STITEK_ZAVOLAME


Jak o pleť pečovat v létě, aby netrpěla? Jaká ošetření a jaké zákroky plánovat na léto

20.07.2018 13:58

Sluneční paprsky nám sice prozáří náladu, naše kůže ale posléze už tak nadšená nebude. Nezbývá než opět nepopulárně zopakovat, že nadměrné slunění nejen urychluje stárnutí kůže, ale i prokazatelně zvyšuje vznik zhoubných i nezhoubných kožních nádorů. Základním letním opatřením tak je pečlivá ochrana před slunečním zářením – krémy, mléky, gely, ale i pečující kosmetikou s přídavkem protislunečních filtrů v denních krémech, make-upech a pudrech.

Zákroky na léto

Další letní péčí je dostatečná hydratace, přičemž nezapomeňme na sérum pod hydratační krém a kabelkové balení termální vody ve spreji. Přidat bychom měli i miniinvazivní ošetření Skinbooster např. Vital injektorem, který nám jemnými vpichy zajistí hlubokou hydrataci kůže ve vrstvě, kde je nejúčinnější.

Další vhodnou metodou je laserová rejuvenace či mikrojehličková radiofrekvence. Též botulotoxin nám v létě pomůže neprohlubovat si vrásky mračením a mhouřením se do sluníčka.

Laserovou depilaci je dobré stihnout ještě s co nejsvětlejší kůží, pak je totiž nejúčinnější.

Jaké zákroky v létě raději vynechat

Vynechat bychom měli v letních měsících chemické peelingy a odstraňování těch pigmentových skvrn, na jejichž vzniku se hlavně podílí kromě hormonů též slunce. A pokud se nám do zákroků přes léto nechce, měli bychom to naší pleti vynahradit alespoň na podzim, protože i přes veškerou péči je vysušována a namáhána kvůli koupání, opalování či klimatizaci více než jindy.

Dopřejte si některý z letních zákroků. Objednejte se

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.