MUDr. DAGMAR FRÖSSLOVÁ

MUDr. DAGMAR FRÖSSLOVÁ

Korektivní dermatolog, Dermatochirurg

MUDr. DAGMAR FRÖSSLOVÁ

Její specializací je především dermatologie, dermatochirurgie, korektivní dermatologie. Chirurgické odstraňování kožních výrůstků, nádorů, operace očních víček, aplikace botulotoxinu, výplňových materiálů, chemický peeling a laserovou medicínu.

Kvalifikace

V roce 1981 promovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 1981 do 1995 pracovala na kožní klinice FN na Bulovce. IPVZ Subkatedra korektivní dermatologie od roku 1998 do roku 2004. Od roku 1995 dodnes pracuje na Soukromé kožní praxe Praha 4 a od roku 1999 pracuje v laserové centru v Asklepionu, Esthé a LaserPlastic. Atestace z dermatovenerologie I. a II. stupně a z korektivní dermatologie.

Členství a certifikace

Je členkou dermatovenerologické společnosti JEP, společnosti pro korektivní dermatologii JEP a společnosti pro využití laserů v medicíně JEP.

Co můžete čekat

  • odbornost a profesionalitu,

  • více než 30 let zkušeností,

  • osobní přístup.

Reference

Články od lékaře

Odstranění vrásek pomocí laserů

"Co bychom měli vědět o odstraňování vrásek pomocí laserů?" – článek uveřejněný v časopise Madame, řeší otázku odstranění vrásek. Každá žena se tímto problémem v jisté fázi svého života zabývá. MUDr. Dagmar Frösslová a Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. radí, v jakém věku je nejhodnější zákrok laserem podstoupit.

Celý článek "Co bychom měli vědět o odstraňování vrásek pomocí laserů?" ke stažení zde >>

"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?"

"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?"  - článek uveřejněný v časopise XANTYPA názory lékařek kliniky LaserPlastic - MUDr. Marty Moidlové, MUDr. Dagmar Frösslové a MUDr. Lenky Faltové

Celý článek "Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" ke stažení zde

Noční krém s hypoalergenními účinky

Vyzkoušejte jedinečný noční krém s hypoalergenními účinky, který doporučuje sama dermatoložka MUDr. Dagmar Frösslová. Super rescue antioxidant night moisturizer Clinique nedráždí pleť a jistě oceníte jeho vyhlazující efekt.

Prohlédněte si přípravky na suchou pleť. Celý článek ke stažení zde >>.

Opalovací krém na obličej Sun lotion

Vyzkoušela jste již několik typů opalovacích krémů, ale žádný vám nevyhovoval? Dermatoložka MUDr. Dagmar Frösslová doporučuje opalovací krém na obličej Sun lotion, který se dobře nanáší a přitom nezatěžuje pokožku.

Informujte se o výhodách tohoto přípravku. Celý článek ke stažení zde

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým