STITEK_ZAVOLAME


CoolTech - eliminace tukových buněk pomocí chladu

19.11.2014 12:19

CoolTech - eliminace tukových buněk pomocí chladu

CoolTech – přístroj pro eliminaci tukových buněk prostřednictvím chladu. Tato technika je obecně známá jako kryolipolýza, nabízíme NOVINKU, která je plně schválená pro LÉKAŘSKÉ (nikoliv kosmetické) použití ve zdravotnictví a má udělený certifikát CE-0051.

Povrchový tuk je zredukován až o 80 %!

Četné studie prokázaly, že povrchový tuk je zredukován až o 80% během 4 měsíců. Přístroj disponuje 2 aplikátory, tzn. lze ošetřit 2 oblasti najednou a celkem 4 oblasti během 140 minut. Díky dokonalému designu těchto aplikátorů je možné ošetřovat různé partie. Vnitřní strana aplikátorů je vyrobena z biokompatibilního materiálu poslední generace. Přístroj CoolTech pracuje na bázi řízeného postupného zchlazování tukové vrstvy kůže. Tukové buňky jsou posléze postupně vyplavovány přirozeným metabolickým procesem lymfatickým systémem. Doporučeno je 1-3 ošetření dané oblasti po 6-8 týdnech. Po ošetření se klient může vrátit k běžným činnostem bez jakéhokoliv omezení a sebemenších komplikací.

Jedná se o bezbolestné neinvazivní ošetření, při kterém dochází ke zchlazení tukové vrstvy velmi efektivním způsobem. Zmražené adipocyty (tukové buňky) jsou následně vyplaveny z těla přirozeným způsobem. Po zmražení adipocytů dojde k jejich rozpadu, aniž by byla narušená jiná tkáň. Výsledky jsou viditelné v rozmezí od 1 do 3 měsíců.

Nové studie také prokázaly, že celková účinnost a výsledný efekt kryolipolýzy je mnohonásobně vyšší díky následné aplikaci akustické rázové vlny, která nejen výrazně urychluje rozpad tukových buněk, ale zároveň stimuluje novotvorbu kolagenu a vypíná pokožku. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je doporučeno absolvovat 5 ošetření akustickou rázovou vlnou. První se provádí bezprostředně po aplikaci kryolipolýzy, následující čtyři ošetření pak 1x týdně.

Chcete se zbavit tukových polštářků na stehnech, hýždích nebo třeba na břiše? Objednejte se na konzultaci!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.