Zvětšení prsou (Augmentace)

Zvětšení prsou je velmi běžný zákrok. Zvětšit prsa je možné mnoha způsoby. Na klinice LaserPlastic věnujeme našim klientům individuální přístup a v rámci konzultace doporučíme ideální řešení pro vás. Zvětšení prsou je možné až o několik čísel. Zvětšení prsou zvýší vaše sebevědomí i pocit ženskosti.

Zvětšení prsou (Augmentace)
Platnéřská 89/11, Praha 1

Plastika prsou, zvětšení poprsí pomocí prsních implantátů – Augmentace

Augmentace znamená zvětšení poprsí pomocí implantátů. Prsa jsou důležitou součástí každého ženského těla. Díky augmentaci si může každá žena zvednout sebevědomí, i kdyby šlo jen o takovou zdánlivou maličkost, kterou je každodenní problém s oblékáním a úpravou přijatelného výstřihu. Jednoduchá cesta, jak získat plnější poprsí je operace prsou (augmentace – zvětšení poprsí).

Svůj implantát byste si měla vybrat po pečlivém uvážení a po poradě s odborníkem. Musí se přihlédnout k celkové stavbě těla a k možnostem kůže – její elasticitě.

Zvětšení prsou vlastním tukem – Autoaugmentace

Autoaugmentace znamená zvětšení poprsí vlastním tukem. Prsa jsou důležitou součástí každého ženského těla. Díky augmentaci si může každá žena zvednout sebevědomí, i kdyby šlo jen o takovou zdánlivou maličkost, kterou je každodenní problém s oblékáním a úpravou přijatelného výstřihu. Jednoduchá cesta, jak získat plnější poprsí je operace prsou (augmentace – zvětšení poprsí).

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým