Platnéřská 89/11, Praha 1

Tumescentní vibrační liposukce

Co je tumescentní liposukce?

Tumescentní vibrační liposukce v posledním desetiletí prakticky zcela nahradila metodu klasické liposukce v celkové anestesii. Je používána na všech významných světových pracovištích estetické chirurgie. Naše klinika ji má v seznamu prováděných výkonů již 18 let a za tu dobu jsme úspěšně ošetřili tisíce pacientů.

Jak probíhá tumescentní liposukce?

Při vibrační liposukci se oblast určená k odsátí tuků zakreslí na tělo pacienta. Tato oblast se napustí tumescentním roztokem s lokálním anestetikem a látkami upravující vnitřní složení organismu.

  • První fáze – napuštění fyziologického roztoku

Roztok se do pacienta vpraví tenkou jehlou či tenkou kanylou. Tento proces lze přirovnat k aplikaci injekce o větším objemu. Roztok zajišťuje znecitlivění lokální části partie a snižuje krvácivost.

  • Druhá fáze výkonu – odsátí tuku

Odsátí tuku probíhá pomocí tenkých kanyl. Rány po vpichu tenké kanyly není nutné zašívat. Vstupy pro kanyly jsou bodovité, ošetřují se pouze náplasťovým stehem a stopy po nich se časem zcela ztratí. Zákrok je bezbolestný díky znecitlivění lokálním anestetikem.

Rekonvalescence po tumescentní liposukci

Po zákroku se může objevit lehký otok nebo modřiny. Vše se zhojí velmi rychle. Subtilnost a uspořádání kanyl zaručuje estetický výsledek bez asymetrií a nerovností, které jsme často vídali u klasicky prováděných liposukcí. Po výkonu, který trvá cca 2–3 hodiny, je pacient oblečen do speciálního prodyšného elastického prádla, které nosí 12-14 dnů.

Ceník zákroku

Reference

Fotogalerie

Média - vyšlo o nás

Dolíčky, zmizte!

Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde

Laserová liposukce

Trápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>

Rozhovor s MUDr. Tománkem na téma liposukce

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Tománkem, který se odvysílal dne 19.10. v pořadu Hovory na Českém rozhlase. Rozhovor byl na téma liposukce, estetická kritéria a lékařská etika a zjistíte v něm mimo jiné, v jakých případech není vhodné provést určitý zákrok, nebo jaké partie těla se velmi obtížně modelují například sportem nebo úpravou jídelníčku, a jsou proto vhodné k modelaci pomocí plastické chirurgie.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem k poslechu zde>>

Liposculpturing, Vibrační liposukcea Kryolipolýza

Liposukce je přežitek: 3 lepší způsoby rychlého hubnutí - takový je název nového článku na portálu Žena.cz, pro který pomáhala utříbit informace primářka kliniky Laser Plastic MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si v něm, jak fungují efektivní metody formování postavy - Liposculpturing, Vibrační liposukce Kryolipolýza.

Celý článek Liposukce je přežitek k přečtení zde>> 

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým