Jde se úplně zbavit nepěkné jizvy?
Jde se úplně zbavit nepěkné jizvy?
Oddělení:

Odstranění jizev

Lékař:

MUDr. ZUZANA KULÍKOVÁ

Jde se úplně zbavit nepěkné jizvy?

Jde se úplně zbavit nepěkné jizvy? Odpověď najdete v článku, který vyšel v deníku Metro. Tématu odstraňování jizev se v něm věnuje korektivní dermatoložka naší kliniky MUDr. Zuzana Kulíková.

  • Celý článek "Zbavit se nepěkné jizvy? Jde to, ale určitě ne úplně" si přečtěte zde

Média - vyšlo o nás

S mezoterapií a enzymy ke kráse

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže po zimě unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy.

V jednoduchosti je krása a přesně takové je i ošetření, kdy se drobnými mikrojehličkami aplikuje léčivý zákrok do střední vrstvy kůže: rychlé, jemné, zaměřené na konkrétní místo.

Přečíst si článek na lifestylenews.cz

Přečíst si článek na firststyle.cz

Přečíst si článek na trendyzdravi.cz

Přečíst si článek na celebritytime.cz

Přečíst si článek na topgentleman.cz

U novinek nejdříve nastavíme vlastní kůži

Rozhovor s vyhledávanou estetickou dermatoložkou MUDr. Zuzanou Kulíkovou.

Celý rozhovor  k přečtení zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

MUDr. Zuzana Kulíková byla dne 21.11. 2011 hostem pořadu Je jaká je na Českém rozhlase. Posluchačům nabídla množství rad týkajících se dermatologie. Také se rozhovořila o zákroku zvaném Radiofrekvence a jeho výhodách. Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde>> (externí odkaz) (nové okno).

Face lift je třeba správně načasovat

Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Celý článek "Face lift je třeba správně načasovat" k přečtení zde>>

Deník zdraví - kůže si pamatuje

Žádný jiný orgán těla nesledujeme tak bedlivě a úzkostlivě jako kůži, která nám připomíná neúprosný běh času. Zároveň jsme ale schopni se k ní chovat naprosto bezohledně, někdy až brutálně. Dnes a denně se s tím setkává dermatoložka Zuzana Kulíková z pražské kliniky LaserPlastic.

BLESK PRO ŽENY: MEZOTERAPIE KYSELINOU HYALURONOVOU

Odjakživa čas od času trpím atopickým ekzémem, tudíž je moje pleť hodně suchá. Kvalitními krémy se dá hodně napravit, takže mě výraznější vrásky zatím netrápí. V poslední době jsem si ale všimla, že mám velice napjatou kůži v očním okolí. Zvykla jsem si používat kyselinu hyaluronovou přidanou do krémů nebo sér, protože dobře hydratuje. Jenomže to má háček: „zamyká“ vodu jen ve vrchních vrstvách pokožky. Mezoterapie využívá látku mnohem efektivněji. Aplikuje ji totiž hlouběji do kůže, tam, kde se přirozeně tvoří v mládí, ale věkem postupně ubývá. Vyvolává také tvorbu kolagenu a nových buněk k doplnění základních stavebních látek kůže. Dohromady to znamená, že hydratuje pleť maximálně efektivně a ještě k tomu dlouhodobě. Doufala jsem, že si poradí i s mojí supernáročnou kůží.

Jak to probíhalo

Nejdřív mi sestřička potřela celý obličej znecitlivujícím krémem, protože aplikace není bez bolesti. Látka se totiž aplikuje drobnými mikrojehličkami, a to po celé tváři, případně i krku či dekoltu (to zatím nepotřebuji). Doktorka Zuzana Kulíková mi přístroj ukázala a je pravda, že jsem se trochu zalekla. Do hlavice, kterou přikládala na kůži, bylo zasazeno hned několik jehliček. Upřímně, není to nic příjemného a teče trochu krve. Celé to trvalo asi dvacet minut a byla jsem ráda, že to mám za sebou. Těšila jsem se ale na výsledek, pro krásu se musí trpět! Asi pět dní jsem měla v místech vpichu drobné otoky a pak modřinky, ale dalo se to zakrýt make-upem, takže jsem to moc neřešila.

Výsledek

Když se pleť zahojila, byla opravdu svěžejší a pod očima se viditelně vypnula. Nepotřebuji hutné krémy a séra, abych přes den v kanceláři nebyla jako „sušenka“. Zákrok by se měl pro stoprocentní výsledek opakovat po měsíci a pak ještě za čtvrt roku. Pro udržení účinku je vhodné podstoupit kúru dvakrát ročně. Myslím, že se to vyplatí vzhledem k tomu, kolik stojí drahé krémy, s nimiž se tak maximálně kosmeticky „pomazlíte“.

Užitečné informace:

Kde: Klinika plastické chirurgie LaserPlastic (www.laserplastic.cz)

Za kolik: Cena za jedno ošetření celého obličeje je 6 500 korun.

Pro koho se hodí: Pro starší ženy, jejichž pleť je vysušená, mdlá nebo povadlá. Pomůže ale i těm, které mají pokožku dehydratovanou třeba kvůli klimatizaci nebo po zimě.

S čím nepomůže: Neodstraní hluboké vrásky a velmi povadlou pleť. Tam je lepší volit jiné metody.

Face lift

Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Celý článek "Face lift je třeba správně načasovat" ke stažení zde

Množství rad týkajících se dermatologie

MUDr. Zuzana Kulíková byla dne 21.11. 2011 hostem pořadu Je jaká je na Českém rozhlase. Posluchačům nabídla množství rad týkajících se dermatologie. Také se rozhovořila o zákroku zvaném Radiofrekvence a jeho výhodách. Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde

Radiofrekvenční terapie

Radiofrekvenční terapie je jedinečným řešením jak efektivně vyhladit pleť. Rádi byste i vy vyzkoušeli tuto metodu? Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Zuzanou Kulíkovou, která byla dne 23.1.2012 hostem pořadu Sama doma. V pořadu divačky seznámila právě s radiofrekvenční terapií a jejími výhodami.

Podívejte se na celý rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde

Krása jako droga? Trochu…

Přečtěte si poutavý článek o botulotoxinu, jako jednom z nejúčinnějších jedů světa, který se používá ke kosmetickému vyhlazení vrásek. MUDr. Marta Moidlová a MUDr. Zuzana Kulíková čtenářům poskytly mnoho užitečných rad i varování v oblasti estetické dermatologie.

Celý článek "Krása jako droga? Trochu…" ke stažení zde

Pleť po létě

Co byste měli dělat se svou pletí po létě a jaké projevy kůže je vhodné sledovat? To vám prozradí MUDr. Zuzana Kulíková, která byla dne 18.9.2012 hostem pořadu České televize Sama doma. Dozvíte se, jak pečovat o vysušenou pleť a u jakého typu nežádoucí pigmentace je radno navštívit dermatologa.

Podívejte se na celý rozhovor na téma Pleť po létě zde

Zpevněte své tělo

Vraťte formu svalům, vyzkoušejte chytré přístroje pro tvarování postavy a vyhlaďte pokožku. Jak na to se dozvíte v článku Zpevněte své tělo! ve kterém korektivní dermatoložka MUDr. Zuzana Kulíkováradí, jaké je nejlepší ošetření do plavek.

Celý článek Zpevněte své tělo ke stažení zde

Chraňte pleť proti chladu

Chraňte pleť proti chladu, to je název nového článku magazínu Kondice, ve kterém MUDr. Zuzana Kulíkovávysvětluje vlivy extrémních zimních teplot. Informujte se, co se děje s vaší pletí v zimě, a jak si vytvořit vhodnou bariéru. Nechcete přeci, aby se vám na tváři objevily vrásky, šupinky a nevzhledné skvrny.

Celý článek Chraňte pleť proti chladu ke stažení zde

Kolagen

V dnešní době hraje vzhled důležitou roli. A to i při hledání zaměstnání. MUDr. Zuzana Kulíková proto v článku "Probudíme kolagen", vydaném v Týdeníku Květy radí, jaké možnosti vám v tomto směru nabízí plastická chirurgie.

Celý článek "S vlčáky v zádech", ve kterém najdete i rozhovor s názvem Probudíme kolagen, ke stažení zde>>

Jak mít krásné nohy

Jak mít krásné nohy vám ve stejnojmenném článku prozradí dermatoložka kliniky LaserPlastic MUDr. Zuzana Kulíková. Přečtěte si tedy článek z časopisu InStyle, ve kterém  se dozvíte konkrétní typy pro krásná stehna, ale i zadeček rozdělené podle věku.

Celý článek Jak mít krásné nohy ke stažení zde

Antistresové techniky

Suchá a citlivá pleť, padání vlasů, nadmíra pupínků. Příčinou těchto obtíží bývá ve velké míře stres. Tomu se ale nedokážeme zcela vyhnout, a proto jsme se raději zaměřili na zaručené antistresové techniky pro vaši pleť. V článku z magazínu kondice radí MUDr. Zuzana Kulíková.

Celý článek Nervy a pleť ke stažení zde

Intolerance a projevy na kůži

MUDr. Zuzana Kulíková byla 19. února hostem pořadu Sama Doma. Tentokrát se věnovala tématu "Intolerance a projevy na kůži", čili jak kůže reaguje na stres, nemoci, některé potraviny, a další podněty. Zvláštní pozornost paní doktorka věnovala také atopickému ekzému.

Celý rozhovor v pořadu Sama Doma můžete zhlédnout zde

Piha je neškodná, ale znaménko ne

Víte, jaký je rozdíl mezi pihou a znaménkem? Jak se preventivně chránit proti vzniku nebezpečného melanomu, nebo jakým způsobem se pihy a znaménka odstraňují, a kdo o tom rozhoduje? Odpovědi se dočtete v článku "Piha je neškodná, ale znaménko ne, " do kterého přispěla MUDr. Zuzana Kulíková.

Celý článek "Piha je neškodná, ale znaménko neke stažení zde

Laser umí chloupky zničit na dobro

"Po opakovaném ošetření laserem dochází k trvalé redukci ochlupení," vysvětluje dermatoložka kliniky LaserPlastik MUDr. Zuzana Kulíková. A dále uvádí, jak dlouho zákrok trvá, kolikrát se musí opakovat, nebo jaké partie si nechávají nejčastěji depilovat ženy, a jaké muži. To vše se dočtete v článcích z regionálního vydání idnes.cz.

  • Článek "Laser umí chloupky zničit na dobro" z Olomouckého vydání iDNES 10/3/2014 zde
  • Článek "Laser umí chloupky zničit na dobro" z Hradeckého vydání iDNES 21/2/2014 zde

Velké póry: Vyretušujte je ve třech krocích

MUDr. Zuzana Kulíková přispěla do nového článku v magazínu Kondice s názvem Velké póry: Vyretušujte je ve třech krocích. Vysvětluje v něm, jak vznikají tzv. černé tečky a jaké metody estetické dermatologie fungují při ošetřování pleti lépe, než běžná kosmetika. Chemický peeling, diamantová dermabraze nebo frakční CO2 laser - zjistěte, co obnáší tyto zákroky.

Celý článek Velké póry: Vyretušujte je ve třech krocích ke stažení zde>>

"Okénko estetické dermatologie"

Přinášíme vám "Okénko estetické dermatologie", do kterého přispěla MUDr. Zuzana Kulíková. Tentokrát se věnovala novým možnostem rejuvenace v korektivní dermatologii. Z konkrétního a propracovaného článku se tedy například dozvíte, co má nejvýznamnější vliv na stárnutí a tvorbu hlubokých vrásek, co přesně je cílem rejuvenace, nebo si budete moci přečíst dopodrobna o různých metodách jako chemický peeling, mezoterapie, laserové ošetření apod.

Celý článek Nové možnosti rejuvenace v korektivní dermatologii ke stažení zde>>

Jak používat pleťové sérum

Víte, co je pleťové sérum a jak ho používat? Ne? Pak si to přečtěte v novém čísle časopisu L'amour. V něm doktorka Zuzana Kulíková vysvětluje, jak a kdy sérum nanášet a s jakými dalšími přípravky ho používat. Pleťové sérum je totiž účinnější než běžné krémy a zbaví vás celé řady nedokonalostí.

Celý článek s názvem Jak používat pleťové sérum si stáhněte zde>>

Nemocemi z povolání

Doktorka Kulíková byla 7.5. 2015 hostem pořadu České televize Sama Doma. Podívejte se na její příspěvek a zjistěte, s jakými nejčastějšími nemocemi z povolání se setkává doktorka Kulíková na klinice LaserPlastic, a jak se dá léčit (nebo zda vůbec) kontaktní alergický ekzém.

Když pleť reaguje na slunce

Přečtěte si, co dělat, když pleť reaguje na slunce. MUDr. Zuzana Kulíková vám poradí v novém článku, který vyšel na portále OnaDnes.cz. Zaměří se na pupínky, vyrážku, spálení, skvrnky neboli hyperpigmentaci i unavenou pleť.

Celý článek si přečtěte zde>>

Jak se starat o pokožku v létě

Přečtěte si článek o pihách a znaménkách v časopisu Moje zdraví. MUDr. Zuzana Kulíková v něm radí, jak se starat o pokožku v létě, jak zabránit vyskákání nehezkých flíčků na pleti a jak pokožce dát v horkých letních dnech to nejlepší.

Celý článek si můžete přečíst zde >>

Víte, co potřebuje vaše pleť?

Víte, co potřebuje vaše pleť? Abyste si byla jistější, přečtěte si nový, stejnojmenný článek z magazínu Blesk pro ženy. Dozvíte se i názor MUDr. Zuzany Kulíkové, dermatoložky kliniky LaserPlastic. Poradí vám, jak v létě ozdravit namáhanou pleť, nebo kdy a proč navštívit dermatologa. Doktorka Kulíková navíc prozradí, jak se sama po létě stará o svou pleť.

Která metoda estetické dermatologie může poskytnout pleti maximální hydrataci

Přečtěte si, která metoda estetické dermatologie může poskytnout pleti maximální hydrataci. Přesně na takovou otázku odpověděla doktorka Zuzana Kulíková v březnovém vydání časopisu Zdraví.

Celý článek s názvem Zkrášlující hydratace i s příspěvkem MUDr. Kulíkové si stáhněte zde>>

Jak bojovat proti rozšířeným pórům

Přečtěte si, jak bojovat proti rozšířeným pórům v dubnové Kondici. S nejdůležitějším krokem číslo 1 - cílenou péčí, vám poradí Zuzana Kulíková, dermatoložka kliniky LaserPlastic.

Článek z portálu Kondice.cz si můžete přečíst zde>>

Příjemná zkrášlovací procedura přístrojem Ultraformer III.

Den matek je ideální příležitost, jak děkovat svým maminkám a připomenout jim, jak moc je máme rádi. A můžeme jim svátku přinést i nějaký dárek - jaký, to se můžete inspirovat v článku, do kterého přispěla i MUDr. Zuzana Kulíková. Jedním z dárků totiž může být příjemná zkrášlovací procedura přístrojem Ultraformer III.

Přečtěte si celý článek s názvem Uctívání bohyní dneška - k zhlédnutí zde >>

Kongres na Bali IMCAS Asia 2017

MUDr. Faltová a MUDr. Kulíková na kongresu na Bali IMCAS Asia 2017 se zaměřením na na plastickou chirurgii a estetickou dermatologii. Brzy vám přineseme čerstvé informace o tom, co zajímavého se aktuálně děje ve světě zdraví a krásy a s jakými tématy naše kolegyně samy přispěly.

Vraťte očím jiskru

„Kůže očního okolí je velmi specifická. Je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci. Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání,“ říká doktorka Kulíková a kolegyně z LaserPlastic MUDr. Eva Dřevínková dodává: „V případě výrazněji pokleslých víček a váčků pod očima je plastická operace nejefektivnější řešení.”

Více si přečtěte v článku s názvem Vraťte očím jiskru – k přečtení zde>>

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým