Platnéřská 89/11, Praha 1

Ulthera – Lifting obličeje bez skalpelu

Ulthera - Lifting bez skalpelu

Klinika LaserPlastic byla vybrána jako národní referenční pracoviště pro Ultherapii. Jedná se o novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Nyní tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby, co se svým obličejem, navíc spojené s bolestivým chirurgickým zákrokem s dlouhou rekonvalescencí.

Především bolestivost je minimální, není potřeba anestezie ani pobytu na klinice, obvazů a bandáží. Klient se bezprostředně po zhruba hodinu trvajícím zákroku může vrátit ke svým běžným činnostem. Ultherapie bude ve vaší kůži pracovat ještě dlouho. Nebudete muset znovu a znovu na další aplikace, je to metoda jednorázová s výsledným liftingovým efektem spojeným s novotvorbou kolagenních struktur. Lze ji ale opakovat dle potřeby. Využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu. Jemně a postupně obnovuje paměť pokožky a podpůrnost tkáně. První výsledky jsou patrné po 2–3 měsících a dále se progresivně vyvíjí po dobu následujících 3 a více měsíců. Kvalitativní věk vašeho obličeje se tak posune o mnoho let zpět do přirozené podoby.

Co je Ulthera a Ultherapie?

V naší tváří se zrcadlí mnoho typů příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Jedinou možností, jak řešit tento problém, byla doposud plastická chirurgie.

Ulthera je nová americká technologie právě přicházející na evropský trh, pomocí které se provádí zákrok – tzv. ultherapie. Ulthera umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce pomocí nechirurgického ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem. Výhodou zhruba hodinové ultherapie tváře a krku je, že působí ve stejné podkožní vrstvě jako klasický plasticko-chirurgický zákrok.

Jak probíhá Ultherapie?

Tak jako při jiných ultrazvukových aplikacích nebo vyšetřeních vám na pokožku přiložíme hladkou ultrazvukovou hlavici. Díky ní na obrazovce přístroje Ulthera zobrazíme detailní obraz vaší pokožky, který nám pomůže přesně naplánovat ošetření. Tou samou ultrazvukovou hlavicí následně lékař vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky podpůrné tkáně, kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků.

Ulthera dosahuje vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku neinvazivně do dříve nedosažitelných hloubek tkáně (až 4,5 mm), což je hloubka tzv. platysmy vrstvy, ve které se doposud mohl pohybovat pouze plastický chirurg při invazivním faceliftu – vypínání tkáně. Na monitoru po celou dobu ultherapie lékař přímo vidí (až do hloubky 8 mm), kde se pohybuje a kam cílí energii zákroku.

Čím je Ultherapie odlišná?

Ultherapie je jediné omlazující nechirurgické ošetření, které umožňuje neinvazivně pomocí ultrazvuku „vidět” pod úroveň kůže a speciálně zaměřit hlubokou podpůrnou tkáň (SMAS), což je tkáň, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Schopnost ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi precizně, zabezpečuje bezpečné, přirozené a vynikající přirozené výsledky bez nutnosti rekonvalescence.

Je Ultherapie bolestivá?

Je možné, že pocítíte relativně nepříjemný pocit během tepelného působení ultrazvuku. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev a že se začal proces tvorby nového kolagenu. Hranice bolestivosti je u každého klienta individuální a kontrolovaná. Je možno ji jednoduše zmírnit použitím medikamentů proti bolesti. Probereme s Vámi všechny možnosti, aby pro Vás byla Ultherapie co nejpříjemnější.

Co mohu očekávat po ošetření?

Především je možné bezprostředně pokračovat ve svých běžných aktivitách, není třeba přijímat žádná speciální opatření. Vaše pokožka může být po zákroku dočasně jemně začervenalá, což ustupuje v průběhu následujících hodin. Typické pro několik málo následujících dní po zákroku jsou pocity pnutí kůže, její citlivosti na dotyk, případně mírný edém.

Je Ultherapie bezpečná?

Ultrazvuková energie se v medicíně využívá již více než 50 let. Klinické studie Ulthery a z nich vyplývající nejvyšší medicínská certifikace - americká FDA, které jako jediný přístroj svého druhu obdržela - potvrdily vysoký stupeň bezpečnosti tohoto ošetření.

Vládní agenturou, která určuje, co o své metodě nebo přístroji můžete klientům tvrdit, je U.S. Food and Drug Administration (FDA), s pověřením Protecting and Promoting Your Health - chránit a podporovat Vaše zdraví. Výše uvedené tvrzení o technologii Ulthera je touto organizací schváleno. Ověřuje pravdivost publikovaných tvrzení, reálnost očekávání a bezpečnost pro klienta.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Jediné ošetření nastartuje celkový regenerativní proces. Finální výsledek se progresivně vyvíjí po dobu následujících 2–3 měsíců. Viditelné výsledky zahrnují lifting a zpevnění ochablé pokožky. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Další výhodou ultherapie je, že kromě viditelných výsledků vytváří Ulthera i na první pohled neviditelné, progresivní výsledky: tvorba nového kolagenu zpomaluje celkový proces stárnutí. Beneficit z ošetření může přetrvávat po dobu až 5 let.

Jaké oblasti jsou vhodné na ošetření?

Vhodnými oblastmi jsou

  • oblast tváře,

  • oblast celého krku,

  • a okolí očí (brow lifting).

Kdo je vhodným kandidátem na Ultherapii?

Vhodným kandidátem je každý, jehož pokožka je ochablá a méně pevná. Převislé obočí je často znakem “zralé” pokožky. Ultherapie nenahrazuje chirurgický zákrok, který je pro klienta posledním řešením, ale řeší daný problém dříve, kdy se dá s výhodou využít právě neinvazivní Ultherapie. Je to vítaná a účinná alternativa pro všechny, kdo chirurgický liftingový zákrok odmítají. Ať již z důvodu obav z chirurgického zákroku, dlouhé a bolestivé rekonvalescence, tak i kvůli možnosti vytvoření nepřirozené mimiky, kterou na rozdíl od Ultherapie může klasický facelift zanechat.

Ceník zákroku

Fotogalerie

Videogalerie

Operace ULTHERAPIE

Zavřít

Média - vyšlo o nás

Vrásky pod kontrolou

Ach ty vrásky. Pomozte si od nich s pomocí speciálních krémů. K nákupu vhodného krému právě pro vás se můžete inspirovat v článku Vrásky pod kontrolou. A až krémy nebudou stačit, nechte si poradit od odborníků z kliniky LaserPlastic a zkuste lifting bez skalpelu.

Celý článek Vrásky pod kontrolou ke stažení zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Lifting bez skalpelu

"Starejte se o svou pleť, ona vám to v budoucnu vrátí", radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. V rozhovoru s názvem Lifting bez skalpelu si přečtěte vše co vás zajímá o Ultherapii, nové omlazovací metodě původem ze Spojených Států.

Celý rozhovor na téma Lifting bez skalpelu ke stažení zde>>

Člověk by měl vždy vypadat přirozeně

"Posledních pár let se do módy vrací téměř antický ideál krásy, který je podmíněn krásou těla i ducha. Krásu těla umí vylepšit Marta Moidlová, primářka a také majitelka soukromé kliniky LasePlastic, která se již 13 let úspěšně drží na prvním místě v estetické dermatologii a plastické chirurgii."

Celý článek MUDr. Marty Moidlové Člověk by měl vždy vypadat přirozeně z časopisu SPA&WELLNESS z 5.12.2012 si přečtěte zde>>

Nerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže!

Nerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže! Takový je název nového článku, který vyšel v internetovém vydání časopisu Atraktivní.cz. Přečíst si v něm můžete o moderních metodách dermatologie a podívat se můžete na reálné fotky s výsledky zákroků.

Celý článek z portálu Atraktivní.cz ke zhlédnutí zde>>

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým