STITEK_ZAVOLAME


Liposukce břicha

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Liposukce břicha

Liposukce břicha se využívá zejména tehdy, chceme-li se zbavit přebytečného tuku v oblasti břicha. Je to rychlá a ne příliš náročná operace, která vám ušetří čas i námahu, kterou byste museli strávit v posilovnách. Před samotnou liposukcí břicha je potřeba řádné konzultace s odborným lékařem, který navrhne postup a nejvhodnější řešení. Po liposukci břicha je nutná krátkodobá hospitalizace na naší klinice.

Liposukce břicha může být spojena s abdominoplastikou, neboli plastikou břicha. Je -li liposukce břicha rozsáhlejší, přistupuje se po operaci právě k plastice břicha, aby bylo dosáhnuto co nejlepšího efektu. Nebojte se přijít a už se nebudete muset stydět za svůj zevnějšek.

/akne /akne

Jak se zbavit přebytečného tuku na břiše?

Existují různé liposukční techniky, kterými se ze zbavit přebytečného tuku na břiše. V dnešní době se nejvíce využívají především dvě a to tumescentní vibrační liposukce a laserová liposukce. Tumescentní vibrační liposukce prakticky nahradila metodu klasické liposukce v celkové anestesii. Tuto techniku používají na všech významných pracovištích estetické chirurgie. Naše klinika tumescentní vibrační liposukci provádí již 8 let a za tu dobu jsme ošetřili tisícovky pacientů.

Laserová liposukce je moderní operační metoda, která se dynamicky rozvíjí a úspěšně se používá v mnoha zemích Evropy, Asie i Ameriky. Doplňuje a postupně nahrazuje starší liposukční a a modelační techniky. Naše klinika je prvním liposukčním centrem v ČR, které má přístrojové i personální dispozice pro provádění laserových liposukčních operací.

Naše klinika zajišťuje během hospitalizace nepřetržitý 24hodinový odborný dohled lékařem s anesteziologicko-resuscitační specializací.

liposukce muže

liposukce muže

Fotka 9

Fotka 10

Po liposukčním zákroku břicha

Před liposukčním zákrokem břicha

Po liposukcí břicha

Před liposukcí břicha

Média – vyšlo o nás


Zajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují plastické operace, jakou  je právě liposukce břicha? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Celý článek I muži mají své dny ke stažení zde >>


Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde.


iDNES.cz - Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukceTrápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>


Článek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.

Máte zájem o liposukci břicha? Kontaktujte nás

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.