálně skloubila celou estetickou a laserovou dermatologii s plastickou chirurgií. Absolvovala řadu stáží a kongresů například v Rakousku, ve Francii, v USA, Brazílii, Itálii, Monaku atd. Soustavně přednáší a publikuje a je jedním z prvních školitelů pro aplikaci botulotoxinu, implantátů a laserů.

Je mimo jiné dlouholetou členkou předsednictva Společnosti pro využití laserů v medicíně, nyní Společnosti estetické a laserové medicíny ČLS JEP, členka ČDS a SKED ČLS JEP, EMLA, ELA, Society of Antiaging Medicine a dalších organizací.

Pro více informací:

MUDr. Moidlová v rozhlasových a TV pořadech

MUDr. Marta Moidlová MUDr. Marta Moidlová MUDr. Moidlová Konference IMCAS 2008
MUDr. Moidlová MUDr. Moidlová MUDr. Moidlová MUDr. Moidlová
/akne /akne /akne /akne
/akne /akne IMCAS - Hong Kong /akne
Certifikát /akne /akne Diploma
Asarm congress Chairman 2017      

Váš příběh

„Již čtvrtým rokem navštěvuji kliniku LaserPlastic vedenou paní primářkou MUDr. Martou Moidlovou. Moje první návštěvy měly vyřešit pouze drobné kosmetické nedostatky, kterými byly pihy, tmavé skvrny a rozšířené žilky v obličeji. Postupně jsem poslouchala rady lékařů a sestřiček a v průběhu dalších let podstoupila výplně vrásek, operaci horních víček očí a lifting obličeje pomocí nití.
Po všech zákrocích, kterých jsem se trochu obávala, jsem trpěla minimálním zhmožděním a téměř nulovými bolestmi. Péče personálu byla starostlivá a milá, instrukce pro domácí léčbu jasné a přehledné.
Nyní se cítím velmi dobře. Znovu se ráda líčím a strojím. To je však jen můj osobní pocit. Důležité jsou reakce okolí. Lidé, kteří mě neznají, mi hádají mnohem méně let. Dokonce ve dvou institucích jsem svým rodným číslem vyvolala rozruch a zmatek, zda nedošlo k záměně :-)
Děkuji celému personálu kliniky LaserPlastic, kterou neopouštím, ale naopak: kliniku budu navštěvovat v dalších mých přibývajících letech.”
- Dana Kratochvílová, Praha 5
„Krásný den, paní primářko, právě jsem dočetla Váš rozhovor v časopise Květy s názvem „Žena k laseru stvořená“. Rozhovor se mi tak líbil, že jsem se rozhodla Vám to sama napsat. Byla bych hrozně ráda, kdyby každý lékař pracující s laserem přistupoval k těmto zajímavým strojům podobně jako Vy – s respektem a zároveň touhou se o něm něco dozvědět a pochopit, jak skutečně funguje, a ne se jenom naučit nastavení z manuálu. Právě to Vás odlišuje od konkurence, a proto jste tam, kde jste. Snad to nebudete považovat za drzé, že Vám takto píšu, ale myslím, že když se něco líbí, mělo by se to sdělovat. Přeji mnoho úspěchů a pacientů.“
- S úctou Ing. Martina V

Paní primářko, dobrý den. Touto, trochu neosobní cestou, Vám moc děkuji za možnost liposukce...Také se přiznávám, že jsem z této původně obávané, poněkud intimní a hraniční situace měla doopravdy velký zážitek, modelovaná šikovným a vtipným sochařem ženských (a nejen ženských) těl Martinem Tománkem a úžasně opečovaná Luckou a Maruškou, zakusila jsem rozmazlování a péči jako miminko.....to už jsem skoro zapomněla, jaké to je...a navíc v krásném prostředí Vaší kliniky s nádhernými vitrážemi pana Moidla..ony taky jinak působí prosvícené, z klidu postýlky, než když se kolem nich pobíhá a řeší kienti...Takže ještě jednou DÍKY!!!!!“

- S úctou VŠ

„Vážená a milá paní primářko
Vaši kliniku navštěvuji již několik let. Vždy jsem zde velice spokojená s přístupem, jak samozřejmě Vaším, tak všech sestřiček. Nyní jsem se u Vás podrobila většímu zákroku a zůstala na klinice přes noc a musím konstatovat, že nejen ambulantní část, ale i operační-hospitalizační, je úžasná. Poznala jsem i další sestry z op. sálu. Takový lidský přístup, profesionalita, vstřícnost, ochota pomoci… prostě vše naprosto bezchybné. Nemohu najít slova chvály na Váš personál. Ale protože víte, že jsem zdravotník, tím více dokáži tuto práci ocenit a ohodnotit. Buďte pyšná na svůj personál a vyřiďte všem - lékařům, sestřičkám mé velké poděkování.“

- Jitka

„Vážená paní doktorko Moidlová,

velice Vás zdravím a chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit díky za lidský přístup, který mi byl na Vaší klinice poskytnut. Celkem jsem  u Vás absolvovala 3 laserové liposukce, které byly absolutně bez problémů. Moje velké díky patří panu doktoru Tománkovi, který mě svým přístupem již na první konzultaci  přesvědčil, že jsem na správném místě a nezklamal mě. Také bych ráda poděkovala  všem anesteziologům a hlavně všem sestřičkám, které se o mě následně staraly. Nebyl to jen jejich profesionální přistup, ale pro mě velice důležitý smysl pro humor, se kterým, jak všichni víme, jde vše – a nejen rekonvalescence, lépe. Je skvělé vědět, že nemusíte být „celebrita“, abyste mohli zažít takový přístup. Opravdu moc děkuji  a přeji Vám do budoucna hodně dalších spokojených klientek a klientů. S pozdravem“,

- Klientka Pavla K.

„ Milá paní primářko, chtěla bych Vám moc poděkovat za poslední “píchnutí”. Moc hezky si to sedlo, jako vždy jste to píchla naprosto skvěle a cítím se podstatně lépe. To hned člověku ubere pár let. Aspoň pocitově  :-) Ještě jednou moc díky!!! 
Srdečně,.“

- Spokojená pacientka

Profil lékařky: Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová

Profil lékařeProhlédněte si profil primářky MUDr. Marty Moidlové, který v loňském roce zveřejnil časopis Health and Beauty. Kromě zkušeností, které má doktorka Moidlová za sebou se dozvíte také to, která z metod estetické dermatologie či plastické chirurgie ji nejvíce nadchla.

Celý profil lékařky si prohlédněte zde>>


Speciálně pro kliniku LaserPlastic: Pavlína Danková

Pavlína DankováPavlína Danková (49) se na prahu padesátky odvázala a pózuje na fotografiích, které nafotila pro kliniku laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie. K focení ji přemluvila primářka LaserPlastic Marta Moidlová, která je nejen její dlouholetou ošetřující lékařkou, ale také kamarádkou.

Exmoderátorka TV Nova ovšem nepopírá, že mladistvá tvář, kterou se pyšní, není jen dílem přírody. Tím chce říci, že patří k tomu typu žen, které o sebe pečují. A pokud jde o plastické operace, zatím se jim Pavlína Danková úspěšně vyhýbala a šla cestou laserové kosmetiky.

Projděte si zajímavé články a podívejte se na fotky s Pavlínou Dankovou

Setkání se známými tvářemi na klinice LaserPlastic

Setkání se známými tvářemi

Klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie LaserPlastic uspořádala v dubnu roku 2014 tiskovou konferenci a setkání se známými tvářemi. Přečtěte si na toto téma několik zajímavých článků.


Rozhlasové a TV pořady s MUDr. Martou Moidlovou

MUDr. Marta Moidlová se 31. ledna účastnila v Paříži Global Anatomy Masterclass, kde ji čekaly teoretické přednášky na jedné z pařížských klinik a pak také praktický workshop s pioneerem estetické medicíny Prof. Benjaminem Ascherem.

Podívejte se na fotky z paříže a workshopu z pitevny zde >>


Doktorka s MUDr. Martou MoidlovouPrimářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Na celý pořad Doktorka se můžete podívat zde>>


MUDr. Moidlová v pořadu Doktorka na ČTPrimářka MUDr. Marta Moidlová byla 2.3.2016 hostem pořadu Doktorka v České televizi. Diváci se jí mohli prostřednictvím chatu ptát na různé zákroky plastické chirurgie. Přečtěte si záznam těchto otázek a odpovědí doktorky Moidlové. Třeba najdete téma, které zajímá i Vás.

Pročtěte si záznam chatu s MUDr. Martou Moidlovouke zhlédnutí zde>>


MUDr. Moidlová v Českém rozhlasePoslechněte si další rozhovor s primářkou Martou Moidlovou, tentokrát na téma křečové žíly a laser. MUDr. Moidlová byla 4. srpna 2015 hostem poradu Dvojka v Českém rozhlase. Dozvíte se, jak bojovat s křečovými žilami pomocí cévního laseru, nebo jaké jsou vůbec příznaky křečových žil.

Celý rozhovor z Českého rozhlasu si poslechněte zde>> od 43 minuty.


Dvojka s MUDr. Martou MoidlovouJak dokáže laser omladit vaši pleť? To se dozvíte v rozhovoru s primářkou MUDr. Martou Moidlovou, která byla 9.7.2015 hostem pořadu Dvojka v Českém rozhlase. Poslechněte si, v kolika letech je vhodné omladit pokožku, a s čím vším vám může pomoci laserová dermatologie.

Celý rozhovor z Českého rozhlasu si poslechněte zde>> od 42 minuty a 20 sekundy.


Primářka Marta Moidlová přednáší na konferenci ON IN UNDER SKINDoktorka Marta Moidlová se v dubnu 2015 účastnila 3. ročníku odborné konference ON IN UNDER SKIN. Přednášela zde o komplikacích permanentních injekčních výplňových implantátů, diskutovala a také se inspirovala z příspěvků svých kolegů a vystavovatelů, kteří prezentovali novinky ze světa estetické medicíny.

Podívejte se na video reportáž z konference ON IN UNDER SKIN, na kterém doktorka Moidlová nastíní o čem byla její přednáška. A podívejte se také na medailonek z konference. Obě videa najdete zde>>


MUDr. Moidlová hostem pořadu S vámi v PrazeMUDr. Marta Moidlová byla 4. listopadu hostem pořadu S vámi v Praze, který odvysílalo Rádio Regina. Poslechněte si rozhovor o její cestě k estetické dermatologii, nebo o tom, jak fascinující výsledky přináší laserová medicína.

Celý rozhovor si poslechněte zde>>


Top Star Love - M. MoidlováZaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Martou Moidlovou. Dne 31.5.2013 byla hostem pořadu "Jaká je" na Českém rozhlasu Dvojka a posluchačům přiblížila nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii.

Celý rozhovor si poslechněte zde>>


MUDr. Marta Moidlová v rozhlasovém pořadu rádia SeeJeyV neděli 28.5.2013 byla primářka MUDr. Marta Moidlová hostem rozhlasového pořadu rádia SeeJay. V rozhovoru prozradila recept na věčné mládí a vy si ho dnes můžete také poslechnout.

Sestříhaný rozhovor na téma věčné mládí si poslechněte zde>>


Laser v medicíně a plastická chirurgie, MUDr. Marta MoidlováDne 3.5.2013 byla MUDr. Marta Moidlová hostem pořadu Magazín Leonardo na Českém rozhlasu. Primářka kliniky LaserPlastic mluvila o možnostech současné plastické chirugie a také využití laserů v medicíně.

Celý pořad si můžete přehrát zde>>


Pavlína Danková na vyšetření u přimářky Laser Plastic MUDr. Marty MoidlovéPavlínu Dankovou nepřestává strašit rakovina: Nenechává nic náhodě a čeká ji další zákrok. Takový je název článku na portálu Super.cz. Pavlína Danková v něm líčí své zdravotní obtíže, a jak je řešila na klinice Laser Plastic s MUDr. Martou Moidlovou.

Celý článek a příběh Pavlíny Dankové si přečtěte zde>>


Rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou na Českém rozhlasuPoslechněte si záznam pořadu Českého rozhlasu, kde byla dne 27.dubna 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Primářka kliniky Laser Plastic prozradila různé zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie, liposukce i plastické chirurgie.

Celý rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou si poslechněte zde>>


Chat s MUDr. Martou Moidlovou v pořadu Sama DomaMUDr. Marta Moidlová byla dne 12. března 2013 hostem pořadu Sama Doma. Pročtěte si záznam chatu, kde diskutovala s diváky na téma Laser a odstranění znamének a jizev.

Celý přepis chatu s MUDr. Moidlovou k nahlédnutí zde>>


Sama Doma s MUDr. Martou Moidlovou 1. - 3. částPodívejte se na záznam pořadu Sama Doma, ve kterém byla dne 12. března 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Tentokrát informovala diváky, na co všechno se dá v estetické dermatologii využít laser. Podívejte se na:


MUDr. Marta Moidlová v pořadu Sama domaInformujte se o nových metodách neinvazivní modelace postavy. Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma. Dne 18. června 2012 byla hostem pořadu MUDr. Marta Moidlová, která seznámila diváky s novými moderními způsoby hubnutí. Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna? Že ne?

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou


/akneDne 31. ledna 2012 byla hostem v pořadu Sama Doma MUDr. Marta Moidlová, která promluvila o depilaci a různých technikách odstranění chloupků. Paní doktorka divačkám doporučila používání depilačních strojů, ale i odstranění chloupků pomocí laseru. Nejen proto divačkám  odborně osvětlila, které typy laserů jsou těmi nejlepšími a proč.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou


/akneO tom jak dobře odstranit bradavice, ale i jiné kožní nemoci informovala posluchače rádia Impuls MUDr. Marta Moidlová. Poslechněte si celý rozhovor a nechte si poradit jak vhodně na bradavice.

Celý rozhovor o bradavicích k poslechu zde >>


/aknePoslechněte si rozhovor o novinkách v estetice na rádiu Impuls, v němž MUDr. Marta Moidlová promluvila o estetické medicíně a kožních problémech. S úsměvem též dodala, že některé zákroky zkouší i sama na sobě.

Celý rozhovor o Novinkách v estetice k poslechu zde >>


Pořed půlnocí s MUDr. Martou MoidlovouPodívejte se na rozhovor z pořadu Před půlnocí, který vysílala ČT24. Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová odpovídala na otázky, které se týkali tématu Jsme ovládáni kultem krásy? Dozvíte se do jaké míry ovlivňují obory estetické dermatologie zdraví a psychiku lidí, jaké jsou poslední trendy tzv. anti-agingu a spoustu dalších zajímavostí.

Celý pořad Před půlnocí na ČT24 s MUDr. Martou Moidlovou ke zhlédnutí zde>>


/akneDo pořadu SAMA DOMA dne 19.5. byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, která hovořila o dermatologických problémech. Divačky informovala o vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének, které se  s přicházejícím létem více objevují.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA na ČT1.


Marta Moidlová: Právo na krásuPrimářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová byla dne 14.7.2011 hostem letní reprízy pořadu Vstupte! na Českém rozhlasu. Čím si ji získala estetická medicína? Jaké výsledky má léčení kůže pomocí tzv. plazmy? Jak spokojená je s využitím botulotoxinu, který u nás začala zkoušet mezi prvními? Sleduje stále novinky v oblasti léčby boreliózy, o které publikovala několik prací? To jsou jen některé z otázek, na které můžete slyšet odpovědi.

Celý článek a videozáznam rozhovoru můžete zhlédnout zde>>


MUDr. Marta Moidlová: Právo na krásuDne 28. dubna 2011 byla hostem pořadu ČRo Vstupte! primářka kliniky estetické dermatologie a specialistka na laserové technologie MUDr. Marta Moidlová. Tématem byla otázka "Jak souvisí lymská borelióza s právem na krásu".

Zjistěte víc ze záznamu rozhovoru. Zhlédnout ho můžete zde>>


/akneV pořadu České televize Ekonomika plus se diváci seznámili s primářkou kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Martou Moidlovou, která se rozhovořila o estetické medicíně, jež je v posledních letech více a více vyhledávanou.

Podívejte se na celý pořad ke stažení zde >>


Marta Moidlová v rádiu ImpulsV prvním díle pořadu Zdraví vysílaném v radiu Impuls dne 13.02.2011 informovala MUDr. Marta Moidlová posluchače o vhodnosti laserových úprav během zimního období, které napomáhají k řešení kožních problémů.

Celý rozhovor v rádiu Impuls ke stažení zde >>


/akneDo pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


Sama doma - MUDr. Marta Moidlová 13-12-2010

Do pořadu SAMA DOMA dne 13. 12. 2010 byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, aby divačkám osvětlila otázku estetického zákroku jako dárku např. k Vánocům. Je tedy vhodné dávát estetickou operaci jako dárek pod stromeček?

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


/aknePrimářka Marta Moidlová v pondělí 27.12. od 17:06 v pořadu Českého rozhlasu odpovídala posluchačům na dotazy týkající se plastické chirurgie. Zazněla i otázka, zda se dávají v Česku plastické operace jako dárek?

Celý rozhovor z MUDr. M. Moidlovou si poslechněte zde >>

Přepis rozhovoru a fotografie můžete shlédnout zde >>


/akneV pořadu SAMA DOMA 27. 9. 2010 12:30 na ČT1 odpovídala dermatoložka MUDr. Marta Moidlová na otázky spojené s opalováním a stárnutím kůže. Divačkám pořadu poradila, které druhy krému jsou pro ochranu pokožky nejvhodnější.

Celý pořad SAMA DOMA s hostem MUDr. Martou Moidlovou – ke shlédnutí zde >>


/aknePrimářka Marta Moidlová vystoupila 31.8.2010 v poradně pořadu Rodinný lékař, který pravidelně vysílá Český rozhlas. Mudr. Marta Moidlová hovořila na téma: "Estetické zákroky po létě a v brzkém podzimu". Poslechněte si její odpovědi na dotazy a užitečné rady, které můžou pomoci i vám.


Sama doma s Mudr. Martou Moidlovou 7.6.2010V pořadu SAMA DOMA 7. 6. 2010 12:30 na ČT1 opět vystoupila Mudr. Marta Moidlová. Téma pondělního pořadu bylo "Rizika kosmetických operací". Mudr. Marta Moildová zmínila problematiku laserových zákroků jako jsou např. odstranění výrůstků, znamének, žilek, vrásek a odstranění chloupků.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


Regina - Český rozhlas - Večer s Reginou - Mudr. Marta MoidlováVe vysílání rádia Regina (Český rozhlas) v pořadu Večer s reginou 13.5.2010 ve 20:30 probírá Mudr. Marta Moidlová problematiku estetické a plastické chirurgie.

Poslechněte si Večer s Reginou s Mudr. Martou Moidlovou.


Sama doma - Chyby při laserových zákrocíchDo pořadu SAMA DOMA 26. 4. 2010 12:30 na ČT1 byla pozvána Mudr. Marta Moidlová, aby osvětlila problematiku laserových technologií a rizika laserových operací, které provádějí neodborníci.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


Mladší o pár letDo prvního dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 14.1.2010 se přihlásili manželé Jabůrkovi. Mudr. Marta Moildová se manželů osobně ujala a stanovila potřebnou diagnózu. Operaci provedl Doc. Mudr. Andrej Sukop Ph.D.

Podívejte se na první díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 2. dílDo druhého dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 21.1.2010 se přihlásila paní Jana. Mudr. Marta Moildová paní Janě aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na druhý díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 3. dílDo třetího dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 28.1.2010 se přihlásily dvě paní Marcely. Mudr. Marta Moildová aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na třetí díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 5.dílNa základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 11.2.2010 vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víčekodstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Podívejte se na pátý díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 6.dílV 6.dílu seriálu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 18.2.2010 dvě kamarádky Eva a Zdeňka prošly úžasnou proměnou. Mudr. Marta Moidlová použila injekce botulotoxinu a laserové paprsky. Evě vyhladila čelní vrásky a upravila rty. Zdeňka podstoupila vyhlazení čela a nosoretních vrásek a byly jí odstraněny červené žilky a kožní bradavičky.

Podívejte se na šestý díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 7.díl7. díl seriálu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 25.2.2010 navštívili manželé Petrovi. Ladislav podstoupil operaci horních a dolních víček, kterou provedl Doc. Mudr. Andrej Sukop Ph.D. a laserové ošetření, které provedla Mudr. Marta Moidlová. Andrea podstoupila operaci nosu a u Mudr. Marty Moidlové podstoupila botulotoxin do čela a vložení implantátů do horního rtu.

Podívejte se na sedmý díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 8.dílOsmého dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 4.3.2010 se zúčastnil partnerský pár Miroslav a Jaroslava. Paní Jaroslava podstoupila čtyři zákroky, které byly provedeny během jedné operace. Pan Miroslav podstoupil operaci víčekliposukci podbradku. Mudr. Marta Moildová opět nasazuje své botulotoxinové injekce.

Podívejte se na osmý díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 9.díl9. díl pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 11.3.2010 přivítal manžele Eliášovi. Jako první nastoupila Mudr. Marta Moidlová. Paní Boženě napíchla injekce botulotoxinu do čela, vyplnila rty a odstranila pigmentové skvrny na nose a bradavičky z obličeje. Doc. Mudr. Andrej Sukop Ph.D. provedl paní Boženě facelift obličeje a operaci horních a dolních víček. Panu Jiřímu pouze upravil oční víčka.

Podívejte se na devátý díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 10.dílV posledním dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 18.3.2010 jsme se seznámili s manželi Novotnými. Paní Soňa podstoupila depilaci obličeje od přebytečných chloupků a pan Josef Novotný botulotoxinové injekce mezi obočí, oblast čela a okolí očí. K tomu všemu se také připojil výplňový implantát a to vše pod  zodpovědnýma rukama paní Mudr. Marty Moidlové.

Podívejte se na desátý díl pořadu Mladší o pár let


MUDr. Marta Moidlová ve vysílání Fokus na ČT24Doktorka Moidlová byla 11. dubna 2009 hostem pořadu Fokus na ČT24. Tentokrát byla tématem rozhovoru zdravotní turistika. Čeští lékaři se totiž stávají ve světě turistickou atrakcí, a to nejen pro výhodnější ceny zákroků, ale zejména pro vynikající odborné zkušenosti, které mají.

Podívejte se na celý díl s MUDr. Martou Moidlovou v pořadu Fokus na ČT24>>


MUDr. Marta Moidlová na ČT1 Sama domaPořad SAMA DOMA - Rozhovor  na téma Novinky v anti age s MUDr. Martou Moidlovou vysílaný na ČT1 dne 17. 5. 2007 od 12:30

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1Video s MUDr. Martou Moidlovou.


MUDr.Marta Moidlová hostem Petra Lesáka v rádiu IMPULS

MUDr.Marta Moidlová hostem Petra Lesáka v rádiu IMPULS - rozhovor publikovaný na rádiu Impuls a publikovaný na portálu impulsovi.impuls.cz - o estetické chirurgii hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "MUDr.Marta Moidlová hostem Petra Lesáka v rádiu IMPULS" ke stažení zde >>


MUDr. Marta Moidlová v rozhlasovém pořadu,Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Martou Moidlovou na radiu SeeJay. Paní primářka tentokrát odpovídala na otázky týkající se problematiky stárnutí pleti a posluchačům prozradila recept na věčné mládí.

Celý rozhovor k poslechu zde>>.


Top Star Love - M. MoidlováJak předejít stárnutí pleti? S touto problematikou divákům a divačkám poradila MUDr. Marta Moidlová, která tentokrát odpovídala na otázky v pořadu Top Star Love. Poslechněte si celý rozhovor s paní primářkou. Mimo jiné se také dozvíte, jaký přístup má Yvetta Blanarovičová k plastickým operacím.

Celý rozhovor k poslechu zde>>.


Články s MUDr. Martou Moidlovou

Nový laser Asset podporuje podle primářky Marty Moidlové tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější a pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí.

Přečtěte si další podrobnosti v příspěvku z časopisu Překvapení nebo na naší stránce věnované laseru Asset.


Pro mnoho žen se zákroky estetické medicíny staly běžnou součástí života. Primářka MUDr. Marta Moidlová vybrala osm nejžádanějších metod, které pokožce rychle vracejí mládí a zároveň výrazně zpomalují její stárnutí.

Přečtěte si o nich v článku s názvem Zázraky estetické medicínyk zhlédnutí zde>>


Odstranění tetováníPodle asociace estetické a plastické chirurgie ASAPS si v roce 2015 nechalo tetování odstranit 46 500 Američanů, což je ve srovnání s rokem předchozím nárůst téměř o 40 %. „Tento trend je patrný i u nás”, říká MUDr. Marta Moidlová ve svém příspěvku pro týdeník Květy. Přečtěte si víc.

Celý článek s názvem Laser na hříchy k zhlédnutí zde>> 


Investice do krásy se vyplatíJedním z důvodů, proč je naše klinika tak vyhledávaná, je podle slov samotných pacientů ohleduplný osobní přístup a etika našich lékařů”, říká v článku s názvem Investice do krásy se vyplatí, MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek k zhlédnutí zde>>


Pro zdravou, navždy mladou a zářivou pleťMít zdravou, navždy mladou a zářivou pleť je snem mnohých z nás. Zázraky bohužel neumíme, i přesto ale umíme přírodě trochu pomoci a úspěšně redukujeme známky stárnutí. Přelomová řada značky DOLBERT MD byla vyvinuta doktorem Colbertem a předními lékárníky. Zásobuje kožní vrstvu klíčovými živinami a antioxidanty. Přečtěte si víc v článku s příspěvkem primářky kliniky LaserPlastic MUDr. Marty Moidlové.

Celý článek k zhlédnutí zde>>


Marta Moidlová: Jaká místa mám v Praze rádaPokud jde o vzhled a zdraví, jistě se nechcete svěřit do rukou zcela neznámému lékaři. Proto věříme, že rádi poznáte primářku kliniky LaserPlastic i z jiného soudku a přečtete si článek o tom, jaká místa v Praze má nejraději. Příspěvek vyšel v Pražském deníku 23.2.2017.

Celý článek pod titulem Marta Moidlová: Jaká místa mám v Praze ráda k přečtění zde>>


PrimaženaPřečtěte si článek, který vyšel v říjnu 2016 na portále Primažena.cz. V článku s názvem Lepší vzhled - lepší sebevědomí se dočtete, co dělat, když se vám na obličeji nebo na těle objeví pigmentové skvrny, znaménka, výrůstky, nežádoucí chloupky, jizvičky po akné nebo jiné estetické nedostatky. Řešení je tak jednoduché, jak už asi tušíte…


Pryč s křečovými žilamiTaké byste chtěli zakřičet „pryč s křečovými žilami“? Pak je tento článek určený právě vám. Dočtete se v něm možnosti odstranění křečových žil ze zdravotních i estetických důvodů. A MUDr. Marta Moidlová vás v něm ujistí, že se žíly nemusí vytrhávat a zákrok můžete podstoupit jen v lokální anestezii.

Celý článek Pryč s křečovými žilami! Mohou způsobit potíže je ke stažení zde


Článek o laserovém odstranění znaménekObjevili jste na svém těle pigmentové skvrny nebo jiná znaménka. V časopise Rodiče vám poradí, jak se jich elegantně zbavíte.

Článek o laserovém odstranění pigmentací  stáhnete zde>>


Článek o plastických operacích pro mužeNa kliniku LaserPlastic si najdou cestu i nároční klienti, kteří očekávají to nejlepší - soukromí, špičkové zázemí a profesionální péči. Proč je klinika tolik vyhledávaná a co si klienti nejvíce chválí, vám prozradí primářka MUDr. Marta Moidlová v novém příspěvku „Klinika LaserPlastic: Investice do krásy se vyplatí.


Článek o kouzlu liposukce z časopisu RodičeNevíte jaké jsou rozdíly v metodách liposukce nebo máte ještě pořád pochybnosti, zda ji podstoupit? V článku z časopisu Rodiče se dočtete všechny potřebné informace a také důvody, proč byste se měli rozhodnout pro kliniku LaserPlastic.

Celý článek o liposukci stahujte zde>>


Velký opalovací manuálPřečtěte si velký opalovací manuál. Dozvíte se, jak se vyvarovat vzniku nepříjemné hyperpigmentace a jak s ní bojovat, pokud už se na vaší pokožce objevila. Poradí vám primářka MUDr. Marta Moidlová.


Metro 5/2016I když opálená pleť vypadá na první pohled pěkně, nemusí se přehnané slunění vyplatit. Proč? To vám vysvětlí MUDr. Marta Moidlová v článku, který vyšel v rubrice Zdraví v časopisu Metro.

  • Celý článek s podtitulem „Léto láká nespočtu aktivit, ale taky hrozí mnoho nebezpečí“, si prohlédněte zde>>

PR článek z časopisu Rodiče

O klinice LaserPlastic se můžete nově dočíst i v časopise Rodiče. V kostce se dozvíte, jaké nabízíme služby, v jakém prostředí se naše klinika nachází, nebo kdo o Vás bude pečovat.

Celý PR článek o naší klinice si můžete stáhnout zde>>


Rychle za hvězduPřečtěte si článek, ve kterém se primářka MUDr. Marta Moidlová rozpovídala o tom, jaké zákroky se dají rychle stihnout s výsledkem „ách, tobě to sluší". Budou se Vám hodit třeba na školním srazu.

Celý článek z časopisu Marianne s názvem Rychle za hvězdu si přečtěte zde>>


Zdravý make-up: Který to doopravdy je?Primářka kliniky LaserPlastic, MUDr. Marta Moidlová boří mýty kolem make-upu. Ty dnešní ani nezatěžují pleť, ani neucpávají póry. Naopak mají hned několik předností. Jaké to jsou, si přečtěte v článku "Zdravý make-up: Který to doopravdy je?" na portále Kondice.cz

Celý článek o make-upu si můžete přečíst zde>>


Ošetření u dermatologa

Alespoň jednou, dvakrát do roka si dopřejte profesionální péči dermatoložky. Dnešní špičková technika a nejnovější lasery dokáží s vaší pletí zázraky. Zvlášť přístroj SilkPeel Platinum MD. Vyčistí pleť do hloubky, hydratuje, zjemní a vyhladí od nehezkých vrásek. Přečtěte si o tom v novém příspěvku kliniky LaserPlastic.

  • Přečtěte si článek o špičkové dermatologické péči - celý je ke stažení ve dvou dílech - 1. díl2. díl.

Tereza Brodská poprvé otevřeně o plastice: Úpravám se nebráním!Přečtěte si o Tereze Brodské. Přestože sdělila po mamince Janě Brejchové úžasný mladistvý vzhled, o plastice už nějakou dobu uvažuje. Přesněji řečeno o Botulotoxinu, ke kterému uvádí: "„U nás herců je problém ten, že potřebujeme mimiku. Pakliže se tedy necháme omladit botoxem, je tam velmi tenký led mezi tím, kdy je to pro tu profesi nevýhodou, a kdy je to naopak v pořádku. Pokud se to ale udělá decentně, profesně dokonale, tak si myslím, že se není čeho bát. I proto je skvělé, že je mou přítelkyní primářka Marta Moidlová."

  • Celý příspěvek, který vyšel na portále expres.cz, si můžete přečíst zde>>

Pigmentové skvrny. Kompletní výčet metod, jak na něRad pro krásu těla není nikdy dost. A tak přinášíme další - opět na téma Pigmentové skvrny. Tentokrát se však můžete těšit na kompletní výčet metod a návod, jak na ně. Alespoň to slibuje nový článek na portále dama.cz, do kterého jsme přispěli svou troškou.

Článěk "Pigmentové skvrny. Kompletní výčet metod, jak na ně" ke zhlédnutí zde>>


Aukce kabelek podpoří Tichou linku - doktorka Moidlová s tváří kliniky Pavlínou DankovouDoktorka Moidlová podpořila neslyšící a do dobročinné aukce obecně prospěšné společnosti Tichý svět věnovala svoji kabelku. Poděkování přišlo od event manažerky Marcely Nevšímalové:

"Milá paní primářko,
dovolte mi, abych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovala za to, jak jste úžasná! Děkujeme za kabelku do aukce a děkujeme za to, že jste osobně přišla."


OBJEV TÝDNE: Kate Winslet je v pánském obleku sexyNenechte se zmást titulkem. Článek "OBJEV TÝDNE: Kate Winslet je v pánském obleku sexy." se opravdu týká i estetické dermatologie. Tentokrát jde o přístroj Omnilux, který pomohl editorce Kláře zahojit ranky po nehodě na kole. A navíc i vyhladit vrásky, vypnout pleť a omladit pokožku. To všechno totiž Omnilux umí.


Stopy slunce, které nás netěšíDotek slunečních paprsků na holé kůži většinou milujeme. Co nás ale netěší, jsou pigmentové skvrny, které se mohou po létě objevit. Jak totiž říká primářka MUDr. Marta Moidlové v novém článku v časopise Ona Dnes, kůže si pamatuje všechny naše prohřešky...

Zjistěte víc a přečtěte si, co se Stopy slunce, které nás netěší1. díl k zhlédnutí zde >>2. díl k zhlédnutí zde >>


Jak si poradit s pigmentovými skvrnami po létěPigmentové skvrny jsou po létě aktuálním tématem. A tak se není co divit, když s nástupem babího léta vyšly 2 další články věnované této problematice. Přečtěte si oba a nepřehlédněte zvláště odborné rady doktorky Marty Moidlové.


Pigmentové skvrny přidávají rokyVíte, že pigmentové skvrny přidávají roky? Pokud o tom nejste přesvědčeni, přečtěte si stejnojmenný článek na portálu Novinky.cz. Dozvíte se, že příliš mnoho slunečního záření podporuje stárnutí kůže a vznik pigmentových skvrn. A také se dozvíte názor primářky MUDr. Marty Moidlové, která do článku přispěla svými zkušenostmi.

Celý článek Pigmentové skvrny přidávají roky ke zhlédnutí zde>>


CO JE SKVĚLÉ NA HOJENÍ KŮŽE? LASER!Co je skvělé na hojení kůže? Laser! Přesvědčte se o tom ve stejnojmenném článku, který vyšel v časopisu ELLE. Redaktorka Zuzana Pelková v něm vypráví svůj příběh o zanícené jizvičce, se kterou navštívila primářku doktorku Moidlovou z LaserPlastic. A ta doporučila ošetření cévním laserem V-Beam Perfecta.

Celý článek k přečtení zde>>


MUDr. Moidlová pro Moje PsychologiePřečtěte si nový rozhovor s doktorkou Martou Moidlovou, který vyšel v lednovém čísle časopisu Moje Psychologie. Rozhovor má příznačný název "Vyzkoušela jsem všechno", což bez nadsázky vystihuje lásku paní primářky k práci a také to, že je ochotna všechno předem vyzkoušet na sobě. Jak totiž sama říká: "Pro mě je důležité, abych věděla, jak co přesně působí, protože vůči klientům je to fér."

Celý rozhovor s názvem Vyzkoušela jsem všechno si stáhněte zde>>


MUDr. Moidlová shrnula své postřehy z kongresu v BerlíněMUDr. Moidlová se účastnila letošního berlínského kongresu. Probíraly se novinky v anti-aging medicíně a estetické dermatologii. A co jí nejvíce zaujalo? To vám prozradí v příspěvku pro časopis Health&Beauty.


Last minute dietaZjistěte, že krém všechno nezachrání - tak se jmenuje článek, ve kterém Marta Moidlová odpovídá na otázky ohledně péče o pleť a o kosmetické medicíně. Více se dozvíte v článku, který vyšel v magazínu Marianne.

Celý článek na téma Krém všechno nezachrání ke stažení zde>>


Muži a plastika? Ano, jejich počty stoupajíMuži a plastika? Ano, jejich počty stoupají - takový je název nového článku v olomouckém vydání deníku mf DNES ze dne 12.5.2014. Přimářka kliniky LaserPlastic to v článku potvrzuje a zároveň dodává, že "Velmi vyhledávanou procedurou je kryolipolýza, tedy redukce tukových buněk pomocí chladu. Kryolipolýzou se dá výborně řešit nadbytečný tuk v oblasti břicha, který muže trápí velmi často.“ A jaké další zákroky jsou u mužů žádané si přečtěte v celém článku - ke stažení zde>>


ANKETAPřečtěte si anketu, ve kterém známé osobnosti odpovídaly na otázku Jaké tři události českých dějin patří podle vašeho názoru mezi 100 nejvýznamnějších a proč? Dozvíte se i názor primářky naší kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlové.

  • První část ankety z rubriky Nej události si můžete přečít zde>>
  • Poslední část ankety a odpovědi MUDr. Marty Moidlové si můžete přečíst zde>>

Rozhovor s MUDr. Moidlovou: Žena k laseru zrozenáZačtěte se do rozhovoru s primářkou kliniky Laser Plastic, MUDr. Martou Moidlovou. Doktorka Moidlová odpovídala na otázky ohledně využití laseru v české dermatologii. Odtud také název článku "Žena k laseru zrozená". Z rozhovoru se dozvíte, jak dokáže laserová technika léčit, omlazovat a zkrášlovat kůži.

Celý rozhovor, který vyšel v týdeníku Květy, si můžete přečíst zde>>


Článek Spa&Wellness - MUDr. Moidlová"Posledních pár let se do módy vrací téměř antický ideál krásy, který je podmíněn krásou těla i ducha. Krásu těla umí vylepšit Marta Moidlová, primářka a také majitelka soukromé kliniky LasePlastic, která se již 13 let úspěšně drží na prvním místě v estetické dermatologii a plastické chirurgii."

Celý článek MUDr. Marty Moidlové Člověk by měl vždy vypadat přirozeně z časopisu SPA&WELLNESS z 5.12.2012 si přečtěte zde>>


Pleti škodí špatná kosmetika, kouření a slunce. Chyby ale lze napravitPleti škodí špatná kosmetika, kouření a slunce. Chyby ale lze napravit. To je název nového článku ze serveru Ona.idnes.cz, ve kterém primářka kliniky Laser Plastic MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, co vaší pleti škodí, a jaké metody vám zase navrátí jiskru a svěžest do tváře.

Celý článek z internetového magazínu Ona.idnes.cz si přečtěte zde>>


Článek Bez potu v časopisu KatkaVíte, jaký je rozdíl mezi antiperspirantem a deodorantem? Přečtěte si to v článku "Bez potu" z oblíbeného časopisu Katka. Z tohoto článku se také dozvíte, jakou neinvazivní metodu doporučuje MUDr. Marta Moidlová v boji proti nepříjemnému pocení.

Celý článek z časopisu Katka s názvem "Bez potuke stažení zde>>


Pleť: Důležitá je prevenceV případě péče o pleť je nejdůležitější prevence, dostatečná ochrana před slunečním zářením a omezení kouření. To potvrzuje i primářka MUDr. Marta Moidlová v novém článku magazínu extraDNES.

Zdravý make-upVyhlaďte a sjednoťte pleť v obličeji a zakryjte všechny drobné nedokonalosti díky zdravému make-upu. A co to vlastně je zdravý make-up vám mimo jiné prozradí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek Zdravý make-up. Který to doopravdy je? ke stažení zde>>


Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásekDokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek - to je téma článku, ve kterém MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, jak působí laserová rejuvenace nebo mezoterapie. Tyto zákroky jsou vhodné k omlazení pokožky krku, obličeje i dekoltu, pokud je vám nad 30 let.

Celý článek Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek ke stažení zde>>


Lifting bez skalpelu"Starejte se o svou pleť, ona vám to v budoucnu vrátí", radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. V rozhovoru s názvem Lifting bez skalpelu si přečtěte vše co vás zajímá o Ultherapii, nové omlazovací metodě původem ze Spojených Států.

Celý rozhovor na téma Lifting bez skalpelu ke stažení zde>>


/akneNevyhovuje vám jen tak ledajaká řasenka a často se potýkáte s podrážděním očí? Dermatoložka Marta Moidlová pro vás našla jedinečný přípravek na prodloužení řas – Lash Lash Renokin. Vyzkoušejte ho i vy.

Prohlédněte si i jiné přípravky, které dokáží vylepšit pleť a rozjasnit ji. Celý článek ke stažení zde>>.


Článek v ElleMUDr. Marta Moidlová v Elle doporučuje vynikající řasenku Renokin Lash Lash. „K prodlužování,
podpoře růstu řas, zlepšení jejich kvality a pevnosti. Nadchlo mě, že opravdu funguje, a to nejen na řasy, ale i na obočí – prořídlé a ‚vykousané‘ nešetrnými a módními úpravami. Navíc nemá vedlejší účinky jako kapky na léčbu glaukomu.“

Celý článek ke stažení zde>>.


/akne„Odloučením povrchové vrstvy buněk pokožku vyhladí, zjemní, a přitom extrémně nevysuší,“ říká primářka MUDr. Marta Moidlová o exfoliačním čistícím gelu Sébium z dermatologické laboratoře Bioderma.

Vyzkoušejte i vy tento přípravek, více naleznete zde >>.


/akneChcete mít zdravější a mladší pleť? V tom případě vyzkoušejte rozjasňující krém Brightening cream, který regeneruje poškozenou pokožku a barevně ji sjednocuje. Tento kosmetický přípravek vám doporučuje i MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek o přípravcích proti vráskám ke stažení zde >>


/akneTrápí vás skvrnky, flíčky na obličeji či akné? Zbavte se jich jednou provždy. MUDr. Marta Moidlová doporučuje vybrané výrobky i zákroky, které vyhladí vaší pleť v jakémkoliv věku. Začtěte se do článku plného rad odborníka na dermatologii.

Celý článek „Jak se zbavit skvrnek“ ke stažení zde >>


/aknePřečtěte si poutavý článek o botulotoxinu, jako jednom z nejúčinnějších jedů světa, který se používá ke kosmetickému vyhlazení vrásek. MUDr. Marta Moidlová čtenářům opět poskytla mnoho užitečných rad i varování v oblasti estetické dermatologie.

Celý článek „Krása jako droga? Trochu…“ ke stažení zde>>.


/akneChcete mít plnější rty, které budou hydratované? MUDr. Marta Moidlová doporučuje jedinečný intenzivní gel, který vaše rty vypne a dodá jim potřebou péči. Gel Xim Up Lips jemně chladí jako mentol a navíc nebudete mít nepříjemný pocit „brnění“.

Celý článek z časopis u Instyle ke stažení zde >>


/akneŘíkáte si: „Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?“ Na stejnou otázku odpovídala i Prim. MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si článek Váleček, který se dostane vráskám pod kůži! a nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie.

Celý článek k přečtení zde>>.


/akneVyzkoušejte zaručené tipy pro krásnou pleť bez plastických operací. Vybrané produkty dodají vaší pleti na svěžesti. Nechte se inspirovat slavnými ženami, mezi něž patří i MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek plný tipů pro krásu ke stažení zde >>


/akneZajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují plastické operace, jakou  je právě liposukce břicha? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Celý článek I muži mají své dny ke stažení zde >>


/akneSeznamte se s novou metodou hubnutí, s rázovou vlnou. Nahlédněte do článku v němž se MUDr. Marta Moidlová podělila o své zkušenosti, které vás přesvědčí o kladných vlastnostech rázové vlny.

Celý článek "Rázová vlnake stažení zde >>.


/aknePřečtěte si článek Opalovací krém je nutný u moře i u rybníka, který vyšel v páteční příloze MF Dnes. V něm vám Mudr. Marta Moidlová prozradí, proč si s sebou určitě nezapomenout opalovací krém.

Celý článek Opalovací krém je nutný u moře i u rybníka je ke stažení zde.


/akneNa portálu OnaDnes.cz vyšel  článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji", ve kterém MUDr. Marta Moidlová pojednává o příčínách stárnutí naší kůže.

Celý článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji" je ke stažení zde.


/aknečasopise Marianne vyšel článek "Co nás dělá staršími?", ve kterém MuDr. Marta Moidlová popisuje nejčastější problémy, které nám výrazně přidávají na věku. V článku se dozvíte nejen jak se těchto problémů zbavit, ale také jak jim účinně předchzet.

Celý článek "Co nás dělá staršími?" je ke stažení zde.


Zarůstající chloupky po depilaciČlánek o odstraňování chloupků v časopise Ona Dnes popisuje několik způsobů odstraňovaní chloupků od klasického holení až po depilaci. Mudr. Marta Moidlová nabízí pro trvalé odstranění chloupků metodu laserové depilace, která chloupky odstraní natrvalo.

Celý článek odstranění chloupků je ke stažení zde.


Lasturky na přáníV článku "Lasturky na přání" v časopise Žena a život se dočtete zajímavé informace o Labioplastice neboli zmenšení malých stydkých pysků. Na otázky ohledně Labioplastiky odpovídá Mudr. Marta Moidlová.

Celý článek "Lasturky na přání" je ke stažení zde.


Pryč s vráskami na obličejiČlánek "Pryč s vráskami na obličeji" informuje o možnosti odstranění vrásek kolem očí, úst a na čele pomocí botulotoxinových injekcí. Mudr. Marta Moidlová vysvětluje, že se není třeba obávat botulotoxinových injekcí ani celkového zákroku.

Celý článek "Pryč s vráskami na obličeji" je ke stažení zde.


ONA DNES - Zapomeňte na to, kolik je vám letČlánek "Zapomeňte na to, kolik je vám let"  v časopise ONA DNES se zabývá omlazující kosmetikou pro ženy. Mudr. Marta Moidlová seznamuje čtenářky se svou oblíbenou kosmetikou a parfémem.

Celý článek "Zapomeňte na to, kolik je vám let" je ke stažení zde.


Článek - Odstraňte skvrny na kráseMudr. Moidlová v článku "Odstraňte skvrny na kráse" pro portál Ona.iDNES.cz vysvětluje tvorbu skvrn na pokožce. V článku jsou popsány způsoby, jak se těchto nežádoucích skvrn na pokožce zbavit.

Přečtěte si více o odstranění skvrn na portálu Ona.iDNES.cz.


Kariéra - dosáhněte v práci úspěchuKARIÉRA - Dosáhněte v práci úspěchu- článek uveřejněný v časopise MOJE PSYCHOLOGIE rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou, dermatoložkou a primářkou kliniky LaserPlastic

Celý článek "Dosáhněte v práci úspěchu" ke stažení zde >>


Injekce s botulotoxinemBotulotoxin - Aby se Vaše čelo nemračilo- článek uveřejněný v deníku METRO 10/11/2009 vysvětlení podává MUDr. Marta Moidlová, dermatoložka a primářka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Aby se Vaše čelo nemračilo" ke stažení zde >>


Botulotoxin - moderní elixír mládíBotulotoxin - Moderní elixír mládí - článek uveřejněný v časopise KATKA 47/2009 informace a souvislosti komentuje MUDr. Marta Moidlová, dermatoložka a primářka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Moderní elixír mládí" ke stažení zde >>


Stop pigmentové skvrnyStop pigmentovým skvrnám - článek uveřejněný v časopise STYLE 10/2009 - na nejčastější dotazy odpovídá MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Stop pigmentovým skvrnám" ke stažení zde >>


Úspěch? Jít si za svým!Úspěch? Jít si za svým! - článek uveřejněný v časopise STYLE 02/2009 - rozhovor s primářkou kliniky LaserPlastic MUDr. Martou Moidlovou

Celý článek "Úspěch? Jít si za svým!" ke stažení zde >>


zbavte se flíčků navždyZbavte se flíčků navždy: - článek uveřejněný v časopise STYLE - radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek "Zbavte se flíčků navždy:" ke stažení zde >>


Holka jak to děláš, že tak dobře vypadáš?"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?"  - článek uveřejněný v časopise XANTYPA rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou, dermatoložkou a primářkou kliniky LaserPlastic

Celý článek "Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" ke stažení zde >>


opalováníOpálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET - článek uveřejněný v časopise Health.Only 07/2009 - před úskalími opalování varuje a radí MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Opálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET" ke stažení zde >>


Depilační manévry

(D)epilační manévry - článek uveřejněný na portálu mladazena.maminka.cz - o prolémech depilace a epilace radí MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "(D)epilační manévry" ke stažení zde >>


Krásná prsa? Žádný problém!Krásná prsa? Žádný problém! - článek uveřejněný v časopise STYLE 11/2008 - článek komentuje primářka MUDr. Marta Moidlová a Doc. MUDr. Andrej Sukop Ph.D.

Celý článek "Krásná prsa? Žádný problém!" ke stažení zde >>


MUDr. Moidlová - laserová depilacePrimářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení! - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/03/2007 - na dotazy odpovídá MUDr. Marta Moidlová primářka kliniky Laserplastic

Celý článek "Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení!"ke stažení zde >>


MUDr. Moidlová - laserová depilaceRevoluční metoda: Zbavte se chloupků jednou provždy - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/03/2007 - princip laserové depilace vysvětluje MUDr. Marta Moidlová primářka kliniky Laserplastic

Celý článek "Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení!"ke stažení zde >>


 Když laser pomáhá vyžehlit únavu

Vyzkoušela Marianne: Když laser pomáhá vyžehlit únavu... - článek publikovaný na portálu marianne.cz - o fotorejuvenaci neboli omlazení pokožky laserem hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Vyzkoušela Marianne: Když laser pomáhá vyžehlit únavu" ke stažení zde >>


Sázka na laser

Vyzkoušela Marianne: Sázka na laser - článek publikovaný na portálu marianne.cz - o laserové epilaci hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Vyzkoušela Marianne: Sázka na laser" ke stažení zde >>


Depilace ochlupení v obličeji

Depilace ochlupení v obličeji - článek publikovaný na portálu ceskatelevize.cz - o depilaci ochlupení v obličejí hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Depilace ochlupení v obličeji " ke stažení zde >>


Odstraňte skvrny na kráse

Odstraňte skvrny na kráse - článek publikovaný na portálu ona.idnes.cz - o problémech pigmentových skrvn v obličeji hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Odstraňte skvrny na kráse " ke stažení zde >>


Pod povrchem - svlékněte se z kůže

Pod povrchem - svlékněte se z kůže - článek publikovaný na portálu im-4-ana.estranky.cz - o peelingu hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Pod povrchem - svlékněte se z kůže" ke stažení zde >>


Instinkt

Články publikované v časopise INSTINKT - MUDr. Marta Moidlová

03.03.2005, Instinkt č. 09/2005  "Trpět pro krásu? Rozkoš!" >>

19.02.2004, Instinkt č. 08/2004, "Típni to s INSTINKTEM!" >>

24.07.2003, Instinkt č. 30/2003, "Zachraňte si kůži!" >>


Specialistka na estetickou medicínu

Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu - článek publikovaný na portálu zena.centrum.cz - o estetické medicíně hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu" ke stažení zde >>


Nová tvářMUDr. Marta Moidlová se věnovala klientce Kristýně a pomohla jí k zářivé a svěží pleti díky injekčnímu implantátu Restylane s kyselinou hyaluronovou. Kristýně je 30 let a výsledky i podrobnosti k zákroku jste se mohli dočíst v ELLE dne 1.10.2004

Celý příspěvek Nová tvář, který vyšel v časopisu ELLE si můžete přečíst zde>>


Akta akné I.

Akta akné I. - článek publikovaný v časopise NAILPRO & SALON v září 2004 - problémy s akné komentuje MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Akta akné I." ke stažení zde >>


přoč chtějí být ženy krásné

Přoč chtějí být ženy krásné - článek publikovaný na portálu zdravi.idnes.cz -publikováno 22/09/2003 estetickou medicínu komentuje MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "přoč chtějí být ženy krásné" ke stažení zde >>


/akne

Článek "Potíte se? Zkuste antiperspiranty" publikovaný v novinách Metro z 3. sprna 2010, se zabývá otázkou nadměrného pocení. MUDr. Marta Moidlová radí čtenářům, jak se s nadměrným pocením hrdě poprat.

Celý článek "Potíte se? Zkuste antiperpiranty" ke stažení zde


/akneČlánek "Akné umí potrápit, nejen v pubertě" publikovaný v novinách Metro z 17. srpna 2010, řeší estetickou kožní chorobu, která postihuje všechny bez ohledu na věk. MUDr. Marta Moidlová radí, jak léčit toto onemocnění.

Celý článek "Akné umí potrápit, nejen v pubertě" ke stažení zde >>


/akneV článku "Pečovatelé" publikovaného v časopise Style, naleznete nejvhodnější přípravky na pleť po zásahu laserem. Primářka MUDr. Marta Moidlová nedá dopustit na produkty Bioderma a vřele je čtenářkám doporučuje.

Celý článek "Pečovatelé" ke stažení zde >>


/akneČlánek "Muži vs. ženy" publikovaný v časopise Style-Krása, řeší problém touhy po dokonalosti jak u žen tak i u mužů. Primářka MUDr. Marta Moidlová přiznává, že nejčastěji prováděným zákrokem je liposukce.

Celý článek "Muži vs.ženy" ke stažení zde >>


/akneV článku "Co může za vypadávání vlasů?" publikovaného na portálu OnaDnes.cz se dozvíte spoustu zajímavých informací o problémech s vypadáváním vlasů. Primářka MUDr. Marta Moidlová vám odhalí, zda za problémy mohou hormony, léky, stres či culík.

Celý článek "Co může za vypadávání vlasů?" ke stažení zde


/akneČlánek "Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)"  je upoutávkou na divadelní představení Řevnického souboru. Primářka MUDr. Marta Moidlová konstatovala, že hra je vydařená nadsázka ve sféře medicínských úkonů.

Celý článek "Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)" ke stažení zde


/akneČlánek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.


plastická chirurgie - názoryTAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY - článek uveřejněný v časopise HARPER`S BAZAAR 12/2009 - názory na plastickou chirurgii

Celý článek "TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY" 01 >>, 02 >>, 03 >>


Plastická operace je moderní řešeníPlastická operace je moderní řešení, takový je název článku, ve kterém se dozvíte podstatné informace o klinice Laser Plastic, jak přistupuje ke svým pacientům, jaké služby nabízí a dozvíte se také to, proč se vlastně říká "plastická operace."

1. část článku Plastická operace je moderní řešení ke stažení zde>>
2. část článku Plastická operace je moderní řešení ke stažení zde>>


Plastická operace je moderní řešeníPosledních zhruba deset let zažívá estetická medicína celosvětově boom neinvazivních technik. K těmto účelům bylo vyvinuto ohromné množství přístrojů, které do určité míry nahrazují radikální plasticko-chirurgické úpravy. Ne vždy ale přinášejí očekávaný efekt. Přečtěte si článek s primářkou kliniky Laserplastic MUDr. Martou Moidlovou

Celý článek Bezbolestná krása? Vybírejte opatrně! k přečtení zde >>

Byli jste spokojení s ošetřením lékaře na klinice LaserPlastic? Napište nám.

Kde jste se o nás dozvěděli *

MUDr. Marta Moidlová

Děkuji za Váš názor.

MUDr. Marta Moidlová
primářka kliniky LaserPlastic