STITEK_ZAVOLAME


Depilace třísel

Také vás trápí nadměrný růst ochlupení? A vůbec nejhorší je to v problémových partiích třísel, zad a podpaží? Nepropadejte panice a začněte tento problém řešit v klidu. Oblast třísel je problémová zejména v letních měsících, kdy vyrážíte za zábavou k vodě a potřebujete tak mít dokonale upravenou oblast kolem bikin. Prvním krokemk úspěšnému odstranění nadměrného ochlupení v oblasti třísel je konzultace s naším odborníkem.

Depilace třísel se provádí pomocí laserové depilace. Laserová depilace je dlouhodobá, trvalá a velmi účinná metoda odstranění chloupků. Zejména u žen patří depilace třísel k velmi rozšířeným a vyhledávaným zákrokůmlaserového centra. Laserová depilace třísel je velmi šetrná a téměř bezbolestná. Výsledky jsou okamžité a mají dlouhotrvající efekt.

Zákrok se provádí pomocí moderního laseru GENTLELASE od americké firmy Candela. Počet zákroků, které jsou potřebné k dokonalému odstranění chloupků, je velmi individuální. Jako základ se považuje 6 - 8 laserových zákroků období 1 - 4 měsíců. Objednejte se již dnes a buďte krásná.