STITEK_ZAVOLAME


Kombinovaná laserová terapie - zastavte stárnutí

21.11.2011 18:07

Cena za ambulantní ošetření:

1 sezení/3 lasery - 8.000,- Kč

2 sezení/2 lasery - 12.000,-Kč

Rozšířili jsme nabídku našich služeb. Nabízíme vám jedinečnou kombinovanou laserovou terapii, díky níž omládnete a zbavíte se vrásek. Ošetření lasery je bezbolestné a je vhodné pro každého.

Jedná se o kombinaci 2-3 laserů přičemž jedno ošetření trvá pouze 45 minut. Dvě ošetření jsou zaměřena na odstranění žilek a pigmentace. Třetí laser se zaměřuje na obnovení kolagenu v kůži. Z nichž každý má jinou vlnovou délku a tudíž působí rozdílně na jednotlivé vrstvy a struktury kůže. Právě z tohoto důvodu je kombinovaná laserová terapie komplexnější a intenzivnější.

Jedná se o bezbolestné ošetření, které probíhá ambulantně. U citlivěších osob používáme speciální znecitlivující krém Emla, který je aplikovaný 1 hodinu před zákrokem. Objednejte se o kombinovanou laserovou terapii ještě dnes.

Výhody kombinované laserové terapie

  • zákrok je vykonáván ambulantně, minimálně invazivní a bezbolestný
  • jedno ošetření trvá pouze 45 minut 
  • ošetření lze rozložit buď do více jednotlivých sezení s odstupem 1–2 týdnů a nebo lze tuto proceduru zkrátit na 2 ošetření s odstupem cca 14 dnů.
  • ošetření je možné provádět pouze na neopálenou kůži
  • po ošetření je nutné dodržet důslednou ochranu před sluncem následujích 6 týdnů
  • po výkonu se může objevit zarudnutí, které však do 2–3 dnů odezní

Kombinovaná laserová terapie je jedinečným řešením, jak vyhladit svoji pleť rychle a bezbolestně. Objednejte se na tento zákrok, výsledkem bude vypnutá pleť zbavená červených žilek a hnědých pigmentových skvrn.