STITEK_ZAVOLAME


Články, rozhlasové a TV pořady s MUDr. Lenkou Faltovou

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Články, rozhlasové a TV pořady s MUDr. Lenkou Faltovou

Profil lékařky: MUDr. Lenka Faltová, specialistka korektivní dermatologie

Profil lékaře: MUDr. Lenka FaltováProhlédněte si profil MUDr. Lenky Faltové, který zveřejnil časopis Health and Beauty. Kromě zkušeností, které má doktorka Faltová za sebou se dozvíte také to, která z metod estetické a laserové dermatologie ji nejvíce nadchla.

Celý profil lékařky si prohlédněte zde>>


Se spoustou kožních problémů dokáže pomoci laser. „Laserové ošetření je šetrnější, hojení rychlejší a s lepším výsledným estetickým efektem, ale ne v každém případě jej můžeme použít,” říká MUDr. Lenka Faltová. Více prozradíme na osobní konzultaci, nebo si přečtěte nejnovější článek z časopisu TETA.

Článek s názvem Pihy, znaménka či tetování. Jak se jich zbavit k přečtení zde>>


Když se řeknou „sluneční brýle z tržnice”, doktorku Faltovou jímá hrůza. Proč? Třeba proto, že denně řeší případy spálení sluncem s nevratnými následky. Estetické potíže jsou ale jen maličkosti oproti nádorům, které ohrožují i lidský život.

Více o nutnosti chránit se před sluncem v příspěvku MUDr. Faltové pro časopis Týden:


Jak lze odstranit tetování? Laserem. „Laser podporuje tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější.  A pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí....”, říká MUDr. Lenka Faltová. O jaký laser že se jedná? A při jakých dalších zákrocích ho můžeme použít? Veškeré další podrobnosti vám vysvětlí v rozhovoru pro portál Zdraví a my.

Celý rozhovor najdete zde>>


MUDr. Faltová a Kulíková na kongresu na Bali IMCAS Asia 2017MUDr. Faltová a MUDr. Kulíková na kongresu na Bali IMCAS Asia 2017 se zaměřením na na plastickou chirurgii a estetickou dermatologii. Brzy vám přineseme čerstvé informace o tom, co zajímavého se aktuálně děje ve světě zdraví a krásy a s jakými tématy naše kolegyně samy přispěly.


Dopolední host Českého rozhlasu12. června 2017 byla doktorka Lenka Faltová dopoledním hostem Českého rozhlasu. Hovořila na téma, jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky, co je hlavní příčinou vzniku rakoviny kůže a další.

Celý rozhovor si můžete poslechnout zde >>


Večerní host Radiožurnálu9. června 2017 odpovídala Lenka Faltová na otázky Zuzany Burešové z Českého rozhlasu: Co je bezpečné opalování? Jaké kožní problémy může vyřešit laser? Je dnes vůbec možné odhadnout věk ženy, která podstupuje řadu plastických operací?

Odpovědi si poslechněte v záznamu pořadu Večerní host Radiožurnálu zde >>


Jizvy a jizvičky: jak na něJizvy a jizvičky - jak na ně? Ve stejnojmenném článku vám s těmito nedokonalostmi poradí MUDr. Lenka Faltová. Dozvíte se například, že na drobné jizvičky postačí make-up a trocha zručnosti. A na ty větší se zaměřte ihned, jakmile se ranka zahojí. Jak potom postupovat, se dočtete ve stejném článku na blogu drogerie teta.

Článek Jizvy a jizvičky k přečtení zde>>


Správný čas na kosmetický zákrokVíte, kdy je ten správný čas na kosmetický zákrok? Poradí vám MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku, který vyšel na blogu drogerie teta. Dozvíte se, jak a čím pečovat o svou pokožku, abyste dosáhla nejlepších výsledků.

Článek s názvem Správný čas na kosmetický zákrok k přečtení zde>>


Pánové, do sprchy!Pokud jde o vztah k běžné hygieně, rozdíly mezi ženami a muži se pomalu stírají. Trend říká, že si ženy své protějšky do určité míry vychovaly. A jestli v tom chcete, milé dámy, pokračovat, budou se vám jistě hodit tipy pro ženy, které kupují kosmetiku svému partnerovi. Svým názorem přispěla do článku i MUDr. Lenka Faltová.

Článek s názvem Pánové, do sprchy! k přečtení zde>>


Prošlá kosmetika? Neschovávejte to napořád!Neschovávejte si prošlou kosmetiku a už vůbec ji nepoužívejte. Mohla by vám udělat z pleti i života peklo. Proč? To vám prozradí MUDr. Lenka Faltová v článku, který vyšel 13. 9. 2016 na blogu drogerie teta.

Celý článek s názvem Prošlá kosmetika? Neschovávejte to napořád! k přečtení zde>>


Vyspěte se dorůžova - spánek a pleťSpát se vyplatí. Už jen proto, že vyspaný člověk má lepší náladu, lépe se koncentruje a taky lépe vypadá. V noci v těle probíhají blahodárné regenerační procesy. Jaké? To vám v dalším příspěvku na blogu drogerie teta prozradí MUDr. Lenka Faltová.

Přečtěte si článek Vyspěte se dorůžova - spánek a pleťke zhlédnutí zde>>


Jak na pigmentové skvrnyPigmentové skvrny - nejvíc se jich objevuje v létě. V obličeji a na rukou, což jsou místa, kam takřka stále dopadají sluneční paprsky. Pigmentové skvrny mohou představovat čistě estetický problém, někdy ale mohou být i příznakem nemoci. Přečtěte si o tom víc na blogu drogerie teta, kam přispívá i MUDr. Lenka Faltová.

Článek Jak na pigmentové skvrny k přečtení zde>>


MUDr. Lenka Faltová - bezpečné opalováníMUDr. Lenka Faltová byla 19. dubna 2016 hostem Snídaně s Novou a s moderátory rozebírala problematiku bezpečného opalování. Zjistěte například, jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření, nebo kdy je vhodné začít s ochranou pokožky.

Na celý díl Snídaně s Novou s doktorkou Faltovou se podívejte zde>>


Otázka pro odborníkaZimní období je ideální pro určité korektivní zákroky. Jaké to jsou? Na to vám odpoví ve svém příspěvku MUDr. Lenka Faltová, korektivní dermatoložka kliniky LaserPlastic. Trochu vám napovíme ale už teď - jsou to všechny laserové zákroky. Například ošetření červených žilek ale nechte raději na jaro. Přechody z chladu do tepla tomuto ošetření nesvědčí.


Jak si načasovat kosmetické zákrokyChcete-li si dopřát některý z estetických zákroků, podzim a zima je k tomu ideální. Proč? Ošetřená pleť se totiž nesmí vystavovat slunečním paprskům. Doktorka Faltová proto doporučuje na zimu například Ultherapii, laserové odstranění pigmentací nebo chemický peeling. Na jaro si pak nechte mezoterapii.

Více se dočtete v článku Jak si načasovat kosmetické zákroky. V zimě vsaďte na laser i ultrazvuk.


MUDr. Faltová na ČT24

Doktorka Faltová byla v neděli 31.5.2015 hostem na zpravodajské televizi ČT24, kde k příležitosti Dne melanomu hovořila o riziku vzniku tohoto onemocnění, o tom, jak je rozšířené, jak poznat, že se něco se znaménkem děje a také jak se chránit.

Celý příspěvek můžete zhlédnout zde,
Po najetí n aodkaz zaškrtněte políčko u záložky  "Den melanomu".


MUDr. Faltová pro časopis LamourNemůžete se zbavit kruhů pod očima? MUDr. Lenka Faltová vám v novém čísle časopisu L'amour vysvětlí, proč se kruhy objevují, i když dodržujete zdravou životosprávu a dlouho spíte. A poradí vám také první pomoc, jak se jich co nejrychleji zbavit.

  • 1. díl článku s názvem Nenáviděné kruhy si můžete stáhnout zde>>
  • 2. díl článku s názvem Nenáviděné kruhy si můžete stáhnout zde>>

Co bychom si přály pod stromečekCo bychom si přály pod stromeček je název článku, který vyšel v časopise Žena a život. Můžete si v něm přečíst, jak MUDr. Lenka Faltová splnila redaktorce sny o hladší a projasněné pleti. Zjistíte, jaké zákroky redaktorka podstoupila, a zda se ve výsledku naplnila její očekávání.

Celý článek si můžete prohlédnout zde>>


Jak to dělám jáMUDr. Lenka Faltová pomáhá druhým na cestě za zdravím, mládím a krásnou pletí. Jaké zásady ale dodržuje ona sama? Zjistěte to z nového článku "Jak to dělám já", který vyšel v časopisu Žena a život. V článku se dozvíte jaké přípravky doktorka Faltová ráda používá, a jak probíhá její běžný den.

Celý článek "Jak to dělám já" si můžete stáhnout zde>>


Péče o pleť v zimě - MUDr. FaltováNa dotazy v online magazínu Žena.cz odpovídala MUDr. Lenka Faltová 20.12.2013. Tématem článku byla tolik důležitá péče o pleť v zimních obdobích. V článku je podrobně rozebírána problematika volby správných krémů či pitný režim.

Článek si můžete přečíst zde.


Krásná v každém věkuPřečtěte si cenné rady MUDr. Lenky Faltové. V listopadovém čísle časopisu InStyle vám prozradí, s jakými metodami estetické medicíny dosáhnete krásné a rozjasněné pleti (nejen ve věku od 30 let). Přečtěte si jaké "pleťové minimum" by pro vás mělo být samozřejmostí.

Celý článek Krásná v každém věku k prohlédnutí zde>>


Jak mít krásné nohyV říjnovém čísle časopisu InStyle jste se mohli dočíst, Jak mít krásné nohy. MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku prozradila vše o skvělých účincích Rázové vlny, která dokáže zatočit s celulitidou. Celulitida totiž trápí až 90 % žen a dobrých rad není nikdy na škodu.

Článek Jak mít krásné nohy k přečtení zde>>


4 nejúčinnější způsoby, jak se zbavit celulitidyZajímá vás, jak se zbavit celulitidy? MUDr. Lenka Faltová v novém článku na portálu zena.centrum.cz radí, že nejdůležitější je pracovat s kůží. Jedině tak zajistíme, že se v podkoží nenahromadí přebytečný tuk. A když už nás přeci tukové polštářky trápí, pak lze doporučit 4 nejúčinnější metody jak se zbavit celulitidy.

Celý článek 4 nejúčinnější způsoby, jak se zbavit celulitidy  k přečtení zde>>


MUDr. Lenka Faltová v pořadu Sama DomaPodívejte se na záznam pořadu Sama Doma, kde byla dne 25. března 2013 hostem MUDr. Lenka Faltová. Tématem byla tentokrát prevence rakoviny kůže. Informujte se, jak rozpoznat nebezpečné změny na kůži, a jak se vyvarovat jejich vzniku.

Záznam rozhovoru s MUDr. Lenkou Faltovou ke shlédnutí zde>>


Krém na ruce, váš ochranný štítPřečtěte si článek dermatoložky, MUDr. Lenky Faltové, který se věnuje krémům na ruce. Čtěte jaké krémy se mají používat na velmi suché a namáhané ruce, na hrubou kůži, pigmentové skvrny, jaké mají používat citlivky, nebo které se hodí v zimě.

Celý článek Krém na ruce, váš ochranný štít ke stažení zde>>


Nejlepší zbraně proti poceníVíte, jaké jsou nejlepší zbraně proti pocení? Prozradí vám to MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku. Informujte se, zda je lepší deodorant či antiperspirant v kuličce, spreji nebo tzv. stick?

Celý článek Nejlepší zbraně proti pocení ke stažení zde>>


Kmenové buňky, krása z vlastních zásobEstetická dermatoložka, MUDr. Lenka Faltová přispěla do článku s názvem Kmenové buňky, krása z vlastních zásob. Přečtěte si tedy zajímavé informace o séru s výtažky z kmenových buněk - jak se používá a k čemu je dobré.

Celý článek Kmenové buňky, krása z vlastních zásob ke stažení zde>>


/akneMUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila, jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Celý rozhovor s MUDr. Lenkou Faltovou v pořadu Sama doma ke stažení zde>>


/akneStále mladá a krásná chce být každá žena. Na otázky týkající se omlazení pleti a různých dermatologických zákroků odpovídala MUDr. Lenka Faltová pro časopise Žena a život. Inspirujte se článkem  a vyzkoušejte dermatologické zákroky, díky nimž získáte mladistvější pleť.

Celý článek „Chtěla bych omládnout a zkrásnět…“ ke stažení zde>>.


/akneSháníte vhodný korektor, který vám zakryje nevzhledné akné, ale přitom nezatíží vaši pokožku? Vyzkoušejte protizánětlivý zklidňující přípravek Aknecolor. „Ve formě krémpasty je vhodný především k ošetření mastné a smíšené pleti,“ vysvětluje dermatoložka MUDr. Lenka Faltová, která tento kosmetický výrobek vřele doporučuje.

Celý článek o korektorech ke stažení zde >>.


/akneSeznamte se s novou metodou hubnutí, s rázovou vlnou. Nahlédněte do článku v němž se MUDr. Marta Moidlová podělila o své zkušenosti, které vás přesvědčí o kladných vlastnostech rázové vlny.

Celý článek "Rázová vlnake stažení zde >>.


/akneČlánek Akné? Ach ne! vás podrobně seznámí s jedním nejrozšířenějším kožním onemocněním. MUDr. Faltová vám dá odpovědi na vše, co by vás o akné mohlo zajímat. Například kdy a jak vzniká, jak se starat o aknózní pleť, nebo jak se proti akné bránit.

Celý článek "Akné? Ach ne!" ke stažení zde.


/aknePřečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde.


/akneV Občanském Judu na TV Nova řeší MUDr. Faltová problematiku opalování a varuje před nebezpečím vzniku melanomu, z důvodu nadměrného opalování a nedostatečné ochrany kůže před UV zářením.

Podívejte se na celé Video s MUDr. Lenkou Faltovou.


Lenka Faltová - video youtube

MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic radí v pořadu Salon snů na TV Barrandov v otázkách čištění péči o pleť.

Podívejte se na celé "Video s MuDr. Lenkou Faltovou".


/akne

V pořadu Salon snů na TV Barrandov MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic vysvětluje problematiku pigmentací jizviček v obličeji.

Podívejte se na celé "Video s MuDr. Lenkou Faltovou".


/akneMUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic se v pořadu Občanské judo vyjádřila k dermatologickým problémům, které se objevují u mnoha lidí v době léta.

Podívejte se na celé "video s MUDr. Lenkou Faltovou".


/akneNa portálu pro ženy OnaDnes.cz vyšel na titulní straně článek "Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev", ve kterém MUDr. Lenka Faltová hovoří o laserovém odstranění ohně a použití biostimulačního laseru.

Celý článek "Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev" je ke stažení zde.


/akneNa portálu OnaDnes.cz vyšel  článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji", ve kterém MUDr. Lenka Faltová pojednává o 10 nejčastějších příčinách, které mohou za stárnutí kůže.

Celý článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji" je ke stažení zde.


Ve jménu kůžeVe jménu kůže - článek uveřejněný v časopise KATKA 28/2009 informace a souvislosti komentuje MUDr. Lenka Faltová, dermatoložka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Ve jménu kůže" ke stažení zde: 01, 02


/akneV deníku Metro vyšel článek "Bradavice už jdou odstranit i laserem", ve kterém MUDr. Lenka Faltová popisuje o moderním odstraňováním bradavic pomocí vysokovýkonného laseru v kombinaci s cévním laserem. Tato nová metoda slaví nemalé úspěch na poli odstranění bradavic.

Celý článek "Bradavice už jdou odstranit i laserem" je ke vypadáš tak dobře?"  - článek uveřejněný v časopise XANTYPA názory lékařek kliniky LaserPlastic - MUDr. Marty Moidlové, MUDr. Dagmar Frösslové a MUDr. Lenky Faltové

Celý článek "Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" ke stažení zde >>