Jak vypadat v šedesáti<br>na třicet ?
Jak vypadat v šedesáti<br>na třicet ?
Oddělení:

Konzultace

Lékař:

MUDr. MARTA MOIDLOVÁ

Jak vypadat v šedesáti
na třicet ?

Devatenáct let se specializuje na estetickou medicínu a hledá způsoby, jak nám ubrat roky. I když pracuje s lasery, jehlami a skalpelem, je přesvědčená, že pro vzhled je důležitý spánek, sex nebo správné krémy.

Média - vyšlo o nás

ČRo Dvojka

 Marta Moidlová, primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie na rádiu ČRo Dvojka 10:10 - 10:30.

Nemožné hned, zázraky na počkání aneb i bez skalpelu lze dosáhnout kýžených výsledků

Vrásky se s přibývajícím věkem týkají každého z nás, jsou totiž přirozeným projevem stárnutí. Pleť postupně ztrácí svou pružnost a pevnost a většina z nás začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat roky.

Celý článek k přečtení zde

Kyselina pro krásu

Kyselina pro krásu. Jakkoliv to může znít zvláštně, fakt je ten, že například v boji proti vráskám je kyselina hyaluronová skutečně účinná. Krok za krokem vás o tom v testu přesvědčí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. Uvidíte, že pokud se chcete zbavit vrásek, regenerovat pokožku, nebo dokonce vytvarovat bradu, pak ošetření kyselinou stojí za to.

Celý článek „Kyselina pro krásu“ ke stažení zde>>

Mladší o pár let

Do třetího dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásily dvě paní Marcely. Mudr. Marta Moildová aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na třetí díl pořadu Mladší o pár let

Mladší o pár let

V posledním dílu pořadu Mladší o pár let jsme se seznámili s manželi Novotnými. Paní Soňa podstoupila depilaci obličeje od přebytečných chloupků a pan Josef Novotný botulotoxinové injekce mezi obočí, oblast čela a okolí očí. K tomu všemu se také připojil výplňový implantát a to vše pod  zodpovědnýma rukama paní Mudr. Marty Moidlové.

Podívejte se na desátý díl pořadu Mladší o pár let

Mladší o pár let

Do druhého dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásila paní Jana. Mudr. Marta Moildová paní Janě aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na druhý díl pořadu Mladší o pár let

Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?

Říkáte si: „Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?“ Na stejnou otázku odpovídala i Prim. MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si článek Váleček, který se dostane vráskám pod kůži! a nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie.

Celý článek k přečtení zde>> (externí odkaz) (nové okno).

pořad Sama Doma

Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

pořad Doktorka

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Na celý pořad Doktorka se můžete podívat zde>>

Lasturky na přání

V článku "Lasturky na přání" v časopise Žena a život se dočtete zajímavé informace o Labioplastice neboli zmenšení malých stydkých pysků. Na otázky ohledně Labioplastiky odpovídá Mudr. Marta Moidlová.

Celý článek "Lasturky na přání" je ke stažení zde 

Mladší o pár let

V 6.dílu seriálu Mladší o pár let dvě kamarádky Eva a Zdeňka prošly úžasnou proměnou. Mudr. Marta Moidlová použila injekce botulotoxinu a laserové paprsky. Evě vyhladila čelní vrásky a upravila rty. Zdeňka podstoupila vyhlazení čela a nosoretních vrásek a byly jí odstraněny červené žilky a kožní bradavičky.

Krk a dekolt bez vrásek

Když jde doslova o krk...Všichni už jsme slyšeli nebo četli, že se máme snažit omezovat čas věnovaný neustálému kontrolování telefonu. Některé hříchy mládí prý vyhladit
nejde, stopa času na krku je nemilosrdná a nezvratná. Hm, ale co když ne?...

Celý článek VOGUE LAB care je ke stažení zde

Co je omlazení pleti ENERJET

Nové minimálně invazivní ošetření určené pro problematiky, které byly doposud řešitelné jen s velkými kompromisy.

Kinetická injektáž účinných látek vysokým tlakem, které jsou kontrolovaně a rovnoměrně rozprášeny v nanočástečkách až do hloubky 6mm a do plochy o průměru 10 mm od vstupního 200µ mikrootvůrku a to zcela bez použití jehel.

Přečíst si článek na denikplus.cz

Přečíst si článek na tyden.cz

Přečíst si článek nafirststyle.cz

Přečíst si článek na tojesenzace.cz

Přečíst si článek na madambusiness.cz

Přečíst si článek na lifestylenews.cz

K estetickému dermatologovi jako k zubaři

Nejen nákladné krémy, séra a masky. MUDr. Zuzana Kulíková, dermatoložka z pražské kliniky LaserPlasctic, tvrdí, že dnes už většina lidí potřebuje absolvovat i nějaké estetické zákroky, aby svou pleť dokázali udržet v dobrém stavu. 

Konec celulitidy? Nová lékařská technologie odstraňuje její příčiny.

Pražská klinika představila v minulém týdnu novou metodu v boji proti celutidě. Kombinací dvou účinných technologií jednak zmenšuje tukové buňky, dále remodeluje kolagen a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy.

Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně. A perfektně tvaruje i postavu. První výsledky jsou viditelné okamžitě a zlepšují se pak ještě postupně v průběhu několika měsíců.

Přečíst si článek na barandov.tv

Přečíst si článek na zenydivky.cz

Přečíst si článek na tyden.cz

ČRo Dvojka

 Marta Moidlová, primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie na rádiu ČRo Dvojka.

„Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“

Článek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.

Plastická operace je moderní řešení

Plastická operace je moderní řešení, takový je název článku, ve kterém se dozvíte podstatné informace o klinice LaserPlastic, jak přistupuje ke svým pacientům, jaké služby nabízí a dozvíte se také to, proč se vlastně říká "plastická operace."

1. část článku Plastická operace je moderní řešení ke stažení zde>>
2. část článku Plastická operace je moderní řešení ke stažení zde>>

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY - článek uveřejněný v časopise HARPER`S BAZAAR 12/2009 - názory na plastickou chirurgii

Celý článek "TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY" 01 >>, 02 >>, 03 >>

Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější

Článek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.

"Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)"

Článek "Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)"  je upoutávkou na divadelní představení Řevnického souboru. Primářka MUDr. Marta Moidlová konstatovala, že hra je vydařená nadsázka ve sféře medicínských úkonů.

Celý článek "Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)" ke stažení zde

Co může za vypadávání vlasů?

V článku "Co může za vypadávání vlasů?" publikovaného na portálu OnaDnes.cz se dozvíte spoustu zajímavých informací o problémech s vypadáváním vlasů. Primářka MUDr. Marta Moidlová vám odhalí, zda za problémy mohou hormony, léky, stres či culík.

Celý článek "Co může za vypadávání vlasů?" ke stažení zde

"Muži vs.ženy"

Článek "Muži vs. ženy" publikovaný v časopise Style-Krása, řeší problém touhy po dokonalosti jak u žen tak i u mužů. Primářka MUDr. Marta Moidlová přiznává, že nejčastěji prováděným zákrokem je liposukce.

Celý článek "Muži vs.ženy" ke stažení zde >>

Nejvhodnější přípravky na pleť po zásahu laserem

V článku "Pečovatelé" publikovaného v časopise Style, naleznete nejvhodnější přípravky na pleť po zásahu laserem. Primářka MUDr. Marta Moidlová nedá dopustit na produkty Bioderma a vřele je čtenářkám doporučuje.

Celý článek "Pečovatelé" ke stažení zde >>

"Akné umí potrápit, nejen v pubertě"

Článek "Akné umí potrápit, nejen v pubertě" publikovaný v novinách Metro z 17. srpna 2010, řeší estetickou kožní chorobu, která postihuje všechny bez ohledu na věk. MUDr. Marta Moidlová radí, jak léčit toto onemocnění.

Celý článek "Akné umí potrápit, nejen v pubertě" ke stažení zde >>

"Potíte se? Zkuste antiperspiranty"

Článek "Potíte se? Zkuste antiperspiranty" publikovaný v novinách Metro z 3. sprna 2010, se zabývá otázkou nadměrného pocení. MUDr. Marta Moidlová radí čtenářům, jak se s nadměrným pocením hrdě poprat.

Celý článek "Potíte se? Zkuste antiperpiranty" ke stažení zde

Proč chtějí být ženy krásné

Proč chtějí být ženy krásné - článek publikovaný na portálu zdravi.idnes.cz -publikováno 22/09/2003 estetickou medicínu komentuje MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "přoč chtějí být ženy krásné" ke stažení zde >>

Akta akné I.

Akta akné I. - článek publikovaný v časopise NAILPRO & SALON v září 2004 - problémy s akné komentuje MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Akta akné I." ke stažení zde >>

K zářivé a svěží pleti díky injekčnímu implantátu Restylane s kyselinou hyaluronovou

MUDr. Marta Moidlová se věnovala klientce Kristýně a pomohla jí k zářivé a svěží pleti díky injekčnímu implantátu Restylane s kyselinou hyaluronovou. Kristýně je 30 let a výsledky i podrobnosti k zákroku jste se mohli dočíst v ELLE dne 1.10.2004

Celý příspěvek Nová tvář, který vyšel v časopisu ELLE si můžete přečíst zde>>

Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu

Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu - článek publikovaný na portálu zena.centrum.cz - o estetické medicíně hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu" ke stažení zde >>

Články publikované v časopise INSTINKT

Články publikované v časopise INSTINKT - MUDr. Marta Moidlová

03.03.2005, Instinkt č. 09/2005  "Trpět pro krásu? Rozkoš!" >>

19.02.2004, Instinkt č. 08/2004, "Típni to s INSTINKTEM!" >>

24.07.2003, Instinkt č. 30/2003, "Zachraňte si kůži!" >>

Pod povrchem - svlékněte se z kůže

Pod povrchem - svlékněte se z kůže - článek publikovaný na portálu im-4-ana.estranky.cz - o peelingu hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Pod povrchem - svlékněte se z kůže" ke stažení zde >>

Odstraňte skvrny na kráse

Odstraňte skvrny na kráse - článek publikovaný na portálu ona.idnes.cz - o problémech pigmentových skrvn v obličeji hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Odstraňte skvrny na kráse " ke stažení zde >>

Depilace ochlupení v obličeji

Depilace ochlupení v obličeji - článek publikovaný na portálu ceskatelevize.cz - o depilaci ochlupení v obličejí hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Depilace ochlupení v obličeji " ke stažení zde >>

Sázka na laser

Vyzkoušela Marianne: Sázka na laser - článek publikovaný na portálu marianne.cz - o laserové epilaci hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Vyzkoušela Marianne: Sázka na laser" ke stažení zde >>

Když laser pomáhá vyžehlit únavu...

Vyzkoušela Marianne: Když laser pomáhá vyžehlit únavu... - článek publikovaný na portálu marianne.cz - o fotorejuvenaci neboli omlazení pokožky laserem hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Vyzkoušela Marianne: Když laser pomáhá vyžehlit únavu" ke stažení zde >>

Laserová depilace

Revoluční metoda: Zbavte se chloupků jednou provždy - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/03/2007 - princip laserové depilace vysvětluje MUDr. Marta Moidlová primářka kliniky Laserplastic

Celý článek "Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení!"ke stažení zde >>

Laserová depilace je výborné řešení!

Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení! - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/03/2007 - na dotazy odpovídá MUDr. Marta Moidlová primářka kliniky Laserplastic

Celý článek "Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení!"ke stažení zde >>

Krásná prsa? Žádný problém!

Krásná prsa? Žádný problém! - článek uveřejněný v časopise STYLE 11/2008 - článek komentuje primářka MUDr. Marta Moidlová a Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Krásná prsa? Žádný problém!" ke stažení zde >>

(D)epilační manévry

(D)epilační manévry - článek uveřejněný na portálu mladazena.maminka.cz - o prolémech depilace a epilace radí MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "(D)epilační manévry" ke stažení zde >>

Opálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET

Opálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET - článek uveřejněný v časopise Health.Only 07/2009 - před úskalími opalování varuje a radí MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Opálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET" ke stažení zde >>

"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?"

"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?"  - článek uveřejněný v časopise XANTYPA rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou, dermatoložkou a primářkou kliniky LaserPlastic

Celý článek "Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" ke stažení zde >>

Zbavte se flíčků navždy

Zbavte se flíčků navždy: - článek uveřejněný v časopise STYLE - radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek "Zbavte se flíčků navždy:" ke stažení zde >>

Úspěch? Jít si za svým!

Úspěch? Jít si za svým! - článek uveřejněný v časopise STYLE 02/2009 - rozhovor s primářkou kliniky LaserPlastic MUDr. Martou Moidlovou

Celý článek "Úspěch? Jít si za svým!" ke stažení zde >>

Stop pigmentovým skvrnám

Stop pigmentovým skvrnám - článek uveřejněný v časopise STYLE 10/2009 - na nejčastější dotazy odpovídá MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Stop pigmentovým skvrnám" ke stažení zde >

Botulotoxin - Moderní elixír mládí

Botulotoxin - Moderní elixír mládí - článek uveřejněný v časopise KATKA 47/2009 informace a souvislosti komentuje MUDr. Marta Moidlová, dermatoložka a primářka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Moderní elixír mládí" ke stažení zde >>

Botulotoxin - Aby se Vaše čelo nemračilo

Botulotoxin - Aby se Vaše čelo nemračilo- článek uveřejněný v deníku METRO 10/11/2009 vysvětlení podává MUDr. Marta Moidlová, dermatoložka a primářka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Aby se Vaše čelo nemračilo" ke stažení zde >>

KARIÉRA - Dosáhněte v práci úspěchu

KARIÉRA - Dosáhněte v práci úspěchu- článek uveřejněný v časopise MOJE PSYCHOLOGIE rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou, dermatoložkou a primářkou kliniky LaserPlastic

Celý článek "Dosáhněte v práci úspěchu" ke stažení zde >>

Odstraňte skvrny na kráse

MUDr. Moidlová v článku "Odstraňte skvrny na kráse" pro portál Ona.iDNES.cz vysvětluje tvorbu skvrn na pokožce. V článku jsou popsány způsoby, jak se těchto nežádoucích skvrn na pokožce zbavit.

Přečtěte si více o odstranění skvrn na portálu Ona.iDNES.cz.

"Zapomeňte na to, kolik je vám let"

Článek "Zapomeňte na to, kolik je vám let"  v časopise ONA DNES se zabývá omlazující kosmetikou pro ženy. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenářky se svou oblíbenou kosmetikou a parfémem.

Celý článek "Zapomeňte na to, kolik je vám let" je ke stažení zde.

Pryč s vráskami na obličeji

Článek "Pryč s vráskami na obličeji" informuje o možnosti odstranění vrásek kolem očí, úst a na čele pomocí botulotoxinových injekcí. MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, že se není třeba obávat botulotoxinových injekcí ani celkového zákroku.

Celý článek "Pryč s vráskami na obličeji" je ke stažení zde .

Zmenšení malých stydkých pysků

V článku "Lasturky na přání" v časopise Žena a život se dočtete zajímavé informace o Labioplastice neboli zmenšení malých stydkých pysků. Na otázky ohledně Labioplastiky odpovídá MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek "Lasturky na přání" je ke stažení zde .

Odstranění chloupků

Článek o odstraňování chloupků v časopise Ona Dnes popisuje několik způsobů odstraňovaní chloupků od klasického holení až po depilaci. MUDr. Marta Moidlová nabízí pro trvalé odstranění chloupků metodu laserové depilace, která chloupky odstraní natrvalo.

Celý článek odstranění chloupků je ke stažení zde .

Co nás dělá staršími?

časopise Marianne vyšel článek "Co nás dělá staršími?", ve kterém MuDr. Marta Moidlová popisuje nejčastější problémy, které nám výrazně přidávají na věku. V článku se dozvíte nejen jak se těchto problémů zbavit, ale také jak jim účinně předchzet.

Celý článek "Co nás dělá staršími?" je ke stažení zde .

Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji

Na portálu OnaDnes.cz vyšel  článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji", ve kterém MUDr. Marta Moidlová pojednává o příčínách stárnutí naší kůže.

Celý článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji" je ke stažení zde .

Nezapomenout opalovací krém

Přečtěte si článek Opalovací krém je nutný u moře i u rybníka, který vyšel v páteční příloze MF Dnes. V něm vám MUDr. Marta Moidlová prozradí, proč si s sebou určitě nezapomenout opalovací krém.

Celý článek Opalovací krém je nutný u moře i u rybníka je ke stažení zde .

Seznamte se s novou metodou hubnutí

Seznamte se s novou metodou hubnutí, s rázovou vlnou. Nahlédněte do článku v němž se MUDr. Marta Moidlová podělila o své zkušenosti, které vás přesvědčí o kladných vlastnostech rázové vlny.

Celý článek "Rázová vlnake stažení zde >>.

Článek I muži mají své dny z časopisu ELLE

Zajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují plastické operace, jakou  je například liposukce břicha? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Celý článek I muži mají své dny ke stažení zde >>

Vyzkoušejte zaručené tipy pro krásnou pleť

Vyzkoušejte zaručené tipy pro krásnou pleť bez plastických operací. Vybrané produkty dodají vaší pleti na svěžesti. Nechte se inspirovat slavnými ženami, mezi něž patří i MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek plný tipů pro krásu ke stažení zde >>.

Nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie

Říkáte si: „Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?“ Na stejnou otázku odpovídala i Prim. MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si článek Váleček, který se dostane vráskám pod kůži! a nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie.

Celý článek k přečtení zde>>.

Jedinečný intenzivní gel, který vaše rty vypne a dodá jim potřebou péči

Chcete mít plnější rty, které budou hydratované? MUDr. Marta Moidlová doporučuje jedinečný intenzivní gel, který vaše rty vypne a dodá jim potřebou péči. Gel Xim Up Lips jemně chladí jako mentol a navíc nebudete mít nepříjemný pocit „brnění“.

Celý článek z časopis u Instyle ke stažení zde >>

Krása jako droga? Trochu…

Přečtěte si poutavý článek o botulotoxinu, jako jednom z nejúčinnějších jedů světa, který se používá ke kosmetickému vyhlazení vrásek. MUDr. Marta Moidlová čtenářům opět poskytla mnoho užitečných rad i varování v oblasti estetické dermatologie.

Celý článek „Krása jako droga? Trochu…“ ke stažení zde>>.

Jak se zbavit skvrnek

Trápí vás skvrnky, flíčky na obličeji či akné? Zbavte se jich jednou provždy. MUDr. Marta Moidlová doporučuje vybrané výrobky i zákroky, které vyhladí vaší pleť v jakémkoliv věku. Začtěte se do článku plného rad odborníka na dermatologii.

Celý článek „Jak se zbavit skvrnek“ ke stažení zde >>

Chcete mít zdravější a mladší pleť? V tom případě vyzkoušejte rozjasňující krém Brightening cream

Chcete mít zdravější a mladší pleť? V tom případě vyzkoušejte rozjasňující krém Brightening cream, který regeneruje poškozenou pokožku a barevně ji sjednocuje. Tento kosmetický přípravek vám doporučuje i MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek o přípravcích proti vráskám ke stažení zde >>.

O exfoliačním čistícím gelu Sébium

„Odloučením povrchové vrstvy buněk pokožku vyhladí, zjemní, a přitom extrémně nevysuší,“ říká primářka MUDr. Marta Moidlová o exfoliačním čistícím gelu Sébium z dermatologické laboratoře Bioderma.

Vyzkoušejte i vy tento přípravek, více naleznete zde >>.

Renokin Lash Lash

MUDr. Marta Moidlová v Elle doporučuje vynikající řasenku Renokin Lash Lash. „K prodlužování,
podpoře růstu řas, zlepšení jejich kvality a pevnosti. Nadchlo mě, že opravdu funguje, a to nejen na řasy, ale i na obočí – prořídlé a ‚vykousané‘ nešetrnými a módními úpravami. Navíc nemá vedlejší účinky jako kapky na léčbu glaukomu.“

Celý článek ke stažení zde>> .

Lash Lash Renokin

Nevyhovuje vám jen tak ledajaká řasenka a často se potýkáte s podrážděním očí? Dermatoložka Marta Moidlová pro vás našla jedinečný přípravek na prodloužení řas – Lash Lash Renokin. Vyzkoušejte ho i vy.

Prohlédněte si i jiné přípravky, které dokáží vylepšit pleť a rozjasnit ji. Celý článek ke stažení zde>>.

Lifting bez skalpelu

"Starejte se o svou pleť, ona vám to v budoucnu vrátí", radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. V rozhovoru s názvem Lifting bez skalpelu si přečtěte vše co vás zajímá o Ultherapii, nové omlazovací metodě původem ze Spojených Států.

Celý rozhovor na téma Lifting bez skalpelu ke stažení zde>>

Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek

Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek - to je téma článku, ve kterém MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, jak působí laserová rejuvenace nebo mezoterapie. Tyto zákroky jsou vhodné k omlazení pokožky krku, obličeje i dekoltu, pokud je vám nad 30 let.

Celý článek Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek ke stažení zde>>

Zdravý make-up. Který to doopravdy je?

Vyhlaďte a sjednoťte pleť v obličeji a zakryjte všechny drobné nedokonalosti díky zdravému make-upu. A co to vlastně je zdravý make-up vám mimo jiné prozradí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek Zdravý make-up. Který to doopravdy je? ke stažení zde>>

V péči o pleť je nejdůležitější prevence

V případě péče o pleť je nejdůležitější prevence, dostatečná ochrana před slunečním zářením a omezení kouření. To potvrzuje i primářka MUDr. Marta Moidlová v novém článku magazínu extraDNES.

Bez potu

Víte, jaký je rozdíl mezi antiperspirantem a deodorantem? Přečtěte si to v článku "Bez potu" z oblíbeného časopisu Katka. Z tohoto článku se také dozvíte, jakou neinvazivní metodu doporučuje MUDr. Marta Moidlová v boji proti nepříjemnému pocení.

Celý článek z časopisu Katka s názvem "Bez potuke stažení zde>>

Liposculpturing, Vibrační liposukcea Kryolipolýza

Liposukce je přežitek: 3 lepší způsoby rychlého hubnutí - takový je název nového článku na portálu Žena.cz, pro který pomáhala utříbit informace primářka kliniky Laser Plastic MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si v něm, jak fungují efektivní metody formování postavy - Liposculpturing, Vibrační liposukce Kryolipolýza.

Celý článek Liposukce je přežitek k přečtení zde>> 

Pleti škodí špatná kosmetika, kouření a slunce

Pleti škodí špatná kosmetika, kouření a slunce. Chyby ale lze napravit. To je název nového článku ze serveru Ona.idnes.cz, ve kterém primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, co vaší pleti škodí, a jaké metody vám zase navrátí jiskru a svěžest do tváře.

Celý článek z internetového magazínu Ona.idnes.cz si přečtěte zde>>

Člověk by měl vždy vypadat přirozeně

"Posledních pár let se do módy vrací téměř antický ideál krásy, který je podmíněn krásou těla i ducha. Krásu těla umí vylepšit Marta Moidlová, primářka a také majitelka soukromé kliniky LasePlastic, která se již 13 let úspěšně drží na prvním místě v estetické dermatologii a plastické chirurgii."

Celý článek MUDr. Marty Moidlové Člověk by měl vždy vypadat přirozeně z časopisu SPA&WELLNESS z 5.12.2012 si přečtěte zde>>

Žena k laseru zrozená

Začtěte se do rozhovoru s primářkou kliniky LaserPlastic, MUDr. Martou Moidlovou. Doktorka Moidlová odpovídala na otázky ohledně využití laseru v české dermatologii. Odtud také název článku "Žena k laseru zrozená". Z rozhovoru se dozvíte, jak dokáže laserová technika léčit, omlazovat a zkrášlovat kůži.

Celý rozhovor, který vyšel v týdeníku Květy, si můžete přečíst zde>>

Jaké tři události českých dějin patří podle vašeho názoru mezi 100 nejvýznamnějších a proč?

Přečtěte si anketu, ve kterém známé osobnosti odpovídaly na otázku Jaké tři události českých dějin patří podle vašeho názoru mezi 100 nejvýznamnějších a proč? Dozvíte se i názor primářky naší kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlové.

První část ankety z rubriky Nej události si můžete přečít zde>>

Poslední část ankety a odpovědi MUDr. Marty Moidlové si můžete přečíst zde>>

Muži a plastika? Ano, jejich počty stoupají

Muži a plastika? Ano, jejich počty stoupají - takový je název nového článku v olomouckém vydání deníku mf DNES ze dne 12.5.2014. Přimářka kliniky LaserPlastic to v článku potvrzuje a zároveň dodává, že "Velmi vyhledávanou procedurou je kryolipolýza, tedy redukce tukových buněk pomocí chladu. Kryolipolýzou se dá výborně řešit nadbytečný tuk v oblasti břicha, který muže trápí velmi často.“ A jaké další zákroky jsou u mužů žádané si přečtěte v celém článku - ke stažení zde>>

Sen o plochém bříšku

Proměňte sen o plochém bříšku ve skutečnost. Naučte se TOP cviky, zatočte se stresem, nasaďte lehký jídelníček, anebo zvolte rychlé řešení. Na výběr máte účinnou laserovou liposukci, lipotransfer, nebo oblíbenou kryolipolýzu. O všem se dozvíte z článku, který vyšel v časopisu Katka.

Celý článek na téma Last Minute Dieta ke stažení zde>>

Péče o pleť a o kosmetické medicíně

Zjistěte, že krém všechno nezachrání - tak se jmenuje článek, ve kterém Marta Moidlová odpovídá na otázky ohledně péče o pleť a o kosmetické medicíně. Více se dozvíte v článku, který vyšel v magazínu Marianne.

Celý článek na téma Krém všechno nezachrání ke stažení zde>>

Novinky v anti-aging medicíně

MUDr. Moidlová se účastnila letošního berlínského kongresu. Probíraly se novinky v anti-aging medicíněa estetické dermatologii. A co jí nejvíce zaujalo? To vám prozradí v příspěvku pro časopis Health&Beauty.

Doktorka Marta Moidlová je ochotna všechno předem vyzkoušet na sobě

Přečtěte si nový rozhovor s doktorkou Martou Moidlovou, který vyšel v lednovém čísle časopisu Moje Psychologie. Rozhovor má příznačný název Vyzkoušela jsem všechno, což bez nadsázky vystihuje lásku paní primářky k práci a také to, že je ochotna všechno předem vyzkoušet na sobě. Jak totiž sama říká: "Pro mě je důležité, abych osobně , jak co přesně působí, protože vůči klientům je to fér."

Celý rozhovor s názvem Vyzkoušela jsem všechno si stáhněte zde>>

Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách

Na internetovém portálu Medicin.cz vyšel článek s názvem "Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách". Přečtěte si v něm o zákrocích pro dokonalý vzhled tváře a prsou, o plastické operaci intimních partií, nebo o tom, jak se zbavit chrápání.

Celý článek najdete na serveru Medicin.cz v rubrice Estetika - ke zhlédnutí zde>>

Nerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže!

Nerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže! Takový je název nového článku, který vyšel v internetovém vydání časopisu Atraktivní.cz. Přečíst si v něm můžete o moderních metodách dermatologie a podívat se můžete na reálné fotky s výsledky zákroků.

Celý článek z portálu Atraktivní.cz ke zhlédnutí zde>>

Ošetření cévním laserem V-Beam Perfecta

Co je skvělé na hojení kůže? Laser! Přesvědčte se o tom ve stejnojmenném článku, který vyšel v časopisu ELLE. Redaktorka Zuzana Pelková v něm vypráví svůj příběh o zanícené jizvičce, se kterou navštívila primářku doktorku Moidlovou z LaserPlastic. A ta doporučila ošetření cévním laserem V-Beam Perfecta.

Celý článek k přečtení zde>>

Víte, že pigmentové skvrny přidávají roky?

Víte, že pigmentové skvrny přidávají roky? Pokud o tom nejste přesvědčeni, přečtěte si stejnojmenný článek na portálu Novinky.cz. Dozvíte se, že příliš mnoho slunečního záření podporuje stárnutí kůže a vznik pigmentových skvrn. A také se dozvíte názor primářky MUDr. Marty Moidlové, která do článku přispěla svými zkušenostmi.

Celý článek Pigmentové skvrny přidávají roky ke zhlédnutí zde>>

Pigmentové skvrny jsou po létě aktuálním tématem

Pigmentové skvrny jsou po létě aktuálním tématem. A tak se není co divit, když s nástupem babího léta vyšly 2 další články věnované této problematice. Přečtěte si oba a nepřehlédněte zvláště odborné rady doktorky Marty Moidlové.

Stopy slunce, které nás netěší - pigmentové skvrny

Dotek slunečních paprsků na holé kůži většinou milujeme. Co nás ale netěší, jsou pigmentové skvrny, které se mohou po létě objevit. Jak totiž říká primářka MUDr. Marta Moidlové v novém článku v časopise Ona Dnes, kůže si pamatuje všechny naše prohřešky...

Zjistěte víc a přečtěte si, co se Stopy slunce, které nás netěší 1. díl k zhlédnutí zde >> 2. díl k zhlédnutí zde >>

Vyhladit vrásky, vypnout pleť a omladit pokožku

Nenechte se zmást titulkem. Článek "OBJEV TÝDNE: Kate Winslet je v pánském obleku sexy." se opravdu týká i estetické dermatologie. Tentokrát jde o přístroj Omnilux, který pomohl editorce Kláře zahojit ranky po nehodě na kole. A navíc i vyhladit vrásky, vypnout pleť a omladit pokožku. To všechno totiž Omnilux umí.

Pigmentové skvrny

Rad pro krásu těla není nikdy dost. A tak přinášíme další - opět na téma Pigmentové skvrny. Tentokrát se však můžete těšit na kompletní výčet metod a návod, jak na ně. Alespoň to slibuje nový článek na portále dama.cz, do kterého jsme přispěli svou troškou.

Článěk "Pigmentové skvrny. Kompletní výčet metod, jak na ně" ke zhlédnutí zde>>

Doktorka Moidlová podpořila neslyšící a do dobročinné aukce obecně prospěšné společnosti Tichý svět věnovala svoji kabelku

Doktorka Moidlová podpořila neslyšící a do dobročinné aukce obecně prospěšné společnosti Tichý svět věnovala svoji kabelku. Poděkování přišlo od event manažerky Marcely Nevšímalové:

"Milá paní primářko,
dovolte mi, abych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovala za to, jak jste úžasná! Děkujeme za kabelku do aukce a děkujeme za to, že jste osobně přišla."

O Tereze Brodské

Přečtěte si o Tereze Brodské. Přestože sdělila po mamince Janě Brejchové úžasný mladistvý vzhled, o plastice už nějakou dobu uvažuje. Přesněji řečeno o Botulotoxinu, ke kterému uvádí: "„U nás herců je problém ten, že potřebujeme mimiku. Pakliže se tedy necháme omladit botoxem, je tam velmi tenký led mezi tím, kdy je to pro tu profesi nevýhodou, a kdy je to naopak v pořádku. Pokud se to ale udělá decentně, profesně dokonale, tak si myslím, že se není čeho bát. I proto je skvělé, že je mou přítelkyní primářka Marta Moidlová."

  • Celý příspěvek, který vyšel na portále expres.cz, si můžete přečíst zde>>

Jednou, dvakrát do roka si dopřejte profesionální péči dermatoložky

Alespoň jednou, dvakrát do roka si dopřejte profesionální péči dermatoložky. Dnešní špičková technika a nejnovější lasery dokáží s vaší pletí zázraky. Zvlášť přístroj SilkPeel Platinum MD. Vyčistí pleť do hloubky, hydratuje, zjemní a vyhladí od nehezkých vrásek. Přečtěte si o tom v novém příspěvku kliniky LaserPlastic.

  • Přečtěte si článek o špičkové dermatologické péči - celý je ke stažení ve dvou dílech - 1. díl 2. díl.

Zdravý make-up: Který to doopravdy je?

Primářka kliniky LaserPlastic, MUDr. Marta Moidlová boří mýty kolem make-upu. Ty dnešní ani nezatěžují pleť, ani neucpávají póry. Naopak mají hned několik předností. Jaké to jsou, si přečtěte v článku "Zdravý make-up: Který to doopravdy je?" na portále Kondice.cz

Celý článek o make-upu si můžete přečíst zde>>

Jaké zákroky se dají rychle stihnout s výsledkem „ách, tobě to sluší"

Přečtěte si článek, ve kterém se primářka MUDr. Marta Moidlová rozpovídala o tom, jaké zákroky se dají rychle stihnout s výsledkem „ách, tobě to sluší". Budou se vám hodit třeba na školním srazu.

Celý článek z časopisu Marianne s názvem Rychle za hvězdu si přečtěte zde>>

O klinice LaserPlastic

O klinice LaserPlastic se můžete nově dočíst i v časopise Rodiče. V kostce se dozvíte, jaké nabízíme služby, v jakém prostředí se naše klinika nachází, nebo kdo o vás bude pečovat.

Celý PR článek o naší klinice si můžete stáhnout zde>>

Léto láká nespočtu aktivit, ale taky hrozí mnoho nebezpečí

I když opálená pleť vypadá na první pohled pěkně, nemusí se přehnané slunění vyplatit. Proč? To vám vysvětlí MUDr. Marta Moidlová v článku, který vyšel v rubrice Zdraví v časopisu Metro.

  • Celý článek s podtitulem „Léto láká nespočtu aktivit, ale taky hrozí mnoho nebezpečí“, si prohlédněte zde>>

Velký opalovací manuál

Přečtěte si velký opalovací manuál. Dozvíte se, jak se vyvarovat vzniku nepříjemné hyperpigmentace a jak s ní bojovat, pokud už se na vaší pokožce objevila. Poradí vám primářka MUDr. Marta Moidlová.

metody liposukce

Nevíte jaké jsou rozdíly v metodách liposukce nebo máte ještě pořád pochybnosti, zda ji podstoupit? V článku z časopisu Rodiče se dočtete všechny potřebné informace a také důvody, proč byste se měli rozhodnout pro kliniku LaserPlastic.

Soukromí, špičkové zázemí a profesionální péče

Na kliniku LaserPlastic si najdou cestu i nároční klienti, kteří očekávají to nejlepší - soukromí, špičkové zázemí a profesionální péči. Proč je klinika tolik vyhledávaná a co si klienti nejvíce chválí, vám prozradí primářka MUDr. Marta Moidlová v novém příspěvku „Klinika LaserPlastic: Investice do krásy se vyplatí.

Pigmentové skvrny nebo jiná znaménka

Objevili jste na svém těle pigmentové skvrny nebo jiná znaménka. V časopise Rodiče vám poradí, jak se jich elegantně zbavíte.

Pryč s křečovými žilami!

Také byste chtěli zakřičet „pryč s křečovými žilami“? Pak je tento článek určený právě vám. Dočtete se v něm možnosti odstranění křečových žil ze zdravotních i estetických důvodů. A MUDr. Marta Moidlová vás v něm ujistí, že se žíly nemusí vytrhávat a zákrok můžete podstoupit jen v lokální anestezii.

Celý článek Pryč s křečovými žilami! Mohou způsobit potíže je ke stažení zde

Lepší vzhled - lepší sebevědomí

Přečtěte si článek, který vyšel v říjnu 2016 na portále Primažena.cz. V článku s názvem Lepší vzhled - lepší sebevědomí se dočtete, co dělat, když se vám na obličeji nebo na těle objeví pigmentové skvrny, znaménka, výrůstky, nežádoucí chloupky, jizvičky po akné nebo jiné estetické nedostatky. Řešení je tak jednoduché, jak už asi tušíte…

Vzhled a zdraví

Pokud jde o vzhled a zdraví, jistě se nechcete svěřit do rukou zcela neznámému lékaři. Proto věříme, že rádi poznáte primářku kliniky LaserPlastic i z jiného soudku a přečtete si článek o tom, jaká místa v Praze má nejraději. Příspěvek vyšel v Pražském deníku 23.2.2017.

Celý článek pod titulem Marta Moidlová: Jaká místa mám v Praze ráda k přečtění zde>>

Redukujeme známky stárnutí

Mít zdravou, navždy mladou a zářivou pleť je snem mnohých z nás. Zázraky bohužel neumíme, i přesto ale umíme přírodě trochu pomoci a úspěšně redukujeme známky stárnutí. Přelomová řada značky DOLBERT MD byla vyvinuta doktorem Colbertem a předními lékárníky. Zásobuje kožní vrstvu klíčovými živinami a antioxidanty. Přečtěte si víc v článku s příspěvkem primářky kliniky LaserPlastic MUDr. Marty Moidlové.

Celý článek k zhlédnutí zde>>

Investice do krásy se vyplatí

„Jedním z důvodů, proč je naše klinika tak vyhledávaná, je podle slov samotných pacientů ohleduplný osobní přístup a etika našich lékařů”, říká v článku s názvem Investice do krásy se vyplatí, MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek k zhlédnutí zde>>

Odstranění tetování

Podle asociace estetické a plastické chirurgie ASAPS si v roce 2015 nechalo tetování odstranit 46 500 Američanů, což je ve srovnání s rokem předchozím nárůst téměř o 40 %. „Tento trend je patrný i u nás”, říká MUDr. Marta Moidlová ve svém příspěvku pro týdeník Květy. Přečtěte si víc.

Celý článek s názvem Laser na hříchy k zhlédnutí zde>>

Zázraky estetické medicíny

Pro mnoho žen se zákroky estetické medicíny staly běžnou součástí života. Primářka MUDr. Marta Moidlová vybrala osm nejžádanějších metodkteré pokožce rychle vracejí mládí a zároveň výrazně zpomalují její stárnutí.

Přečtěte si o nich v článku s názvem Zázraky estetické medicíny  k zhlédnutí zde>>

Laser Asset

Nový laser Asset podporuje podle primářky Marty Moidlové tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější a pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí.

Přečtěte si další podrobnosti v příspěvku z časopisu Překvapení nebo na naší stránce věnované laseru Asset.

Jak se starat o jizvy, aby byly neviditelné

„Nejdůležitější je vědět, že už dávno neplatí to, co dříve, že se má šest až dvanáct měsíců čekat, než jizva vyzraje, a teprve potom přistoupit k nějaké péči a ošetření. Zásadou dnes je, že se má začít ihned po odstranění stehů či v případě nešité rány je nutné správně pečovat už o strup,“ upozorňuje v článku z dubna 2018 primářka Marta Moidlová z Kliniky LaserPlastic.

Celý článek s názvem Funguje sádlo? Jak se starat o jizvy, aby byly neviditelné k přečtení zde >>

Jak o pleť pečovat v létě, aby netrpěla?

Jak o pleť pečovat v létě, aby netrpěla? Jaká ošetření a jaké zákroky plánovat na léto? To vám prozradí MUDr. Marta Moidlová ve svém příspěvku pro časopis Žena a život.

Celý článek k přečtení zde>>

Výraz tváře

Výraz tváře, tedy to, jak fungují jednotlivé svaly v obličeji, prý ovlivňuje náladu. A co když vyřadíme pomocí botulotoxinu některé svaly z provozu? Na to vám odpoví primářka naší kliniky MUDr. Marta Moidlová v článku pro magazín ELLE.

Celý článek s názvem Je botox cestou ke štěstí? k přečtení zde>>

Setkání se známými tvářemi na klinice LaserPlastic

konferenci a setkání se známými tvářemi. Přečtěte si na toto téma několik zajímavých článků.

Zajímavé články s Pavlínou Dankovou

Pavlína Danková (49) se na prahu padesátky odvázala a pózuje na fotografiích, které nafotila pro kliniku laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie. K focení ji přemluvila primářka LaserPlastic Marta Moidlová, která je nejen její dlouholetou ošetřující lékařkou, ale také kamarádkou.

Exmoderátorka TV Nova ovšem nepopírá, že mladistvá tvář, kterou se pyšní, není jen dílem přírody. Tím chce říci, že patří k tomu typu žen, které o sebe pečují. A pokud jde o plastické operace, zatím se jim Pavlína Danková úspěšně vyhýbala a šla cestou laserové kosmetiky.

Projděte si zajímavé články a podívejte se na fotky s Pavlínou Dankovou

Jak předejít stárnutí pleti?

Jak předejít stárnutí pleti? S touto problematikou divákům a divačkám poradila MUDr. Marta Moidlová, která tentokrát odpovídala na otázky v pořadu Top Star Love. Poslechněte si celý rozhovor s paní primářkou. Mimo jiné se také dozvíte, jaký přístup má Yvetta Blanarovičová k plastickým operacím.

Celý rozhovor k poslechu zde>>

Recept na věčné mládí

Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Martou Moidlovou na radiu SeeJay. Paní primářka tentokrát odpovídala na otázky týkající se problematiky stárnutí pleti a posluchačům prozradila recept na věčné mládí.

Celý rozhovor k poslechu zde>>.

Estetická chirurgie

MUDr.Marta Moidlová hostem Petra Lesáka v rádiu IMPULS - rozhovor publikovaný na rádiu Impuls a publikovaný na portálu impulsovi.impuls.cz - o estetické chirurgii hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "MUDr.Marta Moidlová hostem Petra Lesáka v rádiu IMPULS" ke stažení zde >>

Novinky s anti age

Pořad SAMA DOMA - Rozhovor  na téma Novinky v anti age s MUDr. Martou Moidlovou vysílaný na ČT1dne 17. 5. 2007 od 12:30

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 Video s MUDr. Martou Moidlovou.

Zdravotní turistika

Doktorka Moidlová byla 11. dubna 2009 hostem pořadu Fokus na ČT24. Tentokrát byla tématem rozhovoru zdravotní turistika. Čeští lékaři se totiž stávají ve světě turistickou atrakcí, a to nejen pro výhodnější ceny zákroků, ale zejména pro vynikající odborné zkušenosti, které mají.

Podívejte se na celý díl s MUDr. Martou Moidlovou v pořadu Fokus na ČT24>>

Depilace obličeje

V posledním dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 18.3.2010 jsme se seznámili s manželi Novotnými. Paní Soňa podstoupila depilaci obličeje od přebytečných chloupků a pan Josef Novotný botulotoxinové injekce mezi obočí, oblast čela a okolí očí. K tomu všemu se také připojil výplňový implantát a to vše pod  zodpovědnýma rukama paní MUDr. Marty Moidlové.

Podívejte se na desátý díl pořadu Mladší o pár let

Pigmentové skvrny na nose

9. díl pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 11.3.2010 přivítal manžele Eliášovi. Jako první nastoupila MUDr. Marta Moidlová. Paní Boženě napíchla injekce botulotoxinu do čela, vyplnila rty a odstranila pigmentové skvrny na nose a bradavičky z obličeje. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. provedl paní Boženě facelift obličeje a operaci horních a dolních víček. Panu Jiřímu pouze upravil oční víčka.

Podívejte se na devátý díl pořadu Mladší o pár let

Operace víček a liposukci podbradku

Osmého dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 4.3.2010 se zúčastnil partnerský pár Miroslav a Jaroslava. Paní Jaroslava podstoupila čtyři zákroky, které byly provedeny během jedné operace. Pan Miroslav podstoupil operaci víček liposukci podbradku. MUDr. Marta Moildová opět nasazuje své botulotoxinové injekce.

Podívejte se na osmý díl pořadu Mladší o pár let

Laserové ošetření, operace nosu, vložení implantátů do horního rtu

7. díl seriálu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 25.2.2010 navštívili manželé Petrovi. Ladislav podstoupil operaci horních a dolních víček, kterou provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. laserové ošetření, které provedla MUDr. Marta Moidlová. Andrea podstoupila operaci nosu a u MUDr. Marty Moidlové podstoupila botulotoxin do čela a vložení implantátů do horního rtu.

Podívejte se na sedmý díl pořadu Mladší o pár let

Proměna klientů

V 6.dílu seriálu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 18.2.2010 dvě kamarádky Eva a Zdeňka prošly úžasnou proměnou. MUDr. Marta Moidlová použila injekce botulotoxinu a laserové paprsky. Evě vyhladila čelní vrásky a upravila rty. Zdeňka podstoupila vyhlazení čela a nosoretních vrásek a byly jí odstraněny červené žilky a kožní bradavičky.

Podívejte se na šestý díl pořadu Mladší o pár let

korekce víček, odstranění pih na nose facelifting obličeje

Na základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 11.2.2010 vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víčekodstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Podívejte se na pátý díl pořadu Mladší o pár let

Výplňové implantáty a botulotoxin

Do třetího dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 28.1.2010 se přihlásily dvě paní Marcely. MUDr. Marta Moildová aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na třetí díl pořadu Mladší o pár let

Výplňové implantáty a botulotoxin

Do druhého dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 21.1.2010 se přihlásila paní Jana. MUDr. Marta Moildová paní Janě aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na druhý díl pořadu Mladší o pár let

Stanovení potřebné diagnózy

Do prvního dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 14.1.2010 se přihlásili manželé Jabůrkovi. MUDr. Marta Moildová se manželů osobně ujala a stanovila potřebnou diagnózu. Operaci provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D..

Podívejte se na první díl pořadu Mladší o pár let

Rizika laserových operací

Do pořadu SAMA DOMA 26. 4. 2010 12:30 na ČT1 byla pozvána MUDr. Marta Moidlová, aby osvětlila problematiku laserových technologií a rizika laserových operací, které provádějí neodborníci.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Problematika plastické a estetické chirurgie

Ve vysílání rádia Regina (Český rozhlas) v pořadu Večer s reginou 13.5.2010 ve 20:30 probírá MUDr. Marta Moidlová problematiku plastické a estetické chirurgie.

Poslechněte si Večer s Reginou s MUDr. Martou Moidlovou.

Rizika kosmetických operací

V pořadu SAMA DOMA 7. 6. 2010 12:30 na ČT1 opět vystoupila MUDr. Marta Moidlová. Téma pondělního pořadu bylo "Rizika kosmetických operací". MUDr. Marta Moildová zmínila problematiku laserových zákroků jako jsou např. odstranění výrůstků, znamének, žilek, vrásek a odstranění chloupků.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.

Estetické zákroky po létě a v brzkém podzimu

Primářka Marta Moidlová vystoupila 31.8.2010 v poradně pořadu Rodinný lékař, který pravidelně vysílá Český rozhlas. MUDr. Marta Moidlová hovořila na téma: "Estetické zákroky po létě a v brzkém podzimu". Poslechněte si její odpovědi na dotazy a užitečné rady, které můžou pomoci i vám.

Opalování a stárnutí kůže

V pořadu SAMA DOMA 27. 9. 2010 12:30 na ČT1 odpovídala dermatoložka MUDr. Marta Moidlována otázky spojené s opalováním a stárnutím kůže. Divačkám pořadu poradila, které druhy krému jsou pro ochranu pokožky nejvhodnější.

Celý pořad SAMA DOMA s hostem MUDr. Martou Moidlovou – ke zhlédnutí zde >>

Dávají v Česku plastické operace jako dárek?

Primářka Marta Moidlová v pondělí 27.12. od 17:06 v pořadu Českého rozhlasu odpovídala posluchačům na dotazy týkající se plastické chirurgie. Zazněla i otázka, zda se dávají v Česku plastické operace jako dárek?

Celý rozhovor z MUDr. M. Moidlovou si poslechněte zde >>

Přepis rozhovoru a fotografie můžete shlédnout zde >>

Estetickou operaci jako dárek pod stromeček?

Do pořadu SAMA DOMA dne 13. 12. 2010 byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, aby divačkám osvětlila otázku estetického zákroku jako dárku např. k Vánocům. Je tedy vhodné dávát estetickou operaci jako dárek pod stromeček?

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Estetické dermatologie

Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Úpravy během zimního období, které napomáhají k řešení kožních problémů

V prvním díle pořadu Zdraví vysílaném v radiu Impuls dne 13.02.2011 informovala MUDr. Marta Moidlová posluchače o vhodnosti laserových úprav během zimního období, které napomáhají k řešení kožních problémů.

Celý rozhovor v rádiu Impuls ke stažení zde >>

primářkou kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Martou Moidlovou

V pořadu České televize Ekonomika plus se diváci seznámili s primářkou kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Martou Moidlovou, která se rozhovořila o estetické medicíně, jež je v posledních letech více a více vyhledávanou.

Podívejte se na celý pořad ke stažení zde >>

Jak souvisí lymská borelióza s právem na krásu

Dne 28. dubna 2011 byla hostem pořadu ČRo Vstupte! primářka kliniky estetické dermatologie a specialistka na laserové technologie MUDr. Marta Moidlová. Tématem byla otázka "Jak souvisí lymská borelióza s právem na krásu".

Zjistěte víc ze záznamu rozhovoru. Zhlédnout ho můžete zde>>

Čím si ji získala estetická medicína?

Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová byla dne 14.7.2011 hostem letní reprízy pořadu Vstupte! na Českém rozhlasu. Čím si ji získala estetická medicína? Jaké výsledky má léčení kůže pomocí tzv. plazmy? Jak spokojená je s využitím botulotoxinu, který u nás začala zkoušet mezi prvními? Sleduje stále novinky v oblasti léčby boreliózy, o které publikovala několik prací? To jsou jen některé z otázek, na které můžete slyšet odpovědi.

Celý článek a videozáznam rozhovoru můžete zhlédnout zde>>

O vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének

Do pořadu SAMA DOMA dne 19.5. byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, která hovořila o dermatologických problémech. Divačky informovala o vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének, které se  s přicházejícím létem více objevují.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA na ČT1

Jsme ovládáni kultem krásy?

Podívejte se na rozhovor z pořadu Před půlnocí, který vysílala ČT24. Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová odpovídala na otázky, které se týkali tématu Jsme ovládáni kultem krásy? Dozvíte se do jaké míry ovlivňují obory estetické dermatologie zdraví a psychiku lidí, jaké jsou poslední trendy tzv. anti-agingu a spoustu dalších zajímavostí.

Celý pořad Před půlnocí na ČT24 s MUDr. Martou Moidlovou ke zhlédnutí zde>>

Poslechněte si rozhovor o novinkách v estetice na rádiu Impuls

Poslechněte si rozhovor o novinkách v estetice na rádiu Impuls, v němž MUDr. Marta Moidlová promluvila o estetické medicíně a kožních problémech. S úsměvem též dodala, že některé zákroky zkouší i sama na sobě.

Celý rozhovor o Novinkách v estetice k poslechu zde >>

Jak dobře odstranit bradavice

O tom jak dobře odstranit bradavice, ale i jiné kožní nemoci informovala posluchače rádia Impuls MUDr. Marta Moidlová. Poslechněte si celý rozhovor a nechte si poradit jak vhodně na bradavice.

Celý rozhovor o bradavicích k poslechu zde >>

Odstranění chloupků pomocí laseru

Dne 31. ledna 2012 byla hostem v pořadu Sama Doma MUDr. Marta Moidlová, která promluvila o depilaci a různých technikách odstranění chloupků. Paní doktorka divačkám doporučila používání depilačních strojů, ale i odstranění chloupků pomocí laseru. Nejen proto divačkám  odborně osvětlila, které typy laserů jsou těmi nejlepšími a proč.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna

Informujte se o nových metodách neinvazivní modelace postavy. Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma. Dne 18. června 2012 byla hostem pořadu MUDr. Marta Moidlová, která seznámila diváky s novými moderními způsoby hubnutí. Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna? Že ne?

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Laser v estetické dermatologii

Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma, ve kterém byla dne 12. března 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Tentokrát informovala diváky, na co všechno se dá v estetické dermatologii využít laser.

Téma Laser a odstranění znamének a jizev

MUDr. Marta Moidlová byla dne 12. března 2013 hostem pořadu Sama Doma. Pročtěte si záznam chatu, kde diskutovala s diváky na téma Laser a odstranění znamének a jizev.

Celý přepis chatu s MUDr. Moidlovou k nahlédnutí zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie

Poslechněte si záznam pořadu Českého rozhlasu, kde byla dne 27.dubna 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Primářka kliniky LaserPlastic prozradila různé zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie, liposukce i plastické chirurgie.

Celý rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou si poslechněte zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Jak řešila klientka na klinice LaserPlastic své zdravotní obtíže

Pavlínu Dankovou nepřestává strašit rakovina: Nenechává nic náhodě a čeká ji další zákrok. Takový je název článku na portálu Super.cz. Pavlína Danková v něm líčí své zdravotní obtíže, a jak je řešila na klinice LaserPlastic s MUDr. Martou Moidlovou.

Celý článek a příběh Pavlíny Dankové si přečtěte zde>>

Plastická chirurgie

Dne 3.5.2013 byla MUDr. Marta Moidlová hostem pořadu Magazín Leonardo na Českém rozhlasu. Primářka kliniky LaserPlastic mluvila o možnostech současné plastické chirugie a také využití laserů v medicíně.

Celý pořad si můžete přehrát zde>>

Recept na věčné mládí

V neděli 28.5.2012 byla primářka MUDr. Marta Moidlová hostem rozhlasového pořadu rádia SeeJay. V rozhovoru prozradila recept na věčné mládí a vy si ho dnes můžete také poslechnout.

Sestříhaný rozhovor na téma věčné mládí si poslechněte zde>>

Nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii

Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Martou Moidlovou. Dne 31.5.2013 byla hostem pořadu "Jaká je" na Českém rozhlasu Dvojka a posluchačům přiblížila nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii.

Celý rozhovor si poslechněte zde>>

Estetická dermatologie - laserová medicína

MUDr. Marta Moidlová byla 4. listopadu hostem pořadu S vámi v Praze, který odvysílalo Rádio Regina. Poslechněte si rozhovor o její cestě k estetické dermatologii, nebo o tom, jak fascinující výsledky přináší laserová medicína.

Celý rozhovor si poslechněte zde>>

komplikace permanentních injekčních výplňových implantátů

Doktorka Marta Moidlová se v dubnu 2015 účastnila 3. ročníku odborné konference ON IN UNDER SKIN. Přednášela zde o komplikacích permanentních injekčních výplňových implantátů, diskutovala a také se inspirovala z příspěvků svých kolegů a vystavovatelů, kteří prezentovali novinky ze světa estetické medicíny.

Podívejte se na video reportáž z konference ON IN UNDER SKIN, na kterém doktorka Moidlová nastíní o čem byla její přednáška. A podívejte se také na medailonek z konference. Obě videa najdete zde>>

Jak dokáže laser omladit vaši pleť?

Jak dokáže laser omladit vaši pleť? To se dozvíte v rozhovoru s primářkou MUDr. Martou Moidlovou, která byla 9.7.2015 hostem pořadu Dvojka v Českém rozhlase. Poslechněte si, v kolika letech je vhodné omladit pokožku, a s čím vším vám může pomoci laserová dermatologie.

Celý rozhovor z Českého rozhlasu si poslechněte zde>> od 42 minuty a 20 sekundy.

Ošetření klientky přímo ve studiu

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Na celý pořad Doktorka se můžete podívat zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Zákroky plastické chirurgie

Primářka MUDr. Marta Moidlová byla 2.3.2016 hostem pořadu Doktorka v České televizi. Diváci se jí mohli prostřednictvím chatu ptát na různé zákroky plastické chirurgie. Přečtěte si záznam těchto otázek a odpovědí doktorky Moidlové. Třeba najdete téma, které zajímá i Vás.

Jak bojovat s křečovými žilami pomocí cévního laseru

Poslechněte si další rozhovor s primářkou Martou Moidlovou, tentokrát na téma křečové žíly a laser. MUDr. Moidlová byla 4. srpna 2015 hostem poradu Dvojka v Českém rozhlase. Dozvíte se, jak bojovat s křečovými žilami pomocí cévního laseru, nebo jaké jsou vůbec příznaky křečových žil.

Celý rozhovor z Českého rozhlasu si poslechněte zde>> od 43 minuty.

Workshop Global Anatomy Masterclas

MUDr. Marta Moidlová se 31. ledna účastnila v Paříži Global Anatomy Masterclass, kde ji čekaly teoretické přednášky na jedné z pařížských klinik a pak také praktický workshop s pioneerem estetické medicíny Prof. Benjaminem Ascherem.

Podívejte se na fotky z paříže a workshopu z pitevny zde >>

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým