STITEK_ZAVOLAME


Celulitida odstranění

Celulitida je častý problém, který je také znám jako pomerančová kůže. Celulitida se nejčastěji vyskytuje v problémových partiích břicha, boků, stehen a hýždí. Vznik celulitidy je hodně často dán již dědičně. Ale jsou i další faktory, které vznik celulitidy ovlivňují. Patří mezi ně životní stylstrava, množství pohybu i celková životospráva. Pokud se u vás celulitida projevila a činí vám velké estetické obtíže, kontaktujte naše odborníky a domluvte si konzultace.

K odstranění celulitidy se nejčastěji využívá liposukce. V dnešní době existují různé druhy liposukčních technik. Klasická liposukce, která se provádí chirurgicky, je již pomalu na ústupu. Dnes se na většině renomovaných klinik využívá metoda tumescentní vibrační liposukce. Tato metoda je velice účinná.

Novinkou je bezbolestná ultrazvuková liposukce. Ta bohužel nedosahuje ještě dokonalých výsledků, a proto se většinou využívá jako doplňková technika k ostatním metodám. I tak je tato metoda velice oblíbená mezi ženami, protože je bezbolestná.