Platnéřská 89/11, Praha 1

Reference

Estetiská dermatologie MUDr. MARTA MOIDLOVÁ

“Je snadné být vděčný.
Ale poděkovat je velké umění.
Jako u všech umění
Je těžké se mu naučit.“

 

...Stefan Zweig

 

Drahá paní primářko,
ráda bych Vám poděkovala za vše, co pro mě celá ta dlouhá léta děláte.

Nesmírně si Vás vážím a jsem vděčná za to, že jsem Vás mohla poznat.

Děkuji za Vaši navýsost profesionální péči, které se mi od Vás již řadu let dostává, ve které se snoubí nejen nejvyšší možná odbornost, ale i srdečný, empatický a laskavý přístup, se kterým ke mně i všem svým klientkám přistupujete. Nedělajíc mezi nimi rozdíl tak, že si každá z nás připadá „ jako bohyně“, které je věnovaná veškerá Vaše pozornost, starost a čas. Jak ojedinělé, výjimečné a občerstvující nejen ve Vaší profesi, ale napříč celým spektrem společnosti vůbec.

Kdykoliv k Vám jdu, je to velký svátek. Každou návštěvu si moc užívám, je to jako by člověk vstupoval do samotného Ráje, ze kterého sálá hřejivé teplo a upřímná starostlivost. To vše pak ještě korunováno zkrášlením jako takovým způsobuje, že od Vás člověk odchází jak znovuzrozený.

V největší pokoře a vděčnosti H.

Estetiská dermatologie MUDr. MARTA MOIDLOVÁ

Milá paní primářko! Moc děkuji za poslední “píchnutí”. Efekt je dokonalý! Vzpomínám na Vás při každém pohledu do zrcadla!!! Jste kouzelnice.

Srdečně Vaše K.

Plastická chirurgie MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

Milá a úžasná paní doktorko, mám potřebu ještě jednou poděkovat za Vaší dnešní pomoc k získaní světlejšího pohledu na svět!

Dáša K.

Plastická chirurgie MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

Zdravím Vás paní doktorko Dřevínková, ještě jednou jsem Vám chtěla moc poděkovat za péči a milý profesionální přístup. Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu. Velmi si cením Vaší práce, která je velice náročná. Snaha sesterského týmu o mou spokojenost byla skvělá. 

S pozdravem krásného dne Renata

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Vřele doporučuji pana doktora Tománka. Je to profesionál a příjemný člověk. Celý zákrok byl bez problémů a i když ještě není vše zahojené, tak už vidím veliké výsledky. Naprosto vyslyšel má přání. S klinikou jsem také spokojena, sestřičky pozorné a usměvavé.

Spokojená pacientka

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Byla jsem na slim lipo břicha a boků u Mudr.Martina Tománka v laserplastic. Jsem nadšená. Modřiny pouze z kompresního prádla na bocích, na břiše vůbec nic, vkládám fotky pred a po 1dnu po operaci. 
K panu doktorovi mám velkou důvěru.

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Buongiorno ho fatto due liposuzioni alcuni anni fa con Dott Tomanek. Mi sono trovata molto bene, adesso vorrei rifare l’intervento. Gradirei ricevere preventivo e disponibilità di data. Sono di Milano, Italia. 

Plastika očních víček, očí MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

Jsem velmi spokojená s výsledkem zákroku "úprava horních a dolních víček" a přístupem zdravotních sestřiček a paní MUDr. Dřevínkové.

Julia

Modelace prsou MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

Jsem velmi spokojená za operaci prsou a chtěla bych poděkovat nejen paní MUDr.Evi Dřevínkove, ale i celému týmu, všichni byli skvělí a usměvaví. Děkuji.

Spokojená pacientka

Plastika očních víček, očí MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

I had upper eyelid surgery and am VERY satisfied with the results - Dr. Eva Drevinkova is an artist! The pre-operative consultation and post-operative care were excellent. Highly recommended, great service, great value!

Mr. Carlos Gutierrez.

Plastika očních víček, očí MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

Služby vaší kliniky jsem využila na doporučení od známého. Podstoupila jsem úpravu horních a dolních víček a jsem velmi spokojená s výsledkem zákroku a přístupem zdravotních sestřiček a paní MUDr. Dřevínkové.

Spokojená pacientka

Abdominoplastika MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

„Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr Dřevínkové za perfektní výkon. V měsíci září jsem prodělala abdominoplastiku - plastika břicha- a výsledek je až neskutečný.Jsem neskonale štastná a stále tomu nemohu uvěřit jak" skvěle" má postava vypadá. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale po třech porodech velkých dětí se to na mé postavě podepsalo.Jak se říká po 30ti letech manželství 30 kg nahoru. Nyní ve věku 55 let jsem se rozhodla s tím něco udělat a výsledek je naprosto úžasný.Paní doktorka a celý tým odvedli neskutečně krásnou práci a jsem jim za to velmi, velmi vděčná. Káždé ženě bych přála zažít tak neskutečnou proměnu s pocitem že nikdy není pozdě se sebou něco udělat a cítit se tak neskutečně dobře. Ještě jedenou vřelé díky!!!!!!!!!“

S pozdravem Marie z Jesenicka 

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

„Vážená paní doktorko Moidlová, velice Vás zdravím a chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit díky za lidský přístup, který mi byl na Vaší klinice poskytnut. Celkem jsem u Vás absolvovala 3 laserové liposukce, které byly absolutně bez problémů. Moje velké díky patří panu doktoru Tománkovi, který mě svým přístupem již na první konzultaci přesvědčil, že jsem na správném místě a nezklamal mě. Také bych ráda poděkovala všem anesteziologům a hlavně všem sestřičkám, které se o mě následně staraly. Nebyl to jen jejich profesionální přistup, ale pro mě velice důležitý smysl pro humor, se kterým, jak všichni víme, jde vše – a nejen rekonvalescence, lépe. Je skvělé vědět, že nemusíte být „celebrita“, abyste mohli zažít takový přístup. Opravdu moc děkuji a přeji Vám do budoucna hodně dalších spokojených klientek a klientů. S pozdravem“,

Klientka Pavla K.

Laserová liposukce MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Martinu Tománku za odvedení skvělé práce. Všem doporučuji. Pan MUDr. Tománek měl velmi profesionální a příjemné chování. Se zákrokem i přístupem pana doktora jsem moc spokojená... Pan doktor Tománek-profesionál, který odvádí svoji práci velice dobře (všechno proběhlo bez komplikací, na to, že jsem měla odstraněno velké množství tuku - podpaží, boky, břicho) už je měsíc po operaci, a já se cítím skvěle a mladší. Byla jsem velmi spokojená i s chováním celého personálu kliniky, všichni na této klinice jsou velmi příjemní a ochotní lidé... kliniku Laserplastic mohu všem jedině doporučit (obzvlášť chci poděkovat sestričce Daniele za milý přistup).

Natalia Matsuyeva

Tumescentní liposukce MUDr. MARTIN TOMÁNEK

I just had the correction of the liposuction (double chin) ….and I ask you to let Dr. Tomanek know that I am really happy with the result now./Byl jsem na liposukci podbradku a rád bych poděkoval doktoru Tománkovi. Jsem s výsledkem velmi spokojený.

Thank you. Best regards Karl

Tumescentní liposukce MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Dobrý den, podstoupila jsem 2x liposukci u pana MUDr. Tománka a jsem naprosto spokojená. Velmi jsem se zákroku bála, byla jsem okolím strašena nepovedenými výkony z jiných klinik, přesto jsem se odhodlala a k panu doktorovi na liposukci šla. Jsem nadšená jednak profesionálním přístupem celého týmu pana doktora a zároveň i vysledky. Nic z mých obav se nepotvrdilo. Žádna bolest, žádné nerovnosti, žádná visici kuze..... Doporučuji všem, kteří stejně jako já o liposukci uvažují a jsou strašeni okolím a nepovedenými výkony. Na jiných klinikách možná liposukce dobře nedělají a tyto odstrašující případy potom pochopítelně odrazují ty, kteří o zákroku přemýšlejí. Mohu Vaši kliniku a celý tým pana doktora Tománka vřele doporučit. Jsou to naprostí profesionálové jak po stránce pracovní, tak po stránce lidské. S pozdravem

velmi spokojená klientka Žaneta

Tumescentní liposukce MUDr. MARTIN TOMÁNEK

„U pana doktora Tománka jsem byla na liposukci vnitřních stehen loni na jaře a můžu ho jen doporučit. Byl velmi příjemný, vstřícný, ač jsem při vyšetření měla 100+1 dotaz :) všechny je mile a profesionálně zodpověděl. S výsledkem jsem velmi spokojená a pokud bych v budoucnu opět o liposukci uvažovala, jinam už nepůjdu. Doporučuju a děkuju!“

Bára

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

„Před měsícem jsem absolvovala laserovou liposukci vnitřních a vnějších stehen. Původně jsem chtěla i boky, ale pan doktor, jakožto odborník, mi vysvětlil, že by asymetrie byla výrazná a výsledek by nevypadal podle mých představ. Jsem neskutečně ráda, že jsem dala na jeho rady, poněvadž nyní vidím, že výsledek stehen je nejen perfektní, ale celkový vzhled mé postavy k mé naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji. PS. pane doktore, pokud máte možnost si toto přečíst, chci Vám moc poděkovat a říct, že jste velkej sympaťák:-))

Vlaďka

Tumescentní liposukce MUDr. MARTIN TOMÁNEK

„Vzhledem k tomu, že mi je 55 let a stále ještě chci vypadat dobře jsem se rozhodla navštívit MUDr. Tománka. Absolvovala jsem laserovou liposukci stehen, boků, břicha a kolen. Nejen, že jako odborník poradí, vše vysvětlí, ale i vykonaný zákrok je naprosto dokonalý. Po liposukci se cítím podstatně lépe, efekt je přímo úžasný. I v zaměstnání, či známí říkají, že vypadám dobře, mám lepší foremnější figuru. Všem pana doktora vřele doporučuji. Touto cestou chci MUDr. Tománkovi a jeho milé asistence ještě jednou poděkovat.“

Spokojená pacientka

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

„Dobrý večer, před více jak 2 měsíci jsem podstoupila laserovou liposukci na klinice LaserPlastic u Dr.Tománka. Jsem velice nadšená výsledkem, díky precizní práci pana doktora mám o konfekční velikost méně. Musím pochválit celý tým sestřiček kolem pana doktora. Opravdu velice profesionální přístup a zároveň lidskost všech zaměstnanců. Vřele všem doporučuji a všem moc děkuji.“

Spokojená pacientka

Tumescentní liposukce MUDr. MARTIN TOMÁNEK

„Dobrý den, je mi 38, po jednom dítěti. Byla jsem u pana Doktora Tománka již 2x, stehna a posléze boky. Pan Dr. Tománek je užasný človek. Přístup i práce jsou odvedeny perfektně. Všechna má přáni byla vyslechnuta, zhodnocena a probrána. Na druhou lipo jsem se dokonce těšila. Věděla jsem, do čeho jdu a výsledek je opravdu báječný. Jsem velmi spokojená se svou postavou. Pane Dr. Tománku, tímto bych Vám ráda poděkovala za Vaší práci.“

Elena W. ze Svycarska

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

„Něco málo o mé postavě, nikdy jsem nebyla obézní, ale postava ani přes cvičení nebyla dokonalá. Můj problém byli stehna a přetékající boky přes kalhoty. A tento problém laserová liposukce úplně vyřešila, boky mi nepřetékají a stehna změnili tvar (podstoupila jsem vnitřní a vnější stehna) a ještě zmizela celulitida. Právě protože je ten efekt dlouhodobý, rozhodla jsem se pro další zákrok a ještě trošku postavu dotvarovat. Čeká mě dotvarování břicha a zadních stehen, kde mám právě ještě celulitidu. Doporučila jsem kliniku kamarádce a ta podstoupila laserovou liposukci břicha a také boků, její zkušenost je stejně kladná jako ta má. Za 4 dny jsem vůbec necítila žádné bolesti, měla jsem jen modřiny, ale žádné otoky a ty mini ranky se se hned zatáhli. Takže doufám, že teď to bude stejné :-) Opravdu se není čeho bát, tím laserem je to velmi šetrné. MDDr. Tománek je opravdu jednička a sestřičky jsou úžasné a opravdu velmi pečující.“

Štěpánka H.

Modelace prsou prof. MUDr. ANDREJ SUKOP, Ph.D.

„Ráda bych touto cestou poděkovala a pochválila skvěle odvedený zákrok, který jsem absolvovala u pana docenta Sukopa. Původně jsem za ním přišla s výměnou starých implantátů za nové po 15 letech. Při konzultaci mi navrhl úplně jiné řešení - prsa mi pouze zmodelovat a dalšími implantáty nezatěžovat tělo. I když jsem měla trochu obavy z jizev a následně celkového vzhledu poprsí , dala jsem na jeho doporučení. On je odborník, ví co dělá. Dnes jsem štastná. Mám krásná "osmnáctiletá" přírodní prsa, která se mi velmi brzo zhojila a jizvy budou za chvíli téměř neviditelné. Skvěle odvedená práce. Pan doktor mi vyhověl i s termínem operace a na mé dotazy mi odpověděl i v době jeho dovolené. Vážím si ho nejen jako odborníka a lékaře, ale i jako skvělého, hodného člověka. Všem ho doporučuji.“

Jana E.

Plastika nosu – Rhinoplastika prof. MUDr. ANDREJ SUKOP, Ph.D.

„V roce 2006 jsem byla u pana doktora Sukopa na plastice nosu. Se vším jsem byla nadmíru spokojená. Pan doktor odvedl skvělou práce, vše proběhlo naprosto v pořádku, personál byl velmi přátelský a já si tuto kliniku nemůžu vynachválit. Takže všem můžu jen doporučit.“

Natálie

Plastika očních víček, očí prof. MUDr. ANDREJ SUKOP, Ph.D.

„Dobrý večer, ráda, bych touto cestou poděkovala za plastiku horních víček a úžasný přístup Prof. Doc. MUDr. Andreji Sukopovi a celému zdravotnímu personálu, za úžasný přístup, péči a pocit výjimečnosti. Se vším jsem byla podrobně obeznámena a odpovědi se mi dostalo okamžitě na každou moji zvídavou otázku. Sestřičky Maruška a Silvie byly báječné a veškeré obavy dokázaly svým profesionálním přístupem okamžitě rozptýlit. Nelituji, že jsem se svěřila do péče Vaší kliniky a můžu s klidným svědomím jen vřele doporučit. “

S pozdravem M.P.

