STITEK_ZAVOLAME


Štíhlý pas

Také si přejete mít krásný štíhlý pas?  Pokud jste po porodu či razantním úbytku váhy ztratila svůj štíhlý pas máme pro vás řešení. A nemusíte se bát, že se bude jednat o dlouhé hodiny cvičení v posilovnách a jiných sportovních zařízení. Protože ani ty vám nezaručí dokonalý výsledný efekt. Prvním krokem, který musíte udělat je navštívit naše odborníky.

Pro odstranění přebytečných kil a zdokonalení vaší postavy se využívá technika, která se nazývá abdominoplastika. Abdominoplastika je plastická operace břišní stěny, která vám zajistí dokonale štíhlý pas a pevné bříško. Plastika břicha spočívá ve zpevnění rozestouplých břišních svalů. Zpevnění těchto svalů se dosáhne jejich sešitím a odstraněním přebytečné kůže.

Pokud se vám tento zákrok zdá příliš razantní, přichází v úvahu také liposukce. Liposukce může řešit prvotní přiznaky a méně závažné stavy povadlého břicha. Abyste zjistili, která metoda se pro vás nejlépe hodí, je nutná nejprve konzultace s našimi odborníky, kteří už vám rádi poradí.