Plastika břicha

Plastikou břicha odstraníme povislou kůži, která vzniká většinou váhovým úbytkem nebo po porodu. Plastika zpevní vaši břišní stěnu a odstraníme i případně starší jizvy. Jizvy po zákroku se nemusíte bát, je v oblasti bikin. Plastiku břicha provádíme i jako miniplastiku nebo v kombinaci s liposukcí. Přístup je vždy individuální ke každému případu. Domluvte si konzultaci s naším odborníkem, který zvolí pro vás tu nejvhodnější a nejšetrnější formu plastiky břicha.

Plastika břicha
Platnéřská 89/11, Praha 1

Plastika břicha – Abdominoplastika

Plastika břicha a břišní stěny neboli abdominoplastika vrátí zpět krásné pevné bříško tam, kde už se to zdálo být marné. V případech uvolněné břišní stěny nepomůžou ani stovky hodin v posilovnách a hektolitry potu. Tyto kosmeticky nepříznivé stavy se dají řešit plastikou břišní stěny.

Mini plastika břicha – Miniabdominoplastika

Plastika břicha menšího rozsahu. Miniabdominoplastiku provést buď jen v horní, nebo dolní části břicha. Hranicí mezi horní a dolní plastickou operací je oblast pupku. Při dolní miniabdominoplastice se odstraňuje kůže a podkoží na podbřišku. Jizva mívá cca 20 cm a je umístěna v oblasti pod spodním prádlem.

Plastika břicha s liposukcí – Lipoabdominoplastika

Lipoabdominoplastika je plastická operace, která kombinuje abdominoplastiku (plastika břicha) s liposukcí. Při abdominoplastice se odstraňuje nadbytečné podkoží a povislá kůže. Díky liposukci je odstraněn i přebytečný tuk. Operace spočívá ve zpevnění rozestoupených břišních svalů (diastázy).

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým