Platnéřská 89/11, Praha 1

Facelift – plastika obličeje a krku

Co je Facelift?

Facelift je plastická operace obličeje, která nyní patří mezi nejvyhledávanější zákroky pro muže i ženy. Lifting obličeje se zaměřuje především na pokles jemných povolených svalů v obličeji a povolené kůže. Operací docílíme napnutí a vyhlazení vaší pokožky. Vaše tvář bude působit mladším dojmem.

Jak se probíhá plastika obličeje a krku?

Operuje se v kombinaci místního znecitlivění s celkovou nitrožilní anestezií. Chirurgický řez se vede z vlasaté části spánkové krajiny směrem dolů před boltcem, kolem ušního lalůčku a pokračuje do rýhy za boltec.

Výsledná jizva je pak při hladkém hojení patrná pouze jako nenápadná linka. Hospitalizace trvá jeden den a pacient je propuštěn s obvazem kolem hlavy. Pátý den po operaci sejmeme při kontrole obvaz a umyjeme vlasy. Stehy odstraňujeme 10. - 14. den.

Tento zákrok lze kombinovat s odsátím tuku z podbradku, s operací víček, browliftem = spánkovým liftingem a zvednutím zevních očních koutků, s úpravou čela nebo brady.

Na čem nejvíce závisí projevy stárnutí kůže v obličeji?

  • na typu kůže,

  • dědičných faktorech,

  • vlivu slunečního záření,

  • profesi,

  • životosprávě a metabolizmu,

  • životním stylu atd.

Doba, kdy tyto projevy začínají být stále viditelnější je velmi individuální. Běžně se pohybuje mezi třicátým a padesátým rokem věku.

Ceník zákroku

Fotogalerie

Média - vyšlo o nás

Mladší o pár let

Na základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víček odstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Podívejte se na pátý díl pořadu Mladší o pár let

Face lift je třeba správně načasovat

Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Celý článek "Face lift je třeba správně načasovat" k přečtení zde>>

Elixír mládí nebo plastická chirurgie

Hledáte efektivní řešení, jak omladit svůj obličej? Zaposlouchejte se do rozhovoru na Rádiu Impuls. Tentokrát byl hostem plastický chirurg Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D., který posluchačům objasnil všechna pro a proti faceliftingu.

Celý rozhovor "Elixír mládí nebo plastická chirurgie?" k poslechu zde >>.

Plastické zákroky

Od kdy si lidé oblíbili plastické zákroky, proč chtějí vypadat jinak, než vypadají, a jak se odchází z nemocnice po několika těžších operacích - to všechno jsou témata Hovorů na Českém rozhlaze, kde byla dne 10.10.2016 hostem MUDr. Eva Dřevínková. Poslechněte si tento zajímavý rozhovor.

Mladší o pár let

9. díl pořadu Mladší o pár let přivítal manžele Eliášovi. Jako první nastoupila MUDr. Marta Moidlová. Paní Boženě napíchla injekce botulotoxinu do čela, vyplnila rty a odstranila pigmentové skvrny na nosea bradavičky z obličeje. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. provedl paní Boženě facelift obličeje a operaci horních a dolních víček. Panu Jiřímu pouze upravil oční víčka.

Podívejte se na devátý díl pořadu Mladší o pár let

Lifting obličeje, facelift či omlazení obličeje

Lifting obličeje, facelift či omlazení obličeje - to je téma, které řeší Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. v pořadu Sama doma.

Podívejte se na pořad Sama doma s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D. 

Setkání se známými tvářemi na klinice LaserPlastic

konferenci a setkání se známými tvářemi. Přečtěte si na toto téma několik zajímavých článků.

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým