STITEK_ZAVOLAME


Tumescentní liposukce

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Tumescentní liposukce - liposukce bez skalpelu

Tumescentní liposukce je metoda, která v posledním desetiletí prakticky zcela nahradila metodu klasické liposukce v celkové anestesii. Je používána na všech významných světových pracovištích estetické chirurgie. Naše klinika ji má v seznamu prováděných výkonů již 8 let. Za tu dobu jsme úspěšně ošetřili tisícovky pacientů.

Provedení tumescentní liposukce 

Oblast určená k liposukci se zakreslí na tělo pacienta a napustí se tumescentním roztokem s lokálním anestetikem a látkami upravující vnitřní složení organismu. Děje se tak tenkou jehlou či tenkou kanylkou a proces lze přirovnat k aplikaci injekce o větším objemu - bez skalpelu.

Po určité době nutné pro nástup účinku anestetika nastává druhá fáze výkonu-odsátí tuku.To se provádí tenkými,většinou 2milimetrovými kanylami s mnohočetnými otvory .V případě tumenscentní liposukce se pohyb kanyl uskutečňuje pouze manuální činností operatéra.

Právě subtilnost a uspořádání kanyl zaručuje estetický výsledek bez asymetriínerovností, které jsme často vídali u klasicky prováděných liposukcí. Vstupy pro kanyly jsou bodovité, ošetřují se pouze náplasťovým stehem a stopy po nich se časem zcela ztratí.

Po výkonu je pacient oblečen do speciálního prodyšného elastického prádla, které nosí 12-14 dnů.

Výhody tumescentní liposukce

Tumescentní liposukce je metoda, se kterou jsou v současné době nejdlouhodobější zkušenosti ze všech moderních metod sloužících k redukci tukové tkáně. Počet klientů ošetřených touto technikou se počítá celosvětově na miliony. Tumescentní liposukce může být považována za liposukci třetí generace.

U většího rozsahu tukové vrstvy v dané oblasti ji stále považujeme za první metodu volby.

Naše klinika zajišťuje během hospitalizace nepřetržitý 24hodinový odborný dohled lékařem s anesteziologicko-resuscitační specializací.

Platí pro ni všechny výhody uvedené v odstavci společné vlastnosti uvedených technik:

 
  • ambulantní provedení
  • lokální anestezie
  • možnost kontroly výkonu vestoje
  • trvalý efekt
  • krátká doba nošení prádla
  • soběstačnost po výkonu
  • zdravotní a estetická bezrizikovost
  • nezanechává jizvy
  • bezkrevnost výkonu
  • zlepšení celulitidy

Ceník tumescentní liposukce

Zákrok

Zákrok

Zákrok

Zákrok

Média – vyšlo o nás

 

Stále mladá a krásná chce být každá žena. Na otázky týkající se omlazení pleti a různých dermatologických zákroků odpovídala MUDr. Lenka Faltová pro časopis Žena a život. Inspirujte se článkem  a vyzkoušejte dermatologické zákroky, díky nimž získáte mladistvější pleť.

Celý článek „Chtěla bych omládnout a zkrásnět…“ ke stažení zde>>.


Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde.


iDNES.cz - Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukceTrápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>


Článek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.

Máte zájem o zákrok tumescentní liposukce? Objednejte se níže.

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.