Platnéřská 89/11, Praha 1

Akustická rázová vlna – léčba celulitidy, vyhlazení obličeje

Co je akustická rázová vlna?

Dejte sbohem pomerančové kůži. Přichází akustická rázová vlna, která ji efektivně odstraní. Akustická rázová vlna je určena pro:

  • korekci a léčbu celulitidy I. až III. Stupně,

  • korekci jizev a strií,

  • vypnutí svalové a vazivové tkáně,

  • zmenšení obvodu – „zeštíhlení“,

  • odstranění lymfedému.

Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je třeba absolvovat 6 až 12 zákroků, které jsou prováděné jednou, optimálně dvakrát týdně. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění je dochází již po 4 zákrocích. Výrazné zlepšení stavu probíhá postupně, a to zejména po ukončení léčebné série až do 6 – ti i více měsíců.

Akustická rázová vlna pro ošetření obličeje

  • vypíná pokožku, zpevňuje kontury a vyhlazuje drobné vrásky obličeje

  • ošetření je bezbolestné s minimálním použitím tlaku na ošetřovanou partii

  • doporučeno je 7 ošetření 1x týdně

  • efekt je dlouhodobý – minimálně 9 měsíců (po 7 sezeních)

Kombinace kryolipolýzy s akustickou rázovou vlnou

Byly provedeny nové studie a dle nich je celková účinnost a výsledný efekt kryolipolýzy mnohonásobně vyšší díky následné aplikaci akustické rázové vlny, která nejen výrazně urychluje rozpad tukových buněk, ale zároveň stimuluje novotvorbu kolagenu a vypíná pokožku. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je doporučeno absolvovat 5 ošetření akustickou rázovou vlnou. První se provádí bezprostředně po aplikaci kryolipolýzy, následující čtyři ošetření pak 1x týdně. Poslední ošetření je možné dle potřeby opět spojit s další aplikací kryolipolýzy.

Ceník zákroku

Reference

Fotogalerie

Média - vyšlo o nás

Krásné tělo jako před dítětem

Krásné tělo jako před dítětem. To je název článku, ve kterém se dozvíte, jakých skvělých účinků lze dosáhnout s přístrojem D-ACTOR 200. Tímto přístrojem dokážeme odstranit celulitidu, vypnout ochablou kůži na pažích, vnitřních stehnech nebo nad koleny, vyhladit strie, lymfedémy a obličejové vrásky.

Celý článek Krásné tělo jako před dítětem si můžete přečíst zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Válka s pomeranči

Harper's Bazaar - Celulitida.

Ze všech možných přístrojových ošetření se nám v redakci nejvíc osvědčila elektrická rázová vlna. Je to metoda, která se nejprve používala pro rozbíjení ledvinových kamenů nebo při léčbě kloubů. Akustické vlnění zničí zapouzdření tukových buněk, a tkáň se tak stane měkčí a  aktivnější. Kombinuje se s hlavicí pracující na principu nastavitelného podtlaku, který narušuje tukové buňky, a takzvaného roller pohybu, tedy válečkové masáže. Pro ten nejlepší výsledek je třeba podstoupit šest až osm ošetření. Zkuste zajít na kliniku LaserPlastic (laserplastic.cz) nebo Laser Esthetic (laseresthetic.cz), za jejichž výsledky ručíme.

Novinky v léčbě celulitidy

Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde

Rázová vlna

Seznamte se s novou metodou hubnutí, s rázovou vlnou. Nahlédněte do článku v němž se MUDr. Marta Moidlová podělila o své zkušenosti, které vás přesvědčí o kladných vlastnostech rázové vlny.

Celý článek "Rázová vlnake stažení zde

Jak mít krásné nohy

V říjnovém čísle časopisu InStyle jste se mohli dočíst, Jak mít krásné nohy. MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku prozradila vše o skvělých účincích Rázové vlny, která dokáže zatočit s celulitidou. Celulitida totiž trápí až 90 % žen a dobrých rad není nikdy na škodu.

Článek Jak mít krásné nohy k přečtení zde

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým