STITEK_ZAVOLAME


Objednejte se na preventivní vyšetření znamének, stejně jako Pavlína Danková

15.04.2014 10:45

Objednejte se na vyšetření znamének jako Pavlína Danková

Neodkládejte vyšetření pih a znamének a objednejte se na preventivní kontrolu ještě dnes. Na klinice Laser Plastic vám nabízíme vyšetření mateřských znamének systémem Microderm, který spolehlivě rozpozná neškodné pihy od melanomu. Prohlídka pomocí systému Microderm trvá pouze 10 – 15 minut a  cena vyšetření pigmentových znamének se pohybuje již od 500 Kč.

Systém Microderm je unikátní v tom, že s ním lze bezpečně a efektivně sledovat vývoj kožních útvarů. Veškeré záznamy z minulých prohlídek uchováváme a v budoucnosti můžeme vyhodnocovat vývoj a míru rizika pigmentových znamének. A v případě vážného nálezu doporučíme odstranění kožního útvaru. Klinika Laser Plastic disponuje laserovým vybavením, kterým vás dokážeme zbavit znaménka bez jizev a chirurgického zákroku.

Pavlína Danková: "Nespoléhejte na to, že se vám nemoc vyhne".

Preventivní vyšetření pih a znamének na klinice Laser Plastic podstoupila i Pavlína Danková. Na vlastní kůži se totiž přesvědčila o tom, že vážná nemoc si nevybírá. Sama se snaží pozorovat změny na kůži a hlídat všechno podezřelé, jenom odborník ale může problém vyloučit na
100 %. V jejím případě však primářka kliniky Laser Plastic, MUDr. Marta Moidlová, naštěstí žádný rizikový útvar nezaznamenala.

Jednou z příčin vzniku melanomu je nadměrné slunění. Pavlína Danková proto postupovala naprosto správně, když podstoupila vyšetření znamének po návratu z exotické dovolené. V takových destinacích je slunce pro náš typ kůže daleko agresivnější. Použití ochranných krémů s faktorem minimálně 30+ by tedy mělo být samozřejmostí, stejně jako nevycházet na slunce v poledních hodinách.

Máte zájem o microderm - vyšetření pih a znamének? Kontaktujte nás!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.