STITEK_ZAVOLAME


Bezbolestná liposukce

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Bezbolestná liposukce

Bezbolestná liposukce je ultrazvuková liposukce, která se provádí neinvazivní metodou. Na naší pražské klinice provádíme bezbolestnou ultrazvukovou liposukci hlavně jako doplňkovou metodu po laserové liposukci nebo vibrační tumescentní liposukci k dosažení co nejlepšího výsledku. Ultrazvuková liposukce se neřadí mezi liposukce s  ihned prokazatelně viditelným účinkem, jako liposukce vibrační tumescentní nebo laserová.

Tato metoda se doporučuje jako vhodná metoda v redukčním programu v kombinaci s přechodem na "zdravou výživu" a zvýšenou pohybovou sportovní aktivitou. Bolestivost po ultrazvukové liposukci nebývá nijak výrazná. Je popisována jako bolest po fyzické námaze.

/akne

Jak probíhá bezbolestná liposukce?

Bezbolestná liposukcePři bezbolestné liposukci se využívá ultrazvuku, který je tvořen ultrazvukovou sondou mimotělně. Vzniklá energie je potom koncentrována (fokusována) do jednoho místa podkožní tukové tkáně a v tomto ohnisku by mělo dojít k rozrušení buněk. Rozpuštěné buňky poté nejsou odsávány, ale jsou transportovány lymfatickým systémem a metabolizovány játry.

Z toho plyne, že i zařazení mezi liposukční techniky je pouze orientační a ne zcela správné. K výhodě patří zmiňovaná neinvazivnost, k nevýhodám malý objemový efekt na který je navíc nutno dlouhou dobu čekat, nezbytnost opakování výkonu a mimojiné také metabolická zátěž organismu. Tato moderní technika je pouze ve vývoji, a proto mohou být výsledky rozpačité a soubory takto ošetřených klientů malé v porovnání s ostatními liposukčními a modelačními metodami.

Pokud se rozhodnete ultrazvukovou liposukci, očekávejte, že k významné redukci dochází až po 4 - 6-ti ošetřeních. Abyste dosáhli cíleného optimálního efektu, je potřeba ošetření opakovat 6x - 10x, nejlépe v týdenních intervalech.

Po liposukci

Před liposukcí

Média – vyšlo o nás


Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde.


iDNES.cz - Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukceTrápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>.


Bezbolestná liposukce - máte zájem? Kontaktujte nás!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.