STITEK_ZAVOLAME


Oheň na kůži

Oheň na kůži je nepříjemné kožní onemocnění. Oheň na kůžise odborně nazývá Naevus Flammeus. Jedná se o zmnožené mikroskopické krevní cévy na rozsáhlé ploše a v mnoha vrstvách nad sebou. To poté vytváří vínově červenou skvrnu. Oheň na kůži je potřeba neprodleně léčit, protože sám od sebe nezmizí. Ačkoliv není nijak závažný, jeho výskyt v obličeji či na krku je pro pacienta velmi nepříjemný zejména z estetického důvodu.

Oheň se odstraňuje laserem. K těmto účelům je využíván vysokovýkonný úzce specializovaný barvivový (dye) laser, jehož paprsky projdou kůží aniž by ji poškodily a cíleně reagují pouze s červeným krevním barvivem, jež oheň způsobuje. Tento laser se také využívá také k odstranění hemangiomůčervených jizev a viditelných žilek.

Před vyšetřením je nutné dát si pozor, aby postižené místo bylo neopálené, a proto je nutné se na těchto místech chránit krémy s vysokým UV filtrem. Chcete se zbavit ohně? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s našimi odborníky. Využijte přiložený formulář.

Trápí Vás oheň na kůži? Kontaktujte nás

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.