Léčba a odstranění akné

Akné je zánětlivé onemocnění mazových žláz a vlasového folikulu, začíná obvykle po desátém roce, běžné je v období puberty, ale v současné době stále více trápí i dospělou populaci.

Onemocnění postihuje především oblast obličeje, zad, krku, dekoltu, ale i zevní partie paží. Průběh onemocnění, stejně jako terapie, je dlouhodobá záležitost. Podle závažnosti a rozsahu onemocnění volíme vhodný typ léčby a často kombinujeme různé typy zákroků.

Léčba a odstranění akné
Platnéřská 89/11, Praha 1

Dermální abraze – SilkPeel Platinum

Moderní přístroj Silkpeel Platinum MD využívá patentovanou technologii dermální abraze, při níž dochází k odlučo vání vrstvy odumřelých buněk na pokožce (exfoliaci). Jedná se o vysoce moderní zařízení s mimořádnými účinky podloženými klinickými studiemi.

Fototerapie – OMNILUX

Systém funguje jako vypínač pleti, spouští přirozené procesy, jejichž výsledkem je rejuvenace pokožky. Významně zvyšuje tvorbu kolagenu, reaktivuje buňky. Je hodně využívaný také k neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu, redukci vrásek a vypnutí pleti, urychlení hojení, ale také pro léčbu bolesti kloubů a svalů a léčbě psoriaz. Dále pro ošetření akné a aktinických keratóz, paprsky účinně ničí bakterie Propioni bacterium acnes způsobující akné, aniž by v těle zapříčinily jiné nežádoucí reakce.

Biostimulační laser – MEDELISOL

Biostimulační laser vyzařuje specifické světlo, které má příznivý vliv na fungování buněk. Světelná energie má obrovský vliv na regeneraci buněk. Léčivé světlo biostimulačního laseru se používá zejména na ošetření problematické pleti. Léčba jizev, hojení ran, hydratace a regenerace pokožky.

Videogalerie

Laserové invazivní omlazení pleti na klinice LaserPlastic

Jak pečovat o akné

Zavřít

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým