Platnéřská 89/11, Praha 1

Kombinovaná laserová terapie ''Koktail''

Co je Kombinovaná laserová terapie ?

Nabízíme laserový koktail od 8.000,- Kč za ošetření 3 lasery.

Zbavte se vrásek a omládněte o pár let. Vyhlaďte svoji pleť za pomoci bezbolestného laserového koktailu. Vybírat můžete z  kombinace ošetření 2 či 3 lasery, přičemž jedno ošetření trvá v průměru 45 minut. Prevence proti stárnutí nikdy nebyla tak jednoduchá.

Co vám laserový koktail přinese?

Jedná se o sérii laserových rejuvenačních zákroků s omlazujícím výsledkem, které jsou prováděny ambulantně a pacient je ošetřet znecitlivujícím krémem Emla. Stačí pouze 1-2 sezení a vaše pleť bude opět vypadat mladší a zdravější. Ošetření vám pomůže odstranit povrchové defekty na pokožce, jako jsou rozšířené žilky či pigmentové skvrny.

„Ošetření je vhodné naprosto pro každého. Podmínkou je neopálená kůže a důsledná ochrana před sluncem následujích 6 týdnů po zákroku. Po výkonu se může objevit zarudnutí, které však do 2–3 dnů odezní. Výsledkem je vypnutá pleť zbavená červených žilek a hnědých pigmentových skvrn.“
MUDr. Marta Moidlová
Primářka kliniky LaserPlastic

Proč je laserový koktail tak výjimečný?

  • Všechna ošetření probíhají ambulantně a nejedná se o příliš bolestiné ošetření. U citlivějších osob lze použít speciální znecitlivující krém Emla, který je aplikovaný 1 hodinu před zákrokem.
  • Délka zákroku je individuální, ale v průměru kolem cca 45 min. Ošetření lze rozložit buď do více jednotlivých sezení s odstupem 1–2 týdnů a nebo lze tuto proceduru zkrátit na 2 ošetření s odstupem cca 14 dnů.
  • Jedná se o kombinaci 2-3 laserů. Dvě ošetření jsou zaměřena na odstranění žilek a pigmentace. Třetí laser se zaměřuje na obnovení kolagenu v kůži. Z nichž každý má jinou vlnovou délku a tudíž působí rozdílně na jednotlivé vrstvy a struktury kůže. Právě z tohoto důvodu je ošetření komplexnější a intenzivnější.
Ceník zákroku

Fotogalerie

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým