STITEK_ZAVOLAME


Pihy a jejich odstranění

Máte pihy a přemýšlíte o jejich odstranění? Pokud máte pihy, které nevypadají příliš esteticky a navíc jsou na viditelném místě, pomůžeme Vám je odstranit. Pihy a jejich odstranění řešíme pomocí moderních laserových přístrojů. Všechny pihy před jejich odstranění podrobíme vyšetření na přístroji MicroDerm, který přesně diagnostikuje typ pihy. Také pomůže určit přesný postup odstranění pihy.

Nejčastěji se pihy odstraňují pomocí moderních laserových metod či prostým chirurgickým zákrokem. Při chirurgickém odstranění se provádí vyříznutí pihy, která se pak posílá na histologii. Nejčastěji používanou laserovou metodou je využítí frakčního laseru. Nebojte se nechte si odstranit nevzhledné pihy. Někdy je to potřeba i ze zdravotních důvodů.


Mladší o pár let 5.dílNa základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víčekodstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Podívejte se na pátý díl pořadu Mladší o pár let