STITEK_ZAVOLAME


Neinvazivní liposukce

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Neinvazivní liposukce

Jedná se o doplňkovou metodu po invazivní liposukci v rámci dosažení co nejideálnějšího efektu či alternativu pro klienty, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí podstoupit invazivní zákrok. Nepředpokládáme, že tukový úbytek bude natolik úspěšný jako po invazivní liposukci, proto také nabízíme zákrok za nižší ceny než je u tohoto finančně náročného přístroje obvyklé.

Neinvazivní liposukce je často známá jako ultrazvuková či bezbolestná liposukce. Kouzlo tohoto hubnutí se však skrývá v samotném průběhu zákroku, který je prováděn bez narkózy. Proto je též neivazivní liposukce nazývána liposukcí 3. generace a lze ji bez obav aplikovat na jakékoliv části těla.

Proč říci ano neinvazivní liposukci?

  • Aby byla neinvazivní liposukce účinná je nutné podstoupit sérii 10 zákroků.

    Jako každá věc, má i neinvazivní liposukce své pro a proti. Výhodou je rozhodně bezbolestnost a časová nenáročnost na hospitalizaci. Po samotném zákroku budete odpočívat v klidu svého domova.
  • Neinvazivní liposukci lze provádět několika metodami, které se však navzájem nevylučují. Námi prováděné metody jsou šetrné k vašemu tělu i organismu a jejich finální výsledek vám dodá ztracené sebevědomí. Důležitou součástí celého procesu hubnutí je pitný režim. Správný příjem vody ovlivní rychlejší odbourání tukové tkáně.

    /akne

Ultrazvuková liposukce - nejčastějsi využívaná metoda neinvazivní liposukce

Při ultrazvukové liposukci dochází k odbourání tukové tkáně pomocí ultrazvukových vln. Zavedená kanyla vytváří tyto vlny, které následně  poruší membránu tukových buněk. Obsah buněk  se vyloučí do mezibuněčného prostoru, odkud je odveden k metabolickému zpracování lymfatickým systémem do jater. Tato metoda neinvazivní liposukce je 100% účinná a zhubnutí je trvalé. Přístroje, které užívají metodu ultrazvukových vln jsou např. Ultrashape, Ultracontour aj.

Redukce podkožního tuku touto cestou je zdlouhavější. Obvykle se doporučují 4 - 6 ošetření, avšak cesta k vysněné postavě je dlouhá, a proto je pro optimální efekt potřeba podstoupit 6 - 10 ošetření.

Výsledky neinvazivní liposukce jsou ohromující

/akne /akne

Hydratujte pokožku za pomoci mezoterapie

/akneMetoda zvaná mezoterapie znamená dlouhodobější hydrataci pokožky. Přístroj vpraví pomocí mikrojehliček do střední vrstvy kůže léčivé látky. Směs obsahuje L-carnitin, kofein, homeopatické směsi, kolagenázu a případně fosfatidylcholin. Látky naruší v podkožním tuku pruhy pojivové tkáně a usazený tuk se rozpustí. Délka zákroku je rychlá a bezbolestná a počet návštev u lékaře se doporučuje velmi individuálně, avšak v průměru se pohybuje okolo 2 ošetření do roka.

Pro koho je tato liposukce nejvhodnější?

Je jedno zda jste muž či žena, vhodnost této liposukce je pro obě skupiny stejná. Záleží však vždy na daném období a zdravotním stavu. Pokud potřebujete vytvarovat postavu, zejména v oblasti břicha, hýždí či dolních končetin, tak právě pro vás je neinvazivní liposukce vhodná.

Poradíme si však i s celulitidou. O tom kdy je nejvhodnější liposukci provádět a o dalších  podrobnostech vás bude informovat lékař již na první konzultaci. Zároveň vám sdělí přesnou a konečnou cenu neinvazivní liposukce.

Výsledky liposukce nejsou tak viditelné, jako u tumescentní liposukce. Avšak pomalými krůčky nakonec ke své vysněné postavě dojdete. Změňte svůj život a pusťte se do hubnutí s naší pomocí.

Po neinvazivní liposukci

 Před neinvazivní liposukcí

Po zákroku

Před zákrokem

Média – vyšlo o nás


Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní (napřík. za pomocí neivazivní liposukce). Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde. [Odkaz pryč z webu] [Nové okno]


V Občanském Judu na TV Nova řeší MUDr. Faltová problematiku opalování a varuje před nebezpečím vzniku melanomu, z důvodu nadměrného opalování a nedostatečné ochrany kůže před UV zářením.

Podívejte se na celé Video s MUDr. Lenkou Faltovou [Odkaz pryč z webu] [Nové okno].


iDNES.cz - Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukceTrápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce i neinvazivní liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>.


Máte zájem o neinvazivní liposukci? Kontaktujte nás

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.