Odstranění jizev MUDr. LENKA FALTOVÁ

„Hezký den. Absolvoval jsem u paní MUDr. Lenky Faltové ošetření a korekci jizvy na temeni hlavy po úrazu. S přístupem paní doktorky (konzultace, možnosti řešení a samotné zákroky), veškerého personálu a prostředím kliniky jsem navýsost spokojen a mohu vyjádřit pouze kladné hodnocení. Soudím, že stejně profesionálně klinika funguje i u výrazně složitějších a náročnějších zákroků. Za přístup a výsledek paní MUDr. Lence Faltové a personálu celé kliniky děkuji.“

Ing. Vladislav Růžička

Hemangiom, oheň, žilky odstranění laserem MUDr. LENKA FALTOVÁ

„Dobrý den, chodím na Vaší kliniku se svojí dcerou, která se narodila s ohněm na obličeji. Byli jsme na laseru asi 8x a můžu říct, že jsem maximálně spokojená s účinkem laseru, s přítupem paní doktorky Faltové a s přístupem Vašich sestřiček. Škoda, že jsem nevěděla, že můžeme na laser začít chodit hned po narození dcery a kontakt jsem dostala až později. Začali jsme Vaší kliniku navštěvovat až od tří let jejího věku, proto musí být při zákroku v celkové anestezii. Jsem velmi spokojená s Vaší klinikou a s přítupem celého personálu. Děkuji. “

Linda s dcerou

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

„Vážená paní doktorko Moidlová, velice Vás zdravím achtěla bych Vám touto cestou vyjádřit díky za lidský přístup, který mi byl na Vaší klinice poskytnut. Celkem jsem u Vás absolvovala 3 laserové liposukce, které byly absolutně bez problémů. Moje velké díky patří panu doktoru Tománkovi, který mě svým přístupem již na první konzultaci přesvědčil, že jsem na správném místě a nezklamal mě. Také bych ráda poděkovala všem anesteziologům a hlavně všem sestřičkám, které se o mě následně staraly. Nebyl to jen jejich profesionální přistup, ale pro mě velice důležitý smysl pro humor, se kterým, jak všichni víme, jde vše – a nejen rekonvalescence, lépe. Je skvělé vědět, že nemusíte být „celebrita“, abyste mohli zažít takový přístup. Opravdu moc děkuji a přeji Vám do budoucna hodně dalších spokojených klientek a klientů. S pozdravem“,

Klientka Pavla K.

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTA MOIDLOVÁ

„Krásný den, paní primářko, právě jsem dočetla Váš rozhovor v časopise Květy s názvem „Žena k laseru stvořená  “. Rozhovor se mi tak líbil, že jsem se rozhodla Vám to sama napsat. Byla bych hrozně ráda, kdyby každý lékař pracující s laserem přistupoval k těmto zajímavým strojům podobně jako Vy – s respektem a zároveň touhou se o něm něco dozvědět a pochopit, jak skutečně funguje, a ne se jenom naučit nastavení z manuálu. Právě to Vás odlišuje od konkurence, a proto jste tam, kde jste. Snad to nebudete považovat za drzé, že Vám takto píšu, ale myslím, že když se něco líbí, mělo by se to sdělovat. Přeji mnoho úspěchů a pacientů.“

S úctou Ing. Martina V

Vyšetření mateřských znamének MUDr. MARTA MOIDLOVÁ

„Již čtvrtým rokem navštěvuji kliniku LaserPlastic vedenou paní primářkou MUDr. Martou Moidlovou. Moje první návštěvy měly vyřešit pouze drobné kosmetické nedostatky, kterými byly pihy, tmavé skvrny a rozšířené žilky v obličeji. Postupně jsem poslouchala rady lékařů a sestřiček a v průběhu dalších let podstoupila výplně vrásek, operaci horních víček očí a lifting obličeje pomocí nití. Po všech zákrocích, kterých jsem se trochu obávala, jsem trpěla minimálním zhmožděním a téměř nulovými bolestmi. Péče personálu byla starostlivá a milá, instrukce pro domácí léčbu jasné a přehledné. Nyní se cítím velmi dobře. Znovu se ráda líčím a strojím. To je však jen můj osobní pocit. Důležité jsou reakce okolí. Lidé, kteří mě neznají, mi hádají mnohem méně let. Dokonce ve dvou institucích jsem svým rodným číslem vyvolala rozruch a zmatek, zda nedošlo k záměně :-) Děkuji celému personálu kliniky LaserPlastic, kterou neopouštím, ale naopak: kliniku budu navštěvovat v dalších mých přibývajících letech.”

Dana Kratochvílová

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Před měsícem jsem absolvovala laserovou liposukci vnitřních a vnějších stehen. Původně jsem chtěla i boky, ale pan doktor, jakožto odborník, mi vysvětlil, že by asymetrie byla výrazná a výsledek by nevypadal podle mých představ. Jsem neskutečně ráda, že jsem dala na jeho rady, poněvadž nyní vidím, že výsledek stehen je nejen perfektní, ale celkový vzhled mé postavy k mé naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji, Vlaďka PS. pane doktore, pokud máte možnost si toto přečíst, chci Vám moc poděkovat a říct, že jste velkej sympaťák:-))

Vlaďka

Plastika nosu – Rhinoplastika prof. MUDr. ANDREJ SUKOP, Ph.D.

Ráda bych doporučila pana doktora Sukopa a kliniku LaserPlastic. U pana doktora jsem podstoupila úpravu nosu a s výsledkem jsem velmi spokojená. Operaci jsem dlouho zvažovala a navštívila více pracovišť. Jsem ráda, že jsem se ve finále rozhodla právě takto. Pan doktor je profesionál s opravdovým zájmem o pacienta a stejně tak musím pochválit i ostatní personál kliniky, protože se o mě všichni během mého pobytu starali více než vzorně. Ještě jednou děkuji a doporučuji!! Andrea

Andrea

Injekční lipolýza MUDr. LENKA FALTOVÁ

Na základě doporučení mé kamarádky, která na klinice LaserPlastic absolvovala u paní doktorky Lenky Faltové injekční lipolýzu a výsledek měla už po první aplikaci neuvěřitelný, jsem se rozhodla jít do toho taky. Aplikace trvala asi půl hodiny a paní doktorka, která je moc milá osoba, to udělala velmi pečlivě, protože světe div se, po druhé aplikaci mám 1 konfekční velikost dole :-) Takže všem vřele doporučuji, je to velmi účinný zákrok a výsledky jsou již do měsíce, kdy aplikovaná látka začne působit...Děkuji i sestřičkám za vřelý přístup, strachy jsem se klepala jak ratlík a díky jejich utěšování vše zvládla s grácií ;-) L.

L.

Fototerapie (OMNILUX) MUDr. LENKA FALTOVÁ

Před půl rokem jsem oslavila 35. narozeniny,jako dárek od kamarádek jsem dostala poukaz na tuto kliniku.Z počátku jsem velmi váhala zda tam mám opravdu jít či nikoliv.Vyhrála zvědavost a touha sama se sebou něco udělat ,něco vylepšit.Nastal den D a já měla objednanou konzultaci u paní doktorky Faltové.Musím říci,že je neskutečně milá a příjemná.Navrhla mi začít s rejuvenací,to je prý nějaký laser na zpevnění a obnovu pokožky pleti.Posléze jsem na tuto kůru chodila jednou za měsíc asi 6x sezení a byla jsem sama velmi nadšená z efektu,plet jako by se zpevnila,zjemnila a ba snad i vyhladila,jsem nadšená výsledkem. Za sebe mohu tuto kliniku doporučit. Ilona

Ilona

Laserové odstranění znamének MUDr. LENKA FALTOVÁ

Dobrý den, ráda bych se podělila o milou zkušenost při ošetření u MUDr. Lenky Faltové na velmi vkusně zařízené klinice LaserPlastic. Paní doktorka je velice milá a šikovná i celý pracovní tým:). Úplně jsem zapomněla, že jsem ve zdravotnickém zařízení. Doporučuji. Klára

Klára

Vrásky, aplikace botulotoxinu MUDr. ZUZANA KULÍKOVÁ

Dobrý den všem, poprvé v životě jsem absolvovala návštěvu kliniky tohoto typu, protože jsem se bála a upřímně i myslela, že to ,,zatím nepotřebuji,,...:-) Manžel mi ale naznačil, že mi už krémy moc nezabírají a ať si namísto dalších 10 balení k vánocům nadělím výplň vrásek a botox. Můžu říct, že jsem se k objednání odhodlávala asi měsíc a v den návštěvy nervozitou nejedla i nemluvila, ale poté, co se mě vřele ujala p. dr. Kulíková, která mi vše vysvětlila a zákrok bravůrně provedla, ze mě stres spadl a já domů odcházela jako jedna ze šťastných ženských a cítila se minimálně jako královna... ;-) Pokud máte strach a obavy, které jsem měla i já, můžu říct, že zbytečně a věřte, výsledkem budete okouzleny. Paní doktorka Kulíková je velmi milá a rozhodně jí všem doporučuji. V.Z.

V.Z.

Varixy – křečové žíly

Ačkoli je mi teprve 25 let, už delší dobu mě trápily viditelné žíly na nohách. V létě jsem si sukni ani kraťasy nemohla dovolit. Na doporučení mé matky, která je stálou klientkou, jsem navštívila kliniku Laserplastic a nechala se ošetřit Dr. Foldynou. Po krátké době, kdy jsem dodržovala všechny pokyny pana doktora, mé problémy se výrazně zlepšily. Čeká mě ještě několik návštěv, ale už teď můžu říct, že v létě si své oblíbené sukně a kraťasy obléknu!! :-) Olivie

Olivie

Plastika očních víček, očí prof. MUDr. ANDREJ SUKOP, Ph.D.

Dobrý den, před několika týdny jsem podstoupila operaci horních očních víček u Dr. Sukopa. Pomohlo mi to nejen po zdravotní stránce, pocit těžkých očí zmizel. Musím zdůraznit, že díky zákroku mám pocit mladšího vzhledu. Kliniku LaserPlastic, lékaře i celý personál vřele doporučuji a mockrát děkuji všem :) S pozdravem Dagmar.

Dagmar

Akustická rázová vlna

Dnes hodně žen trpí celulitidou a není to nic moc pěkného. Já měla stejný problém. Proto jsem docházela a ještě budu docházet na akustickou rázovou vlnu. Nechávala jsem si dělat celé nohy. Výsledek je přímo úžasný a viditelný již po čtvrtém zákroku. Nikdy jsem si nepomyslela, že efekt bude až tak velký a to mi bude letos 56 let. Po celou tu dobu se o mě starala slečna Martinka. Nejenom, že má profesionální přístup, ale i velice odborně tento zákrok provádí. Nohy nyní mám hladší a povolená kůže se krásně vypla, nohy vypadají štíhlejší, mladší. Vřele všem tento zákrok doporučuji, nebudete litovat. Tímto chci i poděkovat slečně Martince, je prostě skvělá.

Dagmar z Prahy

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Vzhledem k tomu, že mi je 55 let a stále ještě chci vypadat dobře jsem se rozhodla navštívit MUDr. Tománka. Absolvovala jsem laserovou liposukci stehen, boků, břicha a kolen. Nejen, že jako odborník poradí, vše vysvětlí, ale i vykonaný zákrok je naprosto dokonalý. Po liposukci se cítím podstatně lépe, efekt je přímo úžasný. I v zaměstnání, či známí říkají, že vypadám dobře, mám lepší foremnější figuru. Všem pana doktora vřele doporučuji. Touto cestou chci MUDr. Tománkovi a jeho milé asistence ještě jednou poděkovat.

Spokojená klientka

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Dobrý večer,před více jak 2 měsíci jsem podstoupila laserovou liposukce na klinice LaserPlastic u Dr.Tománka.Jsem velice nadšená výsledkem, díky precizní práci pana doktora mám o konfekční velikost méně.Musím pochválit celý tým sestřiček kolem pana doktora.Opravdu velice profesionální přístup a zároveň lidskost všech zaměstnanců.Vřele všem doporučuji a všem moc děkuji.

Spokojená klientka

Augmentace

Dobrý den všem ženam,které se rozhoduji kam jít..mohu s velmi dobrou skušenosti doporučit LaserPlastic.Jsem 15 dni po zakroku a moc chvalim,moc spokojena s panem doktorem MUDr. J.Borskym,uzasny prístup a take užasny kolektiv.Cítila jsem se tam moc dobre tak se nebojte.Hezky se tam o vas postarají,co je moc duležité...Eva.C.

Eva.C.

Autoaugmentace

Po deseti letech s umělými trojkami jsem se rozhodla nechat si silikony vyndat. Chtěla jsem přirozená, svá prsa. Operoval mě doktor Jiří Bosrský z LaserPlastic. Jsem tři měsíce po operaci, mám přímo panenská ňadra, mám z nich radost, a za to děkuju panu Borskému. Před tím jsem byla na konzultaci u jiného lékaře, ten mi doporučil nahradit silikony novými, což jsem nechtěla. Přesvědčoval mě, že nebudu mít žádná prsa, že to prostě není dobrý nápad. Jsem ráda, že jsem trvala na svém a našla si lékaře, který mi z vlastní tkáně, bez použití náhražky vymodeloval pěkná nová prsa. Z trojek jsou excelentní jedničky. Jizvy jsou, ale ty prý časem vymizí. I kdyby ne, nevadilo by mi to. Tvar a pocit přirozenosti jsou pro mě nejdůležitější. Jiřího Borského (mimochodem odborníka na spravování rozštěpu páteře u mimin) mohu po své osobní zkušenosti doporučit. Klára

Klára

Výplně a vyhlazení vrásek MUDr. ZUZANA KULÍKOVÁ

Paní doktorka se chová velice mile a příjemně. Byla jsem u ní na radiofrekvenčním vyhlazení pleti a jsem moc spokojená. S výsledkem, s cenou, s prostředím kliniky i s chování paní doktorky. Mohu tedy doporučit. Eva

Eva

Tumescentní liposukce MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Dobry den, je mi 38, po jednom diteti. Byla jsem u pana Doktora Tomanka jiz 2x, stehna a posleze boky. Pan Dr. Tomanek je uzasny clovek. Pristup i prace jsou odvedeny perfektne. Vsechna ma prani byla vyslechnuta, zhodnocena a probrana. Na druhou lipo jsem se dokonce tesila. Vedela jsem, do ceho jdu a vysledek je opravdu bajecny. Jsem velmi spokojena se svou postavou. Pane Dr. Tomanku, timto bych Vam rada podekovala za vasi praci. Elena W. ze Svycarska

 Elena W. ze Svycarska

Modelace prsou

Dobrý den. Před rokem jsem podstoupila zvětšení a plastiku prsou u MUDr. Borského na pražské klinice LaserPlastic. Neměla jsem absolutně žadné ponětí do čeho se pouštím a tím také vznikaly mé velké obavy. MUDr. Borský mi ale vše vysvětlil a poradil. Jelikož jsem dost velký puntičkář, tak si myslím,že si se mnou i dost užil,ale zvládal to skvěle a snažil se mi vždy vyjít vstříc.Samotná operace se určitě dala vydržet i díky úžasnému a lidskému přístupu celého personálu.Cítila jsem se tam velice dobře. S výsledkem jsem velmi spokojená. Reakce okolí je jen pozitivní,což mě pochopitelně moc těší. Mohu jen doporučit. Ještě jednou tedy děkuji panu doktoru Borskému,sestřičce Marušce,která se o mě vzorně starala i celému personálu LaserPlastic. Simona

Simona

Výplně a vyhlazení vrásek MUDr. ZUZANA KULÍKOVÁ

Dobrý den, chtela bych doporučit paní doktorku Kulíkovou a ještě jednou jí takto poděkovat za vyřešení mého problému a za milý přístup.Rozhodně mohu doporučit. Jana

Jana

Laserové odstranění tetování MUDr. MARTA MOIDLOVÁ

Jsem téměř tři týdny po zákroku a musím říct, že přístup paní doktorky Moidlové byl naprosto úžasný. Vše mi nejdříve ochotně vysvětlila, podala potřebnou znecitlivující léčbu a zákrok vůbec nebolel. Nechala jsem si odstranit 3 znaménka v obličeji s tím, že případná korekce je zahrnuta v ceně. Korekce není nutná, jizvičky se hojí velmi rychle. Přístup sestřiček byl také naprosto úžasný. Jsem maximálně spokojena. Paní doktorku mi doporučila kolegyně a já ji dopuručuji všem ostatním. Je velice profesionální, milá a hlavně vše dělá téměř bezbolestně.

Spokojená klientka

Laserové odstranění tetování MUDr. LENKA FALTOVÁ

Na kliniku LaserPlastic jsem šla z důvodu odstranění tetování. Paní doktorka byla příjemná, usměvavá, představila se a podala mi ruku. Pak jsme šli do její ordinace, kde mi zákrok nejdříve pečlivě vysvětlila.Byla velice upřímná a poskytla mi veškeré informace, o které jsem žádala. Byla jsem přístupem nadšená, tak jsme podstoupila první zákrok ihned. Celkově vytvářela velice pozitivní prostředí. Doporučuji, opravdu byla skvělá.

Spokojená klientka

Laserové odstranění znamének MUDr. MARTA MOIDLOVÁ

Dobrý den, dnes jsem byla na zákroku u paní primářky MUDr. Marty Moidlové se svojí čtyřletou dcerou. Přestože se naše návštevy u lékařů obvykle neobejdou bez pláče, v Laserplastic to byl zcela jiný případ. Paní primářka si přišla s dcerou nejdříve popovídat, seznámit se a mezitím shlédla, o jaký problém se u ní jedná. Teprve pak jako "kamarádky" odešly na provedení zákroku. Získala si tak u dcery důvěru a při zákroku stálým pokládáním hezkých dotazů odváděla její pozornost. Dcera zákrok obstála na jedničku a bez pláče. Paní primářce bych za to chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat a její služby vřele DOPORUČIT. Spokojená maminka Darina Klaciánová.

Darina Klaciánová

Odstranění jizev MUDr. LENKA FALTOVÁ

Hezký den. Absolvoval jsem u paní MUDr. Lenky Faltové ošetření a korekci jizvy na temeni hlavy po úrazu. S přístupem paní doktorky (konzultace, možnosti řešení a samotné zákroky), veškerého personálu a prostředím kliniky jsem navýsost spokojen a mohu vyjádřit pouze kladné hodnocení. Soudím, že stejně profesionálně klinika funguje i u výrazně složitějších a náročnějších zákroků. Za přístup a výsledek paní MUDr. Lence Faltové a personálu celé kliniky děkuji. Ing. Vladislav Růžička

Ing. Vladislav Růžička

Laserové odstranění znamének MUDr. DAGMAR FRÖSSLOVÁ

Byla jsem s dcerou na zákroku u paní MUDr. Frösslové. K zákroku sice nedošlo, ale paní doktorka byla úžasná. Při přípravě dcery na zákrok si všimla kožních změn na její kůži a místo zákroku pro jistotu zvolila krevní odběry, kdy následně byla zjištěna borelióza. Díky paní doktorce se dcera ihned začala léčit a zatím se jeví, že bude bez následků. Tímto bych paní doktorce ráda poděkovala. Vlaďka Ondráčková

Vlaďka Ondráčková

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Martinu Tománku za odvedení skvělé práce. Všem  doporučuji.  Pan MUDr. Tománek měl velmi profesionální a příjemné chování. Pane doktore, pokud máte možnost si toto přečíst, chce Vám moc poděkovat Natalia Matsuyeva Se zákrokem i přístupem pana doktora jsem moc spokojená.... Pan doktor Tománek-profesionál, který odvádí svoji práci velice dobře (všechno proběhlo bez komplikací, na to, že jsem měla odstraněno velké množství tuku( podpaží, boky, břicho ) uz je mesic po operaci, a já se cítím skvěle a mladší. Byla jsem velmi spokojená i s chováním celého personálu kliniky, všichni na této klinice jsou velmi příjemní a ochotní lidé...kliniku Laserplastic mohu všem jedině doporučit (obzvlášť chci poděkovat sestričce Daniele za milý přistup)

Natalia Matsuyeva

Výplně a vyhlazení vrásek

hoj,chodim na vyplne vrasek kolem ust k mudr. Faltove a velika spokojenost s pani doktorkou,zadne vpichy nejsou videt,ani modrinky,nic..cena 7000 je i s anestetikem,pokud to vydrzite je to 6000 ale vydrzet se to da.jinak lidi nemyslete si,ze je to nejaky zazrak co vas zbavi vrasek uplne,pouze zjemni ty co tam jiz mate ale vrasky uplne nezmizi,pry jak se jednou udelaji ryhy,uz neni mozne je uplne odstranit,takze je stale uvidite ikdyz budou mensi:-) :-) ted mam vypln uz 7 mesicu a porad super,prvni jsem musela opakovat uz po 5 mesicich,s castym opakovanim se pry vydrz vyplne prodluzuje,coz asi muzu potvrdit.po aplikaci je treba 24 hodin se nesmat,nenamahat tyto svaly,nez se vypln usadi,pri spanku je treba davat pozor abyste si na tvari nelezeli ale da se to,radsi si vsak vemte 2 dny volno.jinak zadne komplikace

Spokojená klientka

Laserová liposukce (MPX) MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Laserová liposukce s MuDr. Tománkem, 3. partie. Něco málo o mé postavě, nikdy jsem nebyla obézní, ale postava ani přes cvičení nebyla dokonalá. Můj problém byli stehna a přetékající boky přes kalhoty. A tento problém laserová liposukce úplně vyřešila, boky mi nepřetékají a stehna změnili tvar (podstoupila jsem vnitřní a vnější stehna) a ještě zmizela celulitida. Právě protože je ten efekt dlouhodobý, rozhodla jsem se pro další zákrok a ještě trošku postavu dotvarovat. Čeká mě dotvarování břicha a zadních stehen, kde mám právě ještě celulitida. Doporučila jsem kliniku kamarádce a ta podstoupila laserovou liposukci břicha a také boků, její zkušenost je stejně kladná jako ta má. MuDr. Tománek je opravdu jednička a sestřičky jsou úžasné a opravdu velmi pečující.

Spokojená klientka

Plastika očních víček, očí prof. MUDr. ANDREJ SUKOP, Ph.D.

Již při vstupu na kliniku se cítíte velmi příjemně a to díky personálu. Před zákrokem se dozvíte vše, co vás čeká. Pan docent Sukop a sestřička Maruška jsou naprosto vyjímeční lidé, kteří se zaslouží o to, aby byl zákrok perfektní a, věřte mi, zcela bezbolestný. Již po týdnu od zákroku vám zůstane malinká čárka - jizvička na víčku, která časem zmizí a příjemné vzpomínky, které zůstanou. Děkuji.

Spokojená klientka

Plastika očních víček, očí MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

Dobrý den, ráda bych ještě touto formou poděkovala paní MUDr. Dřevínkové a současně i sestřičce Daniele, úžasnému tandemu s naprosto perfektním provedením zákroku i vřelé komunikaci a laskavému přístupu k pacientovi. Jsem z výsledku nadšená, mnoho mých známých mi potvrdilo, že výsledek je nádherný a již jsem doporučila několika mým přítelkyním vaši kliniku. První z nich je již objednána na konzultaci k paní MUDr. Dřevínkové ......myslím, že je to nejvýstižnější hodnocení její dokonalé práce ( paní doktorko, připojuji se i ke vzkazu jednoho z dalších vašich nadšených klientů, který konstatoval, že jste umělkyně ve svém oboru. BRAVO!!!!

Spokojená klientka

Změnšení prsou MUDr. EVA DŘEVÍNKOVÁ

Jsem moc spokojena se zákrokem, který provedla MUDr. Eva Dřevínková a nejen to, moc oceňuji i její přístup k pacientům. Pozitivní naladění paní doktorky je velmi nakažlivé, což už samo je půl úspěchu. Moc děkuji. Zuzana V.

Zuzana V.

Tumescentní liposukce MUDr. MARTIN TOMÁNEK

Byla jsem na slim lipo břicha a boků u Mudr.Martina Tománka v laserplastic. Jsem nadšená. Modřiny pouze z kompresního prádla na bocích, na břiše vůbec nic, vkládám fotky pred a po 1dnu po operaci. K panu doktorovi mám velkou důvěru.

Spokojená klientka

Hemangiom, oheň, žilky odstranění laserem MUDr. LENKA FALTOVÁ

Dobry den,dcera mela od narozeni ohen nad okem i vicku,dekzjeme moc pani doktorce Faltove za uzasny pristup vzdy mile jednani a za to,ze ohen je pryc a dceri se jiz nesmeji ve skole .Dekujeme moc za vse.

Spokojená klientka

Plastika očních víček, očí prof. MUDr. ANDREJ SUKOP, Ph.D.

„Vážení přátelé. S paní doktorkou Moidlovou jsem se seznámil při odstraňování tetování, kdy pracovala ještě pro jinou společnost. Ve společnosti LaserPlastic jsem absolvoval operaci očních víček u pana doktora Sukopa k absolutní spokojenosti . Profesionální přístup jak pana doktora tak všeho obsluhujícího personálu. Proto jsem doporučil tuto kliniku i své přítelkyni Daniele, která již podstoupila několik zákroků s úplně stejným výsledkem. Mohu říci, že byla úplně nadšená z přístupu sester a zvláště pak z jednání pana doktora Tománka. To, že vypadá ještě lépe, než jsem si dokázal představit mě přesvědčilo o napsání této recenze a zároveň bych chtěl všechny ujistit, že já i moje přítelkyně budeme vždy Vaší kliniku doporučovat svým známým, neboť máme záruku, že odejdou tak spokojeni jako jsme my. Ještě chci všem moc poděkovat za Váš příkladný přístup.“

Jan P.

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým