STITEK_ZAVOLAME


Články, rozhlasové a TV pořady s MUDr. Martinem Tománkem

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Články, rozhlasové a TV pořady s MUDr. Martinem Tománkem

Krásná i zezaduLiposukce patří v Česku k nejžádanějším zákrokům. Metod, jak redukovat objem a získat krásné křivky, však existuje celá řada. Přečtěte si, kterou z nich preferuje MUDr. Martin Tománek. A přečtěte si vše o gluteoplastice neboli modelaci hýždí v článku s názvem Krásná i zezadu z časopisu Health & Beauty:


MUDr. Martin Tománek na Českém rozhlase16. září 2015 byl MUDr. Martin Tománek hostem pořadu Dopoledne s Dvojkou na Českém rozhlase. Tentokrát byly tématem rozhovoru liposukční a modelační techniky.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem si poslechněte zde>> od 39 minuty 45 sekundy.


MUDr. Martin Tománek v Českém rozhlaseJe lepší modelace těla laserem nebo přenesením vlastního tuku? Co lépe vypadá a jaký je v tom po lékařské stránce rozdíl? Nejen tyto otázky zodpověděl dne 15.6.2015 MUDr. Martin Tománek v pořadu Třináctka plus na Českém rozhlase.

Celý rozhovor s doktorem Tománkem si poslechněte zde>>


Moje psychologieDoktor Martin Tománek odpovídá v časopise Moje psychologie na dotaz čtenářky Dariny k laserové liposukci. Přečtěte si, jak MUDr. Tománek popisuje, co je principem tohoto zákroku, jak probíhá rekonvalescence, nebo jaký má efekt.

Celý článek "doktoři", ve kterém jsou příspěvky i dalších známých odborníků, si můžete stáhnout zde>>


S vámi v PrazeMUDr. Martin Tománek byl 17. února 2015 hostem pořadu "S vámi v Praze" v Českém rozhlase. Tématem rozhovoru byla laserová liposukce, tedy nejefektivnější metoda využívaná k trvalému rozpuštění tukových buněk a zároveň modelaci pokožky.

Celý rozhovor s doktorem Tománkem k poslechu zde>>


MUDr. Tománek pro Móda.czPřečtěte si článek na portálu Moda.cz, ve kterém MUDr. Tománek odpovídá na otázky ohledně liposukce. Dozvíte se, jaké partie lze formovat při liposukci a jaké techniky při tom moderní medicína využívá.


MUDr. Tománek pro Prague Post a Primažena.czPřečtěte si článek o moderních metodách pro modelaci postavy, který vyšel na portále PrimaŽena.cz a v anglické verzi také v The Prague Post. Z článku se dozvíte, jaké partie lze formovat při liposukci. MUDr. Tománek vám vysvětlí, že některé oblasti lze při tom samém zákroku zeštíhlet a jiné zároveň modelovat.


Nebojte se liposukce. Jde to i bez bolestiPřečtěte si článek na portálu Atraktivni.cz, ve kterém MUDr. Martin Tománek odpovídá na otázky ohledně liposukce. Dočtete se o efektivních, bezbolestných metodách, které jsou receptem na krásnou a souměrnou postavu.

Celý článek s názvem Nebojte se liposukce. Jde to i bez bolesti ke zhlédnutí zde>>


Tuky sbohemPřečtěte si článek s názvem Tuky sbohem ze seriálu Jak (ne)stárnout, který vyšel v magazínu FlyUP Look. Dozvíte se o metodách, která vám pomohou zbavit se nežádoucího tuku. Jednou z nich je například nejméně invazivní laserová liposukce, která je na naší klinice LaserPlastic velmi žádaná. S její pomocí můžeme odstranit tukovou tkáň prakticky na jakýchkoliv problémových partiích vašeho těla.

5. článek Tuky sbohem! ze seriálu Jak (ne)stárnout ke zhlédnutí zde>>


Rozhovor s MUDr. TománkemPoslechněte si rozhovor s MUDr. Tománkem, který se odvysílal dne 19.10. v pořadu Hovory na Českém rozhlase. Rozhovor byl na téma liposukce, estetická kritéria a lékařská etika a zjistíte v něm mimo jiné, v jakých případech není vhodné provést určitý zákrok, nebo jaké partie těla se velmi obtížně modelují například sportem nebo úpravou jídelníčku, a jsou proto vhodné k modelaci pomocí plastické chirurgie.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem k poslechu zde>>


Liposukce od A do ZChcete se dozvědět všechno o liposukci? K čemu přesně tato operace slouží, jaké má výhody, kdo ji může a kdo naopak nesmí podstoupit, jak dlouho trvá rekonvalescence nebo kolik stojí? To všechno si můžete přečíst v článku "Liposukce od A do Z", ve kterém zodpovídá otázky MUDr. Martin Tománek.

Celý článek Liposukce od A do Z z časopisu Style ke stažení zde>>


/akneÚprava genitálií se v posledních letech stává stále běžnější věcí. Právě o tomto problému promluvil v rozhovoru na rádiu Impuls estetický chirurg Martin Tománek.

Poslechněte si celý rozhovor o úpravě genitálií zde >>


MUDr. Martin Tománek v pořadu Sama domaTrápí vás nevzhledné faldíky a rádi byste zhubli do plavek? A už jsem slyšeli o modelaci laserem? Že ne? Podívejte se na rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem, který byl tentotkrát hostem pořadu Sama doma, a seznamte se s touto jedinečnou metodou hubnutí, která je rychlá a bezbolestná.

Celý pořad Sama doma ke zhlédnutí zde >>.


MUDr. Martin Tománek v článku Štíhlá a dokonale vytvarovaná postava je snem mnoha žen a dokonce i mužů. Jak toho dosáhnout s pomocí laserem asistované liposukce vysvětluje v novém článku MUDr. Martin Tománek. Přečtěte si více o zákroku, který vám přináší rychlé a trvalé výsledky.

Celý článek s názvem Jako proutek díky laseru k přečtení zde>>


Krásné tvary pomocí vlastního tuku? Ano!

Přečtěte si článek, který byl zveřejněn na webovém portále ProŽeny.cz, a ve kterém MUDr. Martin Tománek podrobně vysvětluje, jak probíhá transfer tuku, na jakých partiích se tento zákrok provádí a jaké jsou jeho přednosti.

Celý článek s názvem Krásné tvary pomocí vlastního tuku? Ano! k přečtení zde >>


iDNES.cz - Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukceTrápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>


O dvě čísla ubrat ... liposukceJestliže se potřebujete zbavit tukových polštářků a nevíte jak na to, přečtěte si článek v časopise Maminka O dvě čísla ubrat ...

Celý článek O dvě čísla ubrat ..."  článek zde >>


Marianne - MUDr. TománekLiposukce pomocí laseru - článek publikovaný na portálu marianne.cz - laserovou liposukci paží provedl plastický chirurg MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Liposukce pomocí laseru"  článek zde >>


Maxim - MUDr. TománekOTÁZKY A ODPOVĚDI - otázky a odpvědi uveřejněné v časopise MAXIM  - na odtázky odpovídá plastický chirurg MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Co se dělá s tukem, který se odsaje při liposukci?"  článek zde >>


liposukce-mediafaxNový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji - článek uveřejněný na internetovém portále MEDIAFAX.cz 24/08/2009 - liposukční techniku komentuje MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji" článek zde >>


plastická chirurgie - názoryTAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY - článek uveřejněný v časopise HARPER`S BAZAAR 12/2009 - názory na plastickou chirurgii

Celý článek "TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY" 01 >>, 02 >>, 03 >>


/akneČlánek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.


Liposukce vás zbaví tuku. Vyberte si jak, kde a za kolikPřebytečný tuk už vás nemusí trápit. MUDr. Martin Tománek vám v článku v internetovém magazínu OnaDnes.cz vysvětlí, jak probíhá liposukce, která vás zbaví tukových polštářků.

Celý článek s názvem Liposukce vás zbaví tuku. Vyberte si jak, kde a za kolik k přečtení zde>>


 Večerní Host RadiožurnáluDne 27.1.2009 byl MUDr. Martinem Tománkem hostem pořadu Večerní host Radiožurnálu. Poslechněte si rozhovor o unikátní laserové metodě, při které se odstraňují neestetické podkožní vrstvy tuku, nebo o různých možnostech současné plastické chirurgie, nejčastějších pacientech a také o peněžní stránce zákroků.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem si můžete přehrát zde>>


Liposukce vás zbaví tuku. Vyberte si jak, kde a za kolikZajímá vás laserová liposukce? MUDr. Martin Tománek v článku na portálu PraguePost vysvětlí, jak probíhá laserová liposukce a jaké jsou její výhody.

Celý článek k přečtení zde>>