STITEK_ZAVOLAME


Jizvy po akné

Jizvy po aknéAkné je nepříjemné zánětlivé onemocnění mazových žláz a váčků. Poměrně běžné je v období puberty, ale nezřídka trápí i dospěláky. Onemocnění je dlouhodobé a nese s sebou riziko vzniku jizev. Předejít jim můžete efektivní laserovou léčbou, kterou nabízíme, nebo pokud už jizvičky vzniknou, dokážeme je úspěšně minimalizovat kombinací několika účinných metod:

Průběh ošetření

Při laserovém odstraňování jizev aplikujeme na ošetřovanou oblast anestetický krém. Po zákroku přetrvává zarudnutí, otok a drobné stroupky, ale záleží na rozsahu a intenzitě ošetření.

Pro efektivní vyhlazení jizviček je třeba více návštěv. Počet sezení určujeme individuálně a vždy je nutná předchozí osobní konzultace s lékařem, kde se dozvíte i cenu zákroku.

V průběhu léčby akné a jizviček pak musíte důsledně dodržovat speciální doporučenou péči a chránit pleť před sluncem.


Média - vyšlo o nás

Doktorka s MUDr. Martou MoidlovouPrimářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Na celý pořad Doktorka se můžete podívat zde>>


Objednejte se na konzultaci ke korekci jizev po akné

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.