Celulitida – léčba a odstranění

Odstranění hrbolaté tzv. „pomerančové kůže“ na stehnech a hýždích, která trápí většinu žen i mužů, je velmi jednoduché i bez operace. Na naší klinice provádíme zákroky, které řeší tuto problematickou partii a po několika ošetřeních je již viditelný výsledek. Domluvte si konzultaci s renomovaným odborníkem, který vám pomůže vybrat tu nejvhodnější a nejšetrnější metodu odstranění.

Celulitida – léčba a odstranění
Platnéřská 89/11, Praha 1

Akustická rázová vlna – léčba celulitidy, vyhlazení obličeje

Dejte sbohem pomerančové kůži. Přichází akustická rázová vlna, která ji efektivně odstraní. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je třeba absolvovat 6 až 12 zákroků, které jsou prováděné jednou, optimálně dvakrát týdně. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění je dochází již po 4 zákrocích. Výrazné zlepšení stavu probíhá postupně, a to zejména po ukončení léčebné série až do 6 – ti i více měsíců.

Přístrojová lymfodrenáž – Lympha Press Optimal

Lymfatický systém je hlavním imunitním a detoxikačním nástrojem lidského organismu. Lymfodrenáž má za úkol lymfatický systém vrátit do kondice a zvýšit jeho výkonnost, zlepšuje a obnovuje oběh lymfy. Je účinnou prevencí proti všem onemocněním. Vhodná je především pro osoby, které v zaměstnání dlouho stojí nebo sedí a lymfatický systém nemůže proto dostatečně dobře pracovat.

Injekční lipolýza – krásné křivky bez operace

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších metod, kterou lze tělo zbavit přebytečného tuku. Tato technika je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením a nechtějí podstoupit liposukci. Dají se zmenšit téměř všechny partie těla, nejčastěji se však používá k redukci malých tukových uloženin, např. podbradku, oblast boků, ale i břicha, vnitřní strany stehen, u mužů též oblasti prsou, dále k odstranění zbytků tukové tkáně po liposukci a ke zmírnění celulitidy. Tato metoda také zvyšuje pevnost a elasticitu kůže.

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým