STITEK_ZAVOLAME


Články s MUDr. Martou Moidlovou

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Články s MUDr. Martou Moidlovou

Výraz tváře, tedy to, jak fungují jednotlivé svaly v obličeji, prý ovlivňuje náladu. A co když vyřadíme pomocí botulotoxinu některé svaly z provozu? Na to vám odpoví primářka naší kliniky MUDr. Marta Moidlová v článku pro magazín ELLE.

Celý článek s názvem Je botox cestou ke štěstí? k přečtení zde>>


Jak o pleť pečovat v létě, aby netrpěla? Jaká ošetření a jaké zákroky plánovat na léto? To vám prozradí MUDr. Marta Moidlová ve svém příspěvku pro časopis Žena a život.

Celý článek k přečtení zde>>


„Nejdůležitější je vědět, že už dávno neplatí to, co dříve, že se má šest až dvanáct měsíců čekat, než jizva vyzraje, a teprve potom přistoupit k nějaké péči a ošetření. Zásadou dnes je, že se má začít ihned po odstranění stehů či v případě nešité rány je nutné správně pečovat už o strup,“ upozorňuje v článku z dubna 2018 primářka Marta Moidlová z Kliniky LaserPlastic.

Celý článek s názvem Funguje sádlo? Jak se starat o jizvy, aby byly neviditelné k přečtení zde >>


Nový laser Asset podporuje podle primářky Marty Moidlové tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější a pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí.

Přečtěte si další podrobnosti v příspěvku z časopisu Překvapení nebo na naší stránce věnované laseru Asset.


Pro mnoho žen se zákroky estetické medicíny staly běžnou součástí života. Primářka MUDr. Marta Moidlová vybrala osm nejžádanějších metod, které pokožce rychle vracejí mládí a zároveň výrazně zpomalují její stárnutí.

Přečtěte si o nich v článku s názvem Zázraky estetické medicínyk zhlédnutí zde>>


Odstranění tetováníPodle asociace estetické a plastické chirurgie ASAPS si v roce 2015 nechalo tetování odstranit 46 500 Američanů, což je ve srovnání s rokem předchozím nárůst téměř o 40 %. „Tento trend je patrný i u nás”, říká MUDr. Marta Moidlová ve svém příspěvku pro týdeník Květy. Přečtěte si víc.

Celý článek s názvem Laser na hříchy k zhlédnutí zde>> 


Investice do krásy se vyplatí

„Jedním z důvodů, proč je naše klinika tak vyhledávaná, je podle slov samotných pacientů ohleduplný osobní přístup a etika našich lékařů”, říká v článku s názvem Investice do krásy se vyplatí, MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek k zhlédnutí zde>>


Pro zdravou, navždy mladou a zářivou pleťMít zdravou, navždy mladou a zářivou pleť je snem mnohých z nás. Zázraky bohužel neumíme, i přesto ale umíme přírodě trochu pomoci a úspěšně redukujeme známky stárnutí. Přelomová řada značky DOLBERT MD byla vyvinuta doktorem Colbertem a předními lékárníky. Zásobuje kožní vrstvu klíčovými živinami a antioxidanty. Přečtěte si víc v článku s příspěvkem primářky kliniky LaserPlastic MUDr. Marty Moidlové.

Celý článek k zhlédnutí zde>>


Marta Moidlová: Jaká místa mám v Praze rádaPokud jde o vzhled a zdraví, jistě se nechcete svěřit do rukou zcela neznámému lékaři. Proto věříme, že rádi poznáte primářku kliniky LaserPlastic i z jiného soudku a přečtete si článek o tom, jaká místa v Praze má nejraději. Příspěvek vyšel v Pražském deníku 23.2.2017.

Celý článek pod titulem Marta Moidlová: Jaká místa mám v Praze ráda k přečtění zde>>


PrimaženaPřečtěte si článek, který vyšel v říjnu 2016 na portále Primažena.cz. V článku s názvem Lepší vzhled - lepší sebevědomí se dočtete, co dělat, když se vám na obličeji nebo na těle objeví pigmentové skvrny, znaménka, výrůstky, nežádoucí chloupky, jizvičky po akné nebo jiné estetické nedostatky. Řešení je tak jednoduché, jak už asi tušíte…


Pryč s křečovými žilamiTaké byste chtěli zakřičet „pryč s křečovými žilami“? Pak je tento článek určený právě vám. Dočtete se v něm možnosti odstranění křečových žil ze zdravotních i estetických důvodů. A MUDr. Marta Moidlová vás v něm ujistí, že se žíly nemusí vytrhávat a zákrok můžete podstoupit jen v lokální anestezii.

Celý článek Pryč s křečovými žilami! Mohou způsobit potíže je ke stažení zde


Článek o odstranění pigmentových skvrnObjevili jste na svém těle pigmentové skvrny nebo jiná znaménka. V časopise Rodiče vám poradí, jak se jich elegantně zbavíte.


Článek o plastických operacích pro mužeNa kliniku LaserPlastic si najdou cestu i nároční klienti, kteří očekávají to nejlepší - soukromí, špičkové zázemí a profesionální péči. Proč je klinika tolik vyhledávaná a co si klienti nejvíce chválí, vám prozradí primářka MUDr. Marta Moidlová v novém příspěvku „Klinika LaserPlastic: Investice do krásy se vyplatí.


Kouzlo liposukceNevíte jaké jsou rozdíly v metodách liposukce nebo máte ještě pořád pochybnosti, zda ji podstoupit? V článku z časopisu Rodiče se dočtete všechny potřebné informace a také důvody, proč byste se měli rozhodnout pro kliniku LaserPlastic.


Velký opalovací manuálPřečtěte si velký opalovací manuál. Dozvíte se, jak se vyvarovat vzniku nepříjemné hyperpigmentace a jak s ní bojovat, pokud už se na vaší pokožce objevila. Poradí vám primářka MUDr. Marta Moidlová.


Metro 5/2016I když opálená pleť vypadá na první pohled pěkně, nemusí se přehnané slunění vyplatit. Proč? To vám vysvětlí MUDr. Marta Moidlová v článku, který vyšel v rubrice Zdraví v časopisu Metro.

  • Celý článek s podtitulem „Léto láká nespočtu aktivit, ale taky hrozí mnoho nebezpečí“, si prohlédněte zde>>

PR článek z časopisu RodičeO klinice LaserPlastic se můžete nově dočíst i v časopise Rodiče. V kostce se dozvíte, jaké nabízíme služby, v jakém prostředí se naše klinika nachází, nebo kdo o vás bude pečovat.

Celý PR článek o naší klinice si můžete stáhnout zde>>


Rychle za hvězduPřečtěte si článek, ve kterém se primářka MUDr. Marta Moidlová rozpovídala o tom, jaké zákroky se dají rychle stihnout s výsledkem „ách, tobě to sluší". Budou se vám hodit třeba na školním srazu.

Celý článek z časopisu Marianne s názvem Rychle za hvězdu si přečtěte zde>>


Zdravý make-up: Který to doopravdy je?Primářka kliniky LaserPlastic, MUDr. Marta Moidlová boří mýty kolem make-upu. Ty dnešní ani nezatěžují pleť, ani neucpávají póry. Naopak mají hned několik předností. Jaké to jsou, si přečtěte v článku "Zdravý make-up: Který to doopravdy je?" na portále Kondice.cz

Celý článek o make-upu si můžete přečíst zde>>


Ošetření u dermatologa

Alespoň jednou, dvakrát do roka si dopřejte profesionální péči dermatoložky. Dnešní špičková technika a nejnovější lasery dokáží s vaší pletí zázraky. Zvlášť přístroj SilkPeel Platinum MD. Vyčistí pleť do hloubky, hydratuje, zjemní a vyhladí od nehezkých vrásek. Přečtěte si o tom v novém příspěvku kliniky LaserPlastic.

  • Přečtěte si článek o špičkové dermatologické péči - celý je ke stažení ve dvou dílech - 1. díl2. díl.

Tereza Brodská poprvé otevřeně o plastice: Úpravám se nebráním!Přečtěte si o Tereze Brodské. Přestože sdělila po mamince Janě Brejchové úžasný mladistvý vzhled, o plastice už nějakou dobu uvažuje. Přesněji řečeno o Botulotoxinu, ke kterému uvádí: "„U nás herců je problém ten, že potřebujeme mimiku. Pakliže se tedy necháme omladit botoxem, je tam velmi tenký led mezi tím, kdy je to pro tu profesi nevýhodou, a kdy je to naopak v pořádku. Pokud se to ale udělá decentně, profesně dokonale, tak si myslím, že se není čeho bát. I proto je skvělé, že je mou přítelkyní primářka Marta Moidlová."

  • Celý příspěvek, který vyšel na portále expres.cz, si můžete přečíst zde>>

Aukce kabelek podpoří Tichou linku - doktorka Moidlová s tváří kliniky Pavlínou DankovouDoktorka Moidlová podpořila neslyšící a do dobročinné aukce obecně prospěšné společnosti Tichý svět věnovala svoji kabelku. Poděkování přišlo od event manažerky Marcely Nevšímalové:

"Milá paní primářko,
dovolte mi, abych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovala za to, jak jste úžasná! Děkujeme za kabelku do aukce a děkujeme za to, že jste osobně přišla."


Pigmentové skvrny. Kompletní výčet metod, jak na něRad pro krásu těla není nikdy dost. A tak přinášíme další - opět na téma Pigmentové skvrny. Tentokrát se však můžete těšit na kompletní výčet metod a návod, jak na ně. Alespoň to slibuje nový článek na portále dama.cz, do kterého jsme přispěli svou troškou.

Článěk "Pigmentové skvrny. Kompletní výčet metod, jak na ně" ke zhlédnutí zde>>


OBJEV TÝDNE: Kate Winslet je v pánském obleku sexyNenechte se zmást titulkem. Článek "OBJEV TÝDNE: Kate Winslet je v pánském obleku sexy." se opravdu týká i estetické dermatologie. Tentokrát jde o přístroj Omnilux, který pomohl editorce Kláře zahojit ranky po nehodě na kole. A navíc i vyhladit vrásky, vypnout pleť a omladit pokožku. To všechno totiž Omnilux umí.


Stopy slunce, které nás netěšíDotek slunečních paprsků na holé kůži většinou milujeme. Co nás ale netěší, jsou pigmentové skvrny, které se mohou po létě objevit. Jak totiž říká primářka MUDr. Marta Moidlové v novém článku v časopise Ona Dnes, kůže si pamatuje všechny naše prohřešky...

Zjistěte víc a přečtěte si, co se Stopy slunce, které nás netěší1. díl k zhlédnutí zde >>2. díl k zhlédnutí zde >>


Jak si poradit s pigmentovými skvrnami po létěPigmentové skvrny jsou po létě aktuálním tématem. A tak se není co divit, když s nástupem babího léta vyšly 2 další články věnované této problematice. Přečtěte si oba a nepřehlédněte zvláště odborné rady doktorky Marty Moidlové.


Pigmentové skvrny přidávají rokyVíte, že pigmentové skvrny přidávají roky? Pokud o tom nejste přesvědčeni, přečtěte si stejnojmenný článek na portálu Novinky.cz. Dozvíte se, že příliš mnoho slunečního záření podporuje stárnutí kůže a vznik pigmentových skvrn. A také se dozvíte názor primářky MUDr. Marty Moidlové, která do článku přispěla svými zkušenostmi.

Celý článek Pigmentové skvrny přidávají roky ke zhlédnutí zde>>


CO JE SKVĚLÉ NA HOJENÍ KŮŽE? LASER!Co je skvělé na hojení kůže? Laser! Přesvědčte se o tom ve stejnojmenném článku, který vyšel v časopisu ELLE. Redaktorka Zuzana Pelková v něm vypráví svůj příběh o zanícené jizvičce, se kterou navštívila primářku doktorku Moidlovou z LaserPlastic. A ta doporučila ošetření cévním laserem V-Beam Perfecta.

Celý článek k přečtení zde>>


Atraktivni.czNerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže! Takový je název nového článku, který vyšel v internetovém vydání časopisu Atraktivní.cz. Přečíst si v něm můžete o moderních metodách dermatologie a podívat se můžete na reálné fotky s výsledky zákroků.

Celý článek z portálu Atraktivní.cz ke zhlédnutí zde>>


Plastická chirurgie:Kouzla už nejsou jen v pohádkáchNa internetovém portálu Medicin.cz vyšel článek s názvem "Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách". Přečtěte si v něm o zákrocích pro dokonalý vzhled tváře a prsou, o plastické operaci intimních partií, nebo o tom, jak se zbavit chrápání.

Celý článek najdete na serveru Medicin.cz v rubrice Estetika - ke zhlédnutí zde>>


MUDr. Moidlová pro Moje PsychologiePřečtěte si nový rozhovor s doktorkou Martou Moidlovou, který vyšel v lednovém čísle časopisu Moje Psychologie. Rozhovor má příznačný název Vyzkoušela jsem všechno, což bez nadsázky vystihuje lásku paní primářky k práci a také to, že je ochotna všechno předem vyzkoušet na sobě. Jak totiž sama říká: "Pro mě je důležité, abych osobně , jak co přesně působí, protože vůči klientům je to fér."

Celý rozhovor s názvem Vyzkoušela jsem všechno si stáhněte zde>>


MUDr. Moidlová shrnula své postřehy z kongresu v BerlíněMUDr. Moidlová se účastnila letošního berlínského kongresu. Probíraly se novinky v anti-aging medicíně a estetické dermatologii. A co jí nejvíce zaujalo? To vám prozradí v příspěvku pro časopis Health&Beauty.


Last minute dietaZjistěte, že krém všechno nezachrání - tak se jmenuje článek, ve kterém Marta Moidlová odpovídá na otázky ohledně péče o pleť a o kosmetické medicíně. Více se dozvíte v článku, který vyšel v magazínu Marianne.

Celý článek na téma Krém všechno nezachrání ke stažení zde>>


Last minute dietaProměňte sen o plochém bříšku ve skutečnost. Naučte se TOP cviky, zatočte se stresem, nasaďte lehký jídelníček, anebo zvolte rychlé řešení. Na výběr máte účinnou laserovou liposukci, lipotransfer, nebo oblíbenou kryolipolýzu. O všem se dozvíte z článku, který vyšel v časopisu Katka.

Celý článek na téma Last Minute Dieta ke stažení zde>>


Muži a plastika? Ano, jejich počty stoupajíMuži a plastika? Ano, jejich počty stoupají - takový je název nového článku v olomouckém vydání deníku mf DNES ze dne 12.5.2014. Přimářka kliniky LaserPlastic to v článku potvrzuje a zároveň dodává, že "Velmi vyhledávanou procedurou je kryolipolýza, tedy redukce tukových buněk pomocí chladu. Kryolipolýzou se dá výborně řešit nadbytečný tuk v oblasti břicha, který muže trápí velmi často.“ A jaké další zákroky jsou u mužů žádané si přečtěte v celém článku - ke stažení zde>>


ANKETAPřečtěte si anketu, ve kterém známé osobnosti odpovídaly na otázku Jaké tři události českých dějin patří podle vašeho názoru mezi 100 nejvýznamnějších a proč? Dozvíte se i názor primářky naší kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlové.

První část ankety z rubriky Nej události si můžete přečít zde>>

Poslední část ankety a odpovědi MUDr. Marty Moidlové si můžete přečíst zde>>


Rozhovor s MUDr. Moidlovou: Žena k laseru zrozenáZačtěte se do rozhovoru s primářkou kliniky Laser Plastic, MUDr. Martou Moidlovou. Doktorka Moidlová odpovídala na otázky ohledně využití laseru v české dermatologii. Odtud také název článku "Žena k laseru zrozená". Z rozhovoru se dozvíte, jak dokáže laserová technika léčit, omlazovat a zkrášlovat kůži.

Celý rozhovor, který vyšel v týdeníku Květy, si můžete přečíst zde>>


Článek Spa&Wellness - MUDr. Moidlová"Posledních pár let se do módy vrací téměř antický ideál krásy, který je podmíněn krásou těla i ducha. Krásu těla umí vylepšit Marta Moidlová, primářka a také majitelka soukromé kliniky LasePlastic, která se již 13 let úspěšně drží na prvním místě v estetické dermatologii a plastické chirurgii."

Celý článek MUDr. Marty Moidlové Člověk by měl vždy vypadat přirozeně z časopisu SPA&WELLNESS z 5.12.2012 si přečtěte zde>>


Pleti škodí špatná kosmetika, kouření a slunce. Chyby ale lze napravitPleti škodí špatná kosmetika, kouření a slunce. Chyby ale lze napravit. To je název nového článku ze serveru Ona.idnes.cz, ve kterém primářka kliniky Laser Plastic MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, co vaší pleti škodí, a jaké metody vám zase navrátí jiskru a svěžest do tváře.

Celý článek z internetového magazínu Ona.idnes.cz si přečtěte zde>>


Liposukce je přežitekLiposukce je přežitek: 3 lepší způsoby rychlého hubnutí - takový je název nového článku na portálu Žena.cz, pro který pomáhala utříbit informace primářka kliniky Laser Plastic MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si v něm, jak fungují efektivní metody formování postavy - Liposculpturing, Vibrační liposukceKryolipolýza.

Celý článek Liposukce je přežitek k přečtení zde>>


Článek Bez potu v časopisu KatkaVíte, jaký je rozdíl mezi antiperspirantem a deodorantem? Přečtěte si to v článku "Bez potu" z oblíbeného časopisu Katka. Z tohoto článku se také dozvíte, jakou neinvazivní metodu doporučuje MUDr. Marta Moidlová v boji proti nepříjemnému pocení.

Celý článek z časopisu Katka s názvem "Bez potuke stažení zde>>


Pleť: Důležitá je prevenceV případě péče o pleť je nejdůležitější prevence, dostatečná ochrana před slunečním zářením a omezení kouření. To potvrzuje i primářka MUDr. Marta Moidlová v novém článku magazínu extraDNES.


Zdravý make-upVyhlaďte a sjednoťte pleť v obličeji a zakryjte všechny drobné nedokonalosti díky zdravému make-upu. A co to vlastně je zdravý make-up vám mimo jiné prozradí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek Zdravý make-up. Který to doopravdy je? ke stažení zde>>


Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásekDokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek - to je téma článku, ve kterém MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, jak působí laserová rejuvenace nebo mezoterapie. Tyto zákroky jsou vhodné k omlazení pokožky krku, obličeje i dekoltu, pokud je vám nad 30 let.

Celý článek Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek ke stažení zde>>


Lifting bez skalpelu"Starejte se o svou pleť, ona vám to v budoucnu vrátí", radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. V rozhovoru s názvem Lifting bez skalpelu si přečtěte vše co vás zajímá o Ultherapii, nové omlazovací metodě původem ze Spojených Států.

Celý rozhovor na téma Lifting bez skalpelu ke stažení zde>>


/akneNevyhovuje vám jen tak ledajaká řasenka a často se potýkáte s podrážděním očí? Dermatoložka Marta Moidlová pro vás našla jedinečný přípravek na prodloužení řas – Lash Lash Renokin. Vyzkoušejte ho i vy.

Prohlédněte si i jiné přípravky, které dokáží vylepšit pleť a rozjasnit ji. Celý článek ke stažení zde>>.


Článek v ElleMUDr. Marta Moidlová v Elle doporučuje vynikající řasenku Renokin Lash Lash. „K prodlužování,
podpoře růstu řas, zlepšení jejich kvality a pevnosti. Nadchlo mě, že opravdu funguje, a to nejen na řasy, ale i na obočí – prořídlé a ‚vykousané‘ nešetrnými a módními úpravami. Navíc nemá vedlejší účinky jako kapky na léčbu glaukomu.“

Celý článek ke stažení zde>>.


/akne„Odloučením povrchové vrstvy buněk pokožku vyhladí, zjemní, a přitom extrémně nevysuší,“ říká primářka MUDr. Marta Moidlová o exfoliačním čistícím gelu Sébium z dermatologické laboratoře Bioderma.

Vyzkoušejte i vy tento přípravek, více naleznete zde >>.


/akneChcete mít zdravější a mladší pleť? V tom případě vyzkoušejte rozjasňující krém Brightening cream, který regeneruje poškozenou pokožku a barevně ji sjednocuje. Tento kosmetický přípravek vám doporučuje i MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek o přípravcích proti vráskám ke stažení zde >>.


/akneTrápí vás skvrnky, flíčky na obličeji či akné? Zbavte se jich jednou provždy. MUDr. Marta Moidlová doporučuje vybrané výrobky i zákroky, které vyhladí vaší pleť v jakémkoliv věku. Začtěte se do článku plného rad odborníka na dermatologii.

Celý článek „Jak se zbavit skvrnek“ ke stažení zde >>


/aknePřečtěte si poutavý článek o botulotoxinu, jako jednom z nejúčinnějších jedů světa, který se používá ke kosmetickému vyhlazení vrásek. MUDr. Marta Moidlová čtenářům opět poskytla mnoho užitečných rad i varování v oblasti estetické dermatologie.

Celý článek „Krása jako droga? Trochu…“ ke stažení zde>>.


/akneChcete mít plnější rty, které budou hydratované? MUDr. Marta Moidlová doporučuje jedinečný intenzivní gel, který vaše rty vypne a dodá jim potřebou péči. Gel Xim Up Lips jemně chladí jako mentol a navíc nebudete mít nepříjemný pocit „brnění“.

Celý článek z časopis u Instyle ke stažení zde >>


/akneŘíkáte si: „Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?“ Na stejnou otázku odpovídala i Prim. MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si článek Váleček, který se dostane vráskám pod kůži! a nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie.

Celý článek k přečtení zde>>.


/akneVyzkoušejte zaručené tipy pro krásnou pleť bez plastických operací. Vybrané produkty dodají vaší pleti na svěžesti. Nechte se inspirovat slavnými ženami, mezi něž patří i MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek plný tipů pro krásu ke stažení zde >>.


/akneZajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují plastické operace, jakou  je například liposukce břicha? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Celý článek I muži mají své dny ke stažení zde >>


/akneSeznamte se s novou metodou hubnutí, s rázovou vlnou. Nahlédněte do článku v němž se MUDr. Marta Moidlová podělila o své zkušenosti, které vás přesvědčí o kladných vlastnostech rázové vlny.

Celý článek "Rázová vlnake stažení zde >>.


/aknePřečtěte si článek Opalovací krém je nutný u moře i u rybníka, který vyšel v páteční příloze MF Dnes. V něm vám MUDr. Marta Moidlová prozradí, proč si s sebou určitě nezapomenout opalovací krém.

Celý článek Opalovací krém je nutný u moře i u rybníka je ke stažení zde.


/akneNa portálu OnaDnes.cz vyšel  článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji", ve kterém MUDr. Marta Moidlová pojednává o příčínách stárnutí naší kůže.

Celý článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji" je ke stažení zde.


/aknečasopise Marianne vyšel článek "Co nás dělá staršími?", ve kterém MuDr. Marta Moidlová popisuje nejčastější problémy, které nám výrazně přidávají na věku. V článku se dozvíte nejen jak se těchto problémů zbavit, ale také jak jim účinně předchzet.

Celý článek "Co nás dělá staršími?" je ke stažení zde.


Zarůstající chloupky po depilaciČlánek o odstraňování chloupků v časopise Ona Dnes popisuje několik způsobů odstraňovaní chloupků od klasického holení až po depilaci. MUDr. Marta Moidlová nabízí pro trvalé odstranění chloupků metodu laserové depilace, která chloupky odstraní natrvalo.

Celý článek odstranění chloupků je ke stažení zde.


Lasturky na přáníV článku "Lasturky na přání" v časopise Žena a život se dočtete zajímavé informace o Labioplastice neboli zmenšení malých stydkých pysků. Na otázky ohledně Labioplastiky odpovídá MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek "Lasturky na přání" je ke stažení zde.


Pryč s vráskami na obličejiČlánek "Pryč s vráskami na obličeji" informuje o možnosti odstranění vrásek kolem očí, úst a na čele pomocí botulotoxinových injekcí. MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, že se není třeba obávat botulotoxinových injekcí ani celkového zákroku.

Celý článek "Pryč s vráskami na obličeji" je ke stažení zde.


ONA DNES - Zapomeňte na to, kolik je vám letČlánek "Zapomeňte na to, kolik je vám let"  v časopise ONA DNES se zabývá omlazující kosmetikou pro ženy. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenářky se svou oblíbenou kosmetikou a parfémem.

Celý článek "Zapomeňte na to, kolik je vám let" je ke stažení zde.


Článek - Odstraňte skvrny na kráseMUDr. Moidlová v článku "Odstraňte skvrny na kráse" pro portál Ona.iDNES.cz vysvětluje tvorbu skvrn na pokožce. V článku jsou popsány způsoby, jak se těchto nežádoucích skvrn na pokožce zbavit.

Přečtěte si více o odstranění skvrn na portálu Ona.iDNES.cz.


Kariéra - dosáhněte v práci úspěchuKARIÉRA - Dosáhněte v práci úspěchu- článek uveřejněný v časopise MOJE PSYCHOLOGIE rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou, dermatoložkou a primářkou kliniky LaserPlastic

Celý článek "Dosáhněte v práci úspěchu" ke stažení zde >>


Injekce s botulotoxinemBotulotoxin - Aby se Vaše čelo nemračilo- článek uveřejněný v deníku METRO 10/11/2009 vysvětlení podává MUDr. Marta Moidlová, dermatoložka a primářka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Aby se Vaše čelo nemračilo" ke stažení zde >>


Botulotoxin - moderní elixír mládíBotulotoxin - Moderní elixír mládí - článek uveřejněný v časopise KATKA 47/2009 informace a souvislosti komentuje MUDr. Marta Moidlová, dermatoložka a primářka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Moderní elixír mládí" ke stažení zde >>


Stop pigmentové skvrnyStop pigmentovým skvrnám - článek uveřejněný v časopise STYLE 10/2009 - na nejčastější dotazy odpovídá MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Stop pigmentovým skvrnám" ke stažení zde >>


Úspěch? Jít si za svým!Úspěch? Jít si za svým! - článek uveřejněný v časopise STYLE 02/2009 - rozhovor s primářkou kliniky LaserPlastic MUDr. Martou Moidlovou

Celý článek "Úspěch? Jít si za svým!" ke stažení zde >>


zbavte se flíčků navždyZbavte se flíčků navždy: - článek uveřejněný v časopise STYLE - radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek "Zbavte se flíčků navždy:" ke stažení zde >>


Holka jak to děláš, že tak dobře vypadáš?"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?"  - článek uveřejněný v časopise XANTYPA rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou, dermatoložkou a primářkou kliniky LaserPlastic

Celý článek "Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" ke stažení zde >>


opalováníOpálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET - článek uveřejněný v časopise Health.Only 07/2009 - před úskalími opalování varuje a radí MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Opálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET" ke stažení zde >>


Depilační manévry

(D)epilační manévry - článek uveřejněný na portálu mladazena.maminka.cz - o prolémech depilace a epilace radí MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "(D)epilační manévry" ke stažení zde >>


Krásná prsa? Žádný problém!Krásná prsa? Žádný problém! - článek uveřejněný v časopise STYLE 11/2008 - článek komentuje primářka MUDr. Marta Moidlová a Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Krásná prsa? Žádný problém!" ke stažení zde >>


MUDr. Moidlová - laserová depilacePrimářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení! - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/03/2007 - na dotazy odpovídá MUDr. Marta Moidlová primářka kliniky Laserplastic

Celý článek "Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení!"ke stažení zde >>


MUDr. Moidlová - laserová depilaceRevoluční metoda: Zbavte se chloupků jednou provždy - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/03/2007 - princip laserové depilace vysvětluje MUDr. Marta Moidlová primářka kliniky Laserplastic

Celý článek "Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení!"ke stažení zde >>


 Když laser pomáhá vyžehlit únavu

Vyzkoušela Marianne: Když laser pomáhá vyžehlit únavu... - článek publikovaný na portálu marianne.cz - o fotorejuvenaci neboli omlazení pokožky laserem hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Vyzkoušela Marianne: Když laser pomáhá vyžehlit únavu" ke stažení zde >>


Sázka na laser

Vyzkoušela Marianne: Sázka na laser - článek publikovaný na portálu marianne.cz - o laserové epilaci hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Vyzkoušela Marianne: Sázka na laser" ke stažení zde >>


Depilace ochlupení v obličeji

Depilace ochlupení v obličeji - článek publikovaný na portálu ceskatelevize.cz - o depilaci ochlupení v obličejí hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Depilace ochlupení v obličeji " ke stažení zde >>


Odstraňte skvrny na kráse

Odstraňte skvrny na kráse - článek publikovaný na portálu ona.idnes.cz - o problémech pigmentových skrvn v obličeji hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Odstraňte skvrny na kráse " ke stažení zde >>


Pod povrchem - svlékněte se z kůže

Pod povrchem - svlékněte se z kůže - článek publikovaný na portálu im-4-ana.estranky.cz - o peelingu hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Pod povrchem - svlékněte se z kůže" ke stažení zde >>


Instinkt

Články publikované v časopise INSTINKT - MUDr. Marta Moidlová

03.03.2005, Instinkt č. 09/2005  "Trpět pro krásu? Rozkoš!" >>

19.02.2004, Instinkt č. 08/2004, "Típni to s INSTINKTEM!" >>

24.07.2003, Instinkt č. 30/2003, "Zachraňte si kůži!" >>


Specialistka na estetickou medicínu

Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu - článek publikovaný na portálu zena.centrum.cz - o estetické medicíně hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu" ke stažení zde >>


Nová tvářMUDr. Marta Moidlová se věnovala klientce Kristýně a pomohla jí k zářivé a svěží pleti díky injekčnímu implantátu Restylane s kyselinou hyaluronovou. Kristýně je 30 let a výsledky i podrobnosti k zákroku jste se mohli dočíst v ELLE dne 1.10.2004

Celý příspěvek Nová tvář, který vyšel v časopisu ELLE si můžete přečíst zde>>


Akta akné I.Akta akné I. - článek publikovaný v časopise NAILPRO & SALON v září 2004 - problémy s akné komentuje MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Akta akné I." ke stažení zde >>


přoč chtějí být ženy krásné

Přoč chtějí být ženy krásné - článek publikovaný na portálu zdravi.idnes.cz -publikováno 22/09/2003 estetickou medicínu komentuje MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "přoč chtějí být ženy krásné" ke stažení zde >>


/akne

Článek "Potíte se? Zkuste antiperspiranty" publikovaný v novinách Metro z 3. sprna 2010, se zabývá otázkou nadměrného pocení. MUDr. Marta Moidlová radí čtenářům, jak se s nadměrným pocením hrdě poprat.

Celý článek "Potíte se? Zkuste antiperpiranty" ke stažení zde


/akneČlánek "Akné umí potrápit, nejen v pubertě" publikovaný v novinách Metro z 17. srpna 2010, řeší estetickou kožní chorobu, která postihuje všechny bez ohledu na věk. MUDr. Marta Moidlová radí, jak léčit toto onemocnění.

Celý článek "Akné umí potrápit, nejen v pubertě" ke stažení zde >>


/akneV článku "Pečovatelé" publikovaného v časopise Style, naleznete nejvhodnější přípravky na pleť po zásahu laserem. Primářka MUDr. Marta Moidlová nedá dopustit na produkty Bioderma a vřele je čtenářkám doporučuje.

Celý článek "Pečovatelé" ke stažení zde >>


/akneČlánek "Muži vs. ženy" publikovaný v časopise Style-Krása, řeší problém touhy po dokonalosti jak u žen tak i u mužů. Primářka MUDr. Marta Moidlová přiznává, že nejčastěji prováděným zákrokem je liposukce.

Celý článek "Muži vs.ženy" ke stažení zde >>


/akneV článku "Co může za vypadávání vlasů?" publikovaného na portálu OnaDnes.cz se dozvíte spoustu zajímavých informací o problémech s vypadáváním vlasů. Primářka MUDr. Marta Moidlová vám odhalí, zda za problémy mohou hormony, léky, stres či culík.

Celý článek "Co může za vypadávání vlasů?" ke stažení zde


/akneČlánek "Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)"  je upoutávkou na divadelní představení Řevnického souboru. Primářka MUDr. Marta Moidlová konstatovala, že hra je vydařená nadsázka ve sféře medicínských úkonů.

Celý článek "Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)" ke stažení zde


/akneČlánek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.


plastická chirurgie - názoryTAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY - článek uveřejněný v časopise HARPER`S BAZAAR 12/2009 - názory na plastickou chirurgii

Celý článek "TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY" 01 >>, 02 >>, 03 >>


Plastická operace je moderní řešeníPlastická operace je moderní řešení, takový je název článku, ve kterém se dozvíte podstatné informace o klinice Laser Plastic, jak přistupuje ke svým pacientům, jaké služby nabízí a dozvíte se také to, proč se vlastně říká "plastická operace."

1. část článku Plastická operace je moderní řešení ke stažení zde>>
2. část článku Plastická operace je moderní řešení ke stažení zde>>