KLINIKA
LASERPLASTIC
PRAHA 1
PLATNÉŘSKÁ 11

KLINIKA<br>LASERPLASTIC<br>PRAHA 1<br>PLATNÉŘSKÁ 11
Platnéřská 89/11, Praha 1

Jsme tu pro Vás již 20 let        

Naši prestižní soukromou kliniku najdete cestou ze Staroměstského náměstí podél Klementina na Karlův most. V nových prostorách má dva moderně zařízené operační sály a nadstandardně vybavené pooperační pokoje. Naše klinika se zaměřuje na plastickou chirurgii, estetickou dermatologii i prevenci.

Moderní vybavení

Pyšníme se nejmodernější laserovou technikou od předních světových výrobců, moderní operační přístroje a instrumentária umožňují provádění kompletního spektra estetických výkonů. O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků, jejich asistentů a zdravotních sester.

Na čem nám nejvíce záleží

Naším cílem je především dokonalé odvedení odborné práce a duševní pohoda klientů během výkonu i po něm. Individuální přístup ke každému pacientovi je u nás samozřejmostí!

Akreditace kliniky

Klinika je akreditována pro zaškolování lékařů v aplikaci botulotoxinu a injekčních implantátů. Česká laserová společnost udělila našemu pracovišti rovněž akreditaci pro práci s operačními vysokovýkonnými lasery.

Náš tým lékařů

Pravidelné zvyšování kvalifikace našich pracovníků je pro nás „NUTNOST“. Kvalifikaci si naši lékaři zvyšují formou zahraničních stáží a kongresů s prezentací vlastních výsledků. Moderní postupy kliniky pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.

Na Vaši návštěvu kliniky v romantickém prostředí historického centra staré Prahy se těší primářka MUDr. Marta Moidlová a celý tým kliniky LaserPlastic.

Fotogalerie

lékaři

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Reference

akreditace a certifikace

Kde nás najdete?

LaserPlastic
Platnéřská 89/11
Praha 1 Staré Město, 110 00

IČ: 03769402
DIČ: CZ03769402
Zvětšit mapu

Náš tým