STITEK_ZAVOLAME


Křečové žíly - varixy

Trápí vás křečové žíly? Neodkládejte donekonečna jejich léčbu, protože by se mohlo stát, že tohoto rozhodnutí budete velmi litovat. Zbavit se křečových žil není potřeba pouze z estetického hlediska. Stále jste se nerozhodli? Kontaktujte násdomluvte si osobní konzultaci s některým z našich prvotřídních odborníků. Ti už vám poradí, jak dalé postupovat při léčení tohoto onemocnění.

Křečové žíly patří mezi nejrozšířenější onemocnění. Odborně se křečové žíly nazývají varixy. Jejich výskyt by se neměl podceňovat. Nejsou totiž pouhou kosmetickou vadou, ale mohou způsobovat i vážné zdravotní komplikace.  Pro léčbu křečových žil užíváme na naší klinice moderní metody, které jsou k pacientům velmi šetrné.

Pro odstranění křečových žil je nejlešpí laserová metoda. Laserové odstranění křečových žil je velmi šetrná a přitom velmi efektivní. Při tomto laserovém zákroku se do žil vpíchne optické laserové vlákno, které poškozenou žílu zataví a tím vyléčí. Neodkládejte již déle léčbu křečových žil a navštivte naši kliniku plastické a estetické chirurgie.

Máte křečové žíly a chcete se jich zbavit? Kontaktujte nás

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.