STITEK_ZAVOLAME


Akné na zádech

Trápí vás akné na zádech? Akné na zádech je pro pacienty velmi nepříjemné. Akné je kožní onemocnění, kdy má pacient zvýšenou funkci mazových žláz. Maz se poté ukládá v podobě nevzhledných pupínků a vřídků po těle. Akné na zádech bývá často agresivnější a rozsáhlejší než akné na obličeji. Proto je zapotřebí nenechávat léčbu akné na zádech na později, ale začít se ihned léčit. Akné na zádech potřebuje komplexní a pečlivou léčbu.

Existuje několik osvědčených postupů, které se při léčbě akné využívají. Jedním z nich je chemický peeling. Při tomto zákrku se do pokožky aplikuje kyselina glyková. Ta nejenom pokožku napíná a omlazuje, ale také si hravě poradí právě třeba s akné. Chemický peeling je vcelku neinvazivní metoda, a proto je velmi často využívána. Stačí nás kontaktovat a domluvit si konzultaci s některým z našich odborníků.

Další metody, které se na odstranění akné na zádech i jiných částech těla využívají, jsou metody laserové. Klasickým příkladem je využití biostimulačního laseru. Novinkou v laserových technologiích je frakční laser. Ten dokáže skvěle zbavit pokožku jizviček po akné. Rozhodněte se již dnes a nechte si na naší klinice akné odstranit.