MUDr. MARTIN TOMÁNEK

MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Plastický chirurg

MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Od roku 2000 je samostatně pracující lékař kliniky LaserPlastic se specializací na liposukční a modelační techniky a na estetické výkony v oblasti mužského a ženského genitálu. Od roku 2006 absolvoval pobytový certifikovaný kurz v Paříži se zaměřením na liposukční techniky.

Kvalifikace

Od roku 1987 ukončil studium na Fakultě všeobecného lékařství University Karlovy v Praze. Od roku 1987 do 1989 byl zaměstnanec neurologické kliniky Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze a stážista neurochirurgické kliniky Ústřední vojenské nemocnice Střešovice v Praze.

Praxe a odbornost

Od roku 1989 je zaměstnanec urologické kliniky Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze. V roce 1990 atestace z urologie I. stupně. V roce 1991 získal certifikát pro diagnostické a invazivní ultrazvukové metody v rámci pobytových stáží na radiodiagnostických klinikách ve FN Bulovka v Praze a FN Olomouc. V roce 1994 získal atestaci z urologie II. stupně.

Členství a certifikace

V roce 1992 získal certifikát pro řízení prací se zdroji záření ve zdravotnictví v rámci stáže na katedře hygieny hlavního města Prahy. V roce 1992 získal certifikát pro práci s ESW.

V roce 2007 absolvoval pobytový certifikovaný kurz v Bangoku se zaměřením na liposukční techniky. Od roku 2008 absolvoval certifikované stáže v Düssldorfu se zaměřením na MPX laserovou liposukci a vodou asistovanou liposukci (WAL). Od roku 2009 absolvoval pobytový certifikovaný kurz v Darmstadtu se zaměřením na moderní liposukční a modelační techniky. V roce 2011 se zúčastnil přednášky IKEM 2011 – Laserem asistovaná liposukce.

Co můžete čekat

  • odbornost a profesionalitu,

  • více než 20 let zkušeností,

  • osobní přístup.

Reference

Články od lékaře

Rozhovor s Mudr. Martinem Tománkem

Moderní metody invazivních i neinvazivních metod odstraňování tuku s Mudr. Martinem Tománkem – estetickým chirurgem kliniky LaserPlastic. Diskuze na Českém rozhlase 16.6.2020.

Laserová liposukce

Zajímá vás laserová liposukce? MUDr. Martin Tománek v článku na portálu PraguePost vysvětlí, jak probíhá laserová liposukce a jaké jsou její výhody.

Celý článek k přečtení zde>>

Unikátní laserová metoda

Dne 27.1.2009 byl MUDr. Martinem Tománkem hostem pořadu Večerní host Radiožurnálu. Poslechněte si rozhovor o unikátní laserové metodě, při které se odstraňují neestetické podkožní vrstvy tuku, nebo o různých možnostech současné plastické chirurgie, nejčastějších pacientech a také o peněžní stránce zákroků.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem si můžete přehrát zde>>

Jak probíhá liposukce

Přebytečný tuk už vás nemusí trápit. MUDr. Martin Tománek vám v článku v internetovém magazínu OnaDnes.cz vysvětlí, jak probíhá liposukce, která vás zbaví tukových polštářků.

Celý článek s názvem Liposukce vás zbaví tuku. Vyberte si jak, kde a za kolik k přečtení zde>>

Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji

Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji - článek uveřejněný na internetovém portále MEDIAFAX.cz 24/08/2009 - liposukční techniku komentuje MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji" článek zde >>

"Co se dělá s tukem, který se odsaje při liposukci?"

OTÁZKY A ODPOVĚDI - otázky a odpvědi uveřejněné v časopise MAXIM  - na odtázky odpovídá plastický chirurg MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Co se dělá s tukem, který se odsaje při liposukci?"  článek zde >>

Liposukce pomocí laseru

Liposukce pomocí laseru - článek publikovaný na portálu marianne.cz - laserovou liposukci paží provedl plastický chirurg MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Liposukce pomocí laseru"  článek zde >>

O dvě čísla ubrat ...

Jestliže se potřebujete zbavit tukových polštářků a nevíte jak na to, přečtěte si článek v časopise Maminka O dvě čísla ubrat ...

Celý článek O dvě čísla ubrat ..."  článek zde >>

Laserová liposukce

Trápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>

Transfer tuku

Přečtěte si článek, který byl zveřejněn na webovém portále ProŽeny.cz, a ve kterém MUDr. Martin Tománek podrobně vysvětluje, jak probíhá transfer tuku, na jakých partiích se tento zákrok provádí a jaké jsou jeho přednosti.

Celý článek s názvem Krásné tvary pomocí vlastního tuku? Ano! k přečtení zde >>

Laserem asistované liposukce

Štíhlá a dokonale vytvarovaná postava je snem mnoha žen a dokonce i mužů. Jak toho dosáhnout s pomocí laserem asistované liposukce vysvětluje v novém článku MUDr. Martin Tománek. Přečtěte si více o zákroku, který vám přináší rychlé a trvalé výsledky.

Celý článek s názvem Jako proutek díky laseru k přečtení zde>>

Modelace laserem

Trápí vás nevzhledné faldíky a rádi byste zhubli do plavek? A už jsem slyšeli o modelaci laserem? Že ne? Podívejte se na rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem, který byl tentotkrát hostem pořadu Sama doma, a seznamte se s touto jedinečnou metodou hubnutí, která je rychlá a bezbolestná.

Celý pořad Sama doma ke zhlédnutí zde >>.

Úprava genitálií

Úprava genitálií se v posledních letech stává stále běžnější věcí. Právě o tomto problému promluvil v rozhovoru na rádiu Impuls estetický chirurg Martin Tománek.

Poslechněte si celý rozhovor o úpravě genitálií zde >>

Chcete se dozvědět všechno o liposukci?

Chcete se dozvědět všechno o liposukci? K čemu přesně tato operace slouží, jaké má výhody, kdo ji může a kdo naopak nesmí podstoupit, jak dlouho trvá rekonvalescence nebo kolik stojí? To všechno si můžete přečíst v článku "Liposukce od A do Z", ve kterém zodpovídá otázky MUDr. Martin Tománek.

Celý článek Liposukce od A do Z z časopisu Style ke stažení zde>>

Rozhovor s MUDr. Tománkem na téma liposukce

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Tománkem, který se odvysílal dne 19.10. v pořadu Hovory na Českém rozhlase. Rozhovor byl na téma liposukce, estetická kritéria a lékařská etika a zjistíte v něm mimo jiné, v jakých případech není vhodné provést určitý zákrok, nebo jaké partie těla se velmi obtížně modelují například sportem nebo úpravou jídelníčku, a jsou proto vhodné k modelaci pomocí plastické chirurgie.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem k poslechu zde>>

Nejméně invazivní laserová liposukce

Přečtěte si článek s názvem Tuky sbohem ze seriálu Jak (ne)stárnout, který vyšel v magazínu FlyUP Look. Dozvíte se o metodách, která vám pomohou zbavit se nežádoucího tuku. Jednou z nich je například nejméně invazivní laserová liposukce, která je na naší klinice LaserPlastic velmi žádaná. S její pomocí můžeme odstranit tukovou tkáň prakticky na jakýchkoliv problémových partiích vašeho těla.

5. článek Tuky sbohem! ze seriálu Jak (ne)stárnout ke zhlédnutí zde>>

Nebojte se liposukce. Jde to i bez bolesti

Přečtěte si článek na portálu Atraktivni.cz, ve kterém MUDr. Martin Tománek odpovídá na otázky ohledně liposukce. Dočtete se o efektivních, bezbolestných metodách, které jsou receptem na krásnou a souměrnou postavu.

Celý článek s názvem Nebojte se liposukce. Jde to i bez bolesti ke zhlédnutí zde>>

Moderní metoda pro modelaci postavy

Přečtěte si článek o moderních metodách pro modelaci postavy, který vyšel na portále PrimaŽena.cz a v anglické verzi také v The Prague Post. Z článku se dozvíte, jaké partie lze formovat při liposukci. MUDr. Tománek vám vysvětlí, že některé oblasti lze při tom samém zákroku zeštíhlet a jiné zároveň modelovat.

Liposukce

Přečtěte si článek na portálu Moda.cz, ve kterém MUDr. Tománek odpovídá na otázky ohledně liposukce. Dozvíte se, jaké partie lze formovat při liposukci a jaké techniky při tom moderní medicína využívá.

Laserová liposukce

MUDr. Martin Tománek byl 17. února 2015 hostem pořadu "S vámi v Praze" v Českém rozhlase. Tématem rozhovoru byla laserová liposukce, tedy nejefektivnější metoda využívaná k trvalému rozpuštění tukových buněk a zároveň modelaci pokožky.

Celý rozhovor s doktorem Tománkem k poslechu zde>>

Doktoři

Doktor Martin Tománek odpovídá v časopise Moje psychologie na dotaz čtenářky Dariny k laserové liposukci. Přečtěte si, jak MUDr. Tománek popisuje, co je principem tohoto zákroku, jak probíhá rekonvalescence, nebo jaký má efekt.

Celý článek "doktoři", ve kterém jsou příspěvky i dalších známých odborníků, si můžete stáhnout zde>>

Je lepší modelace těla laserem nebo přenesením vlastního tuku?

Je lepší modelace těla laserem nebo přenesením vlastního tuku? Co lépe vypadá a jaký je v tom po lékařské stránce rozdíl? Nejen tyto otázky zodpověděl dne 15.6.2015 MUDr. Martin Tománek v pořadu Třináctka plus na Českém rozhlase.

Celý rozhovor s doktorem Tománkem si poslechněte zde>>

Liposukční a modelační techniky

16. září 2015 byl MUDr. Martin Tománek hostem pořadu Dopoledne s Dvojkou na Českém rozhlase. Tentokrát byly tématem rozhovoru liposukční a modelační techniky.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem si poslechněte zde>> od 39 minuty 45 sekundy.

Jak redukovat objem a získat krásné křivky

Liposukce patří v Česku k nejžádanějším zákrokům. Metod, jak redukovat objem a získat krásné křivky, však existuje celá řada. Přečtěte si, kterou z nich preferuje MUDr. Martin Tománek. A přečtěte si vše o gluteoplastice neboli modelaci hýždí v článku s názvem Krásná i zezadu z časopisu Health & Beauty:

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým