Plastická chirurgie

Plastická chirurgie
Platnéřská 89/11, Praha 1

Zvětšení prsou

Zvětšení prsou je velmi běžný zákrok. Zvětšit prsa je možné mnoha způsoby. Na klinice LaserPlastic věnujeme našim klientům individuální přístup a v rámci konzultace doporučíme ideální řešení pro vás. Zvětšení prsou je možné až o několik čísel. Zvětšení prsou zvýší vaše sebevědomí i pocit ženskosti.

Změnšení prsou

Mammaplastika je operace zlepšující tvar prsů. Ke změnám tvaru prsů dochází hlavně po porodu a kojení, ale také po větší redukci váhy. Máte-li velká či příliš povislá prsa, je právě vám určena operace zvaná mammaplastika či modelace.

Úprava dvorců a bradavek

Prsní dvorec se zmenšuje kolem svého obvodu. Jizva zůstává kolem nové hranice dvorce. Operace probíhá ve většině případů v celkové anestezii s jednodenní hospitalizací. V některých případech se může vytvořit silnější jizva kolem dvorce.

Modelace prsou

Modelace prsou je zákrok, který navrátí vašim prsům zpět jejich krásu a tvar. Modelaci prsou provádíme nejčastěji u prsou, které ztratily svou pevnost a jsou povislá. Jejich velikost obvykle zůstává stejná. Na přání klientky je možné i upravit velikost dvorce a bradavky .

Zmenšení prsou u mužů

Gynekomastie je velmi častým onemocněním u mužů, při které dochází ke zvětšení prsní žlázy. Toto onemocnění nejčastěji postihuje muže s hormonální dysbalancí a může nabýt rozměrů až ženských prsů.

Plastika očních víček, očí

Při operaci se z víček odstraní nadbytečná kůže. Zároveň dle potřeby zredukujeme tukové váčky tvořící měkké lůžko pro oko v oční dutině. Jizva, která Vám po zákroku zůstane, bude situována do místa přirozené rýhy. U horních víček je to místo, kde se skládá kůže při otevření. U dolních víček vede jizva těsně pod řasami.

Odstranění kruhů a váčků pod očima

Kruhy pod očima, tzv. pytle, způsobuje přebytečná povislá kůže kolem dolních očních víček a tukové váčky. Pokud již máte kruhy pod očima, kterých se nelze jednoduše spánkem zbavit, odstraníme je pomocí blefaroplastiky – plastické operace očních víček . Podstoupení této plastiky vám pomůže působit mladším svěžím dojmem a vy se budete cítit sebevědoměji a přitažlivěji.

Plastická operace čela a obočí – Brow lift

Miniinvazivní zákrok, díky kterému se snadno zbavíte vrásek a povislé kůže na čele a obočí. Zákrok se provádí v lokální anestezii nebo v celkové narkóze či analgosedaci. Lifting obočí nebo čela lze provést několika způsoby. Oba způsoby lze spojit, a doplnit ještě s oblíbeným Faceliftem nebo Blefaroplastikou. Při plastice čela a obočí je proveden řez nahoře u pokožky vlasů a je ukrytý pod vlasy. Lze jej také provézt přímo nad obočím, aby jizvička byla schována obočím. To je obvyklé při modelaci obočí. 

Plastika rtů

Rozšíření úzkého rtu se provádí několika metodami. Implantací vlastní tkáně, (transfer tuku, nebo svalovou tkání), implantace umělého materiálu (kolagen, hyaluronová kyselina) a nebo lze přistoupit k chirurgickému zákroku, který využije vlastní tkáně rtu.

Facelift

Facelift je plastická operace obličeje, která nyní patří mezi nejvyhledávanější zákroky pro muže i ženy. Lifting obličeje se zaměřuje především na pokles jemných povolených svalů v obličeji a povolené kůže. Operací docílíme napnutí a vyhlazení vaší pokožky. Vaše tvář bude působit mladším dojmem.  

Plastika nosu – Rhinoplastika

Plastika nosu, nebo také rhinoplastika, je vůbec nejnáročnějším zákrokem plastické chirurgie. Nos je dominantou obličeje, jeho přirozený tvar nemůže nikdo z nás ovlivnit. Tvarové odchylky nosu jsou buď vrozené nebo můžou být způsobeny úrazem. Některé deformace jsou příčinou dýchacích obtíží kvůli špatné průchodnosti nosních dírek. U těchto případů není rhinoplastika záležitostí jen estetickou, ale také funkční.

Plastika uší – Otoplastika

Plastika uší – Otoplastika je operace odstátých nebo deformovaných ušních boltců. Ušní boltce se operují až po ukončení jejich růstu, to znamená zhruba po 6.roce života. Otoplastika pomůže zejména mladým lidem lépe se začlenit do společnosti. U některých vyřeší mnohaletý handicap.

Plastika stydkých pysků

Labioplastika je esteticko-chirurgický výkon, při kterém se zmenšují malé stydké pysky a případně upravuje jejich asymetrie. Výkon je charakteristický okamžitým efektem, jednoduchostí a nekomplikovaností provedení a většinou i dobrou cenovou dostupností. V posledních letech výrazně vzrostl počet žen, které na naší klinice zákrok podstupují a v oblasti estetické chirurgie genitálu je výkonem nejčastějším.

Plastika genitálů

Na naší klinice provádíme tři typy plastické operace genitálu mužů - plastiky penisu.

Liposukce

Liposukce je vhodná procedura pro odstranění přebytečného tuku v problematických partiích jako je Břicho, stehna, paže nebo záda. Zákroky provádíme invazivní i neinvazivní. Při osobní konzultaci Vám doporučíme, jaká metoda by pro odstranění tuku byla nejvhodnější a nejšetrnější. U zákroku není většinou nutná hospitalizace.

Plastika břicha

Plastikou břicha odstraníme povislou kůži, která vzniká většinou váhovým úbytkem nebo po porodu. Plastika zpevní vaši břišní stěnu a odstraníme i případně starší jizvy. Jizvy po zákroku se nemusíte bát, je v oblasti bikin. Plastiku břicha provádíme i jako miniplastiku nebo v kombinaci s liposukcí. Přístup je vždy individuální ke každému případu. Domluvte si konzultaci s naším odborníkem, který zvolí pro vás tu nejvhodnější a nejšetrnější formu plastiky břicha.

Lipotransfer - Transfer tuku

Metoda transferu tuku obnáší odsátí tukové tkáně z problémových partií těla a jeho okamžité použití pro zvětšení a modelaci prsou nebo zadku. Využití tělu vlastního tuku místo implantátů zajistí, že partie nikdy nepůsobí po zvětšení uměle a jejich velikost se v dalších letech přirozeně přizpůsobuje vaší váze.

Plastika valů paží, stehen a zad

Tato operace je méně častou plastickou operací u žen i mužů. Indikací k tomuto výkonu je povislá kůže po předchozím váhovém úbytku nebo u lidí s váhovými výkyvy, dále nadměrná laxita kůže či její pokles v důsledku věku a gravitace.

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým