Platnéřská 89/11, Praha 1

Poradenství pro tvarování postavy

Proč poradenství ?

Klinika LaserPlastic nově nabízí komplexní poradenství s ohledem na problematiku tvarování postavy – body contouring. Komplexnost spočívá v informacích o možnostech zeštíhlení, zpevnění těla, odstraňování celulitidy a o možnostech využití vlastního tuku k modelaci. Služba je doplněna o poradenství v oblasti výživy a pohybového režimu. Konzultace je prováděna týmově či separátně lékařem (specialistou na liposukce) a poradcem pro výživu.

Přehlednost a nabídka stále nových metod pro zdokonalení postavy mnohdy nebývá na internetových stránkách optimální. Často chybí návod na jakou problematiku jakou techniku použít a mnohokrát se setkáváme i se značnou komerční nadstavbou jejich účinnosti. Orientace pro laika je stále složitější. Totéž platí v oblasti dietologické, v sortimentu doplňků výživy a v nabídce pohybových programů.

Dalším důvodem je fakt, že naše pracoviště je nyní plně vybaveno veškerými přístroji a technikami, které v moderní době mohou postavu formovat a které existují. Je zde kompletní spektrum modelačních metod invazivních (liposukce laserová, vibrační, tumescentní, klasická) i neinvazivních (ultrazvuková liposukce, kryolipolýza, akustická rázová vlna, radiofrekvence). Naším cílem je tyto techniky nejen erudovaně používat a kombinovat, ale i vhodně je pro jednotlivé klienty vybrat a nastínit jim, co od nich mohou očekávat. Další naší snahou je neopomenout vhodný podíl snažení klienta po stránce výživové, dietologické a pohybové a patřičně je pro toto instruovat či vytvořit vhodný plán.

Komu je poradenství určeno ?

  • Klientům, kteří se rozhodli se svojí postavou příp. životosprávou něco dělat, ale nevědí jakou metodu přesně zvolit tak, aby efekt byl co nejlepší.
  • Klientům, kteří již rozhodnuti o metodě jsou, ale chtějí se po odborné stránce ujistit o jejím efektu, požadují detailnější vysvětlení, nebo potřebují poradit s optimalizací tvaru své postavy.
  • Klientům, kteří již nějakou proceduru či dietní opatření podstoupili, ale nejsou spokojeni s výsledkem.
  • Klientům, kteří požadují kromě estetického zformování postavy i program na udržení tohoto zlepšení.
  • Co je obsahem poradenství?
  • Vyslechnutí problematiky klienta, posouzení tvaru a proporcionality jeho těla, zhodnocení jeho režimových návyků, změření základních údajů (výška, váha, rozložení a poměr tuku vůči svalové hmotě atd.).
  • Vysvětlení základního rozdělení technik pro invazivní i neinvazivní modelaci těla, poskytnutí orientace v časové náročnosti, výsledného efektu, rizikách jednotlivých postupů a finančních relacích.
  • Objasnění vhodných dietologických a výživových principů případně sestavení vhodného stravovacího příp. pohybového program.
  • Doporučení vhodné metody či kombinace metod pro optimalizaci tvaru těla s ohledem na věk, váhu, typ postavy, pohlaví, pracovní vytíženost, životní styl apod.
Ceník zákroku

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým