Platnéřská 89/11, Praha 1

Liposukce zmražením – Kryolipolýza

Co je kryolipolýza?

Jedná se o bezbolestné neinvazivní ošetření, při kterém dochází ke zchlazení tukové vrstvy velmi efektivním způsobem. Zmražené adipocyty (tukové buňky) jsou následně vyplaveny z těla přirozeným způsobem. Po zmražení adipocytů dojde k jejich rozpadu, aniž by byla narušená jiná tkáň. Výsledky jsou viditelné v rozmezí od 1 do 3 měsíců.

Nové studie také prokázaly, že celková účinnost a výsledný efekt kryolipolýzy je mnohonásobně vyšší díky následné aplikaci akustické rázové vlny<, která nejen výrazně urychluje rozpad tukových buněk, ale zároveň stimuluje novotvorbu kolagenu a vypíná pokožku. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je doporučeno absolvovat 5 ošetření akustickou rázovou vlnou. První se provádí bezprostředně po aplikaci kryolipolýzy, následující čtyři ošetření pak 1x týdně.

Čím provádíme zmražení tukových buněk?

CoolTech – přístroj pro eliminaci tukových buněk prostřednictvím chladu. Tato technika je obecně známá jako kryolipolýza, přístroj je schválen pro lékařské (nikoliv kosmetické) použití ve zdravotnictví a má udělený certifikát CE-0051.

Jak probíhá ošetření přístrojem CoolTech?

Četné studie prokázaly, že povrchový tuk je zredukován až o 80 % během 4 měsíců. Přístroj disponuje 2 aplikátory, tzn. lze ošetřit 2 oblasti najednou a celkem 4 oblasti během 140 minut. Díky dokonalému designu těchto aplikátorů je možné ošetřovat různé partie.

Vnitřní strana aplikátorů je vyrobena z biokompatibilního materiálu poslední generace. Přístroj CoolTech pracuje na bázi řízeného postupného zchlazování tukové vrstvy kůže. Tukové buňky jsou posléze postupně vyplavovány přirozeným metabolickým procesem lymfatickým systémem.

Doporučeno je 1-3 ošetření dané oblasti po 6-8 týdnech. Po ošetření se klient může vrátit k běžným činnostem bez jakéhokoliv omezení a sebemenších komplikací.

Kryolipolýza je vhodná k ošetření partií:

  • břicho 

  • stehna a hýždě

  • záda a paže

Ceník zákroku

Fotogalerie

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Média - vyšlo o nás

4 nejúčinnější způsoby, jak se zbavit celulitidy

Zajímá vás, jak se zbavit celulitidy? MUDr. Lenka Faltová v novém článku na portálu zena.centrum.cz radí, že nejdůležitější je pracovat s kůží. Jedině tak zajistíme, že se v podkoží nenahromadí přebytečný tuk. A když už nás přeci tukové polštářky trápí, pak lze doporučit 4 nejúčinnější metody jak se zbavit celulitidy.

Celý článek 4 nejúčinnější způsoby, jak se zbavit celulitidy  k přečtení zde

Muži a plastika? Ano, jejich počty stoupají

Muži a plastika? Ano, jejich počty stoupají - takový je název nového článku v olomouckém vydání deníku mf DNES ze dne 12.5.2014. Přimářka kliniky LaserPlastic to v článku potvrzuje a zároveň dodává, že "Velmi vyhledávanou procedurou je kryolipolýza, tedy redukce tukových buněk pomocí chladu. Kryolipolýzou se dá výborně řešit nadbytečný tuk v oblasti břicha, který muže trápí velmi často.“ A jaké další zákroky jsou u mužů žádané si přečtěte v celém článku - ke stažení zde>>

Sen o plochém bříšku

Proměňte sen o plochém bříšku ve skutečnost. Naučte se TOP cviky, zatočte se stresem, nasaďte lehký jídelníček, anebo zvolte rychlé řešení. Na výběr máte účinnou laserovou liposukci, lipotransfer, nebo oblíbenou kryolipolýzu. O všem se dozvíte z článku, který vyšel v časopisu Katka.

Celý článek na téma Last Minute Dieta ke stažení zde>>

Náš tým