STITEK_ZAVOLAME


Robotická transplantace vlasů

/akneNabízíme vám unikátní metodu robotické transplantace vlasů. Jedná se o automatizovanou FUE metodu, která v mnohém překonává dosud známé transplantační metody. Přináší s sebou velké výhody pro pacienta i lékaře.

Francouzská společnost MEDICAMAT, která se už 30 let specializuje designem, výrobou a mezinárodní distribucí patentovaných lékařsko-chirurgických přístrojů, spojila své síly s předními světovými odborníky právě v oblasti transplantace vlasů a vytvořila přístroj - robota PUNCH HAIR MATIC ®, na použití automatizované FUE-TRANS-F.E.R. metody transplantace vlasů. Přístroj je více nežli rok využívám především v USA, Francii a Itálii. Tuto metodu provádíme jako jediná klinika v celé České republice.

Jedná se o ambulantní zákrok, který je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Víte, jak správně zlepšovat a udržovat kvalitu vlasů a vlasové pokožky? Na tuto otázku vám odpoví Trichologie.

Výhody automatizované FUE metody pro transplantaci vlasů/akne

 • zákrok je vykonáván ambulantně, minimálně invazivní a bezbolestný
 • zabere polovinu času oproti běžně používaným metodám transplantace vlasů
 • provádí se v lokální anestezii, bez použití skalpelu a bez následné tvorby jizev
 • téměř žádné riziko infekcí
 • minimální riziko bolesti z poškozených nervů 
 • minimální riziko krvácení
 • velmi krátká rekonvalescence - řádově ve dnech (3-5 dní)
 • nové vlasy začnou růst do 2 - 3 měsíců
 • menší omezení pacienta v souvislosti s výkonem

/akne/akne

Nová metoda transplantace vlasů

vám garantuje jen přirozeně vypadající vlasy. Vše probíhá bez skalpelu a tedy bez následných jizev, nečekají vás žádné obvazy ani bandáže hlavy a za 3 - 5 dní se můžete vrátit do pracovního procesu."

MUDr. Marta Moidlová
Primářka kliniky LaserPlastic

Automatická extrakce a reimplantace štěpu s PUNCH HAIR MATIC ® robotem zajistí minimální riziko poškození štěpu během extrakce a reimplantace.
Je zárukou opětovénho růstu vlasů a navíc garantuje mnohem přirozenější vzhled.

Vyzkoušejte také omlazení vlastní plazmou - plazmaterapii, která zkvalitňuje vlasy a pomáhá jejich růstu. Nebo také metodu vlasové mezoterapie, při které ultratenkou jehličkou aplikujeme účinné látky – směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a stopových prvků důležitých pro růst vlasů.

Co vás čeká, rozhodnete-li se pro transplantaci vlasů?

 • Před-transplantační fáze -  při konzultaci s vlasovým specialistou se dozvíte podrobnosti o chirurgickém zákroku a absolvujete předoperační vyšetření. Používáme novinku - přístroj Punch Hair Matic, který je v porovnání s manuální FUE metodou mnohem rychlejší. Zvládne odebrat až 600 štěpů za hodinu.
 • Samotná transplantace vlasů

 • odběrový nástavecImplantace štěpů

  Po-transplantační fáze - domů odcházíte hodinu po zákroku. Za 3-5 dní se můžete bez problémů vrátit do práce. Je možná tvorba mírného otoku v ošetřovaných oblastech. V místě odběrů a vpichů se vytvoří drobné stroupky - nestrhávejte je a počkejte až samy odpadnou. Hlavu si budete moct umýt již za 48 hodin po zákroku.

Průběh transplantace vlasů

Transplantace vlasů se dělí na tři části. V první etapě vás čeká odběr vlasových štěpů. V druhé části si lékař připraví lůžka (dírky) pro nové implantované štěpy. Implantační otvory jsou stejně velké jako odběrová jehla. Štěpy přesně kopírují tvar a rozměry dírek, do který jsou implantovány.

Třetí krok obsahuje samotnou implantaci štěpů do připravených lůžek pomocí speciálního  nástavce.  Zákrok je zcela bezbolestný. Jediný nepříjemný pocit může pacientovi působit aplikace lokální anestezie.

Implantace štěpů

Implantace štěpů

Implantace štěpů

Pokud vám budou ranky na hlavě krvácet, přiložte na ně kousek čisté gázy nebo kapesníku. Vzniklé stroupky nikdy nestrhávejte, ale nechte samovolně odpadnout. Důležité také je vyhýbat se po zákroku pití alkoholu a až na dva týdny omezit zvýšenou fyzickou námahu (sport, náročná práce).

Je normální, když vám po 2 - 8 týdnech část transplantovaných vlasů vypadne. Za 2 - 3 měsíce však začnou růst nové vlasy.

Transplantace vlasů s přístrojem Punch hair matic je ideální volbou pro navrácení bujné kštice na vaši hlavu. Jediná možnost, kdy vaše  nové vlasy jsou opravdu přirozené.

TrichologieKolik vypadnutých vlasů denně je ještě normální? Jak dlouho trvá trichologické vyšetření? Jaké jsou nejčastější vlasové kožní poruchy? Podle čeho poznat, že už je čas navštívit trichologa? To vše a spoustu dalších zajímavých informací se dočtete v článku, který vyšel v časopise Healt and Beauty.

Celý článek s názvem Diagnóza: Problémové vlasy k přečtení zde>>


Článek Holohlavec je supééér!

Jste i vy deprimováni úbytkem vlasů? Začtete se do článku o problémech s vypadáváním vlasů u mužů a nechte si poradit od odborníka v oboru. MUDr. Marta Moidlová vám nabízí jedinečné řešení - transplantaci vlasů. A jak sama dodává: "Moderní vlasová transplantace se v posledních letech stává doslova hitem v oblasti estetických zákroků."

Celý článek "Holohlavec je supééér!" ke stažení zde>>.


/akneZajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují různé plastické operace? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Celý článek I muži mají své dny ke stažení zde >>

Punch hair matic - automatizovaná FUE metoda pro transplantaci vlasů

Pokud jste našli zalíbení v této revoluční metodě transplantace vlasů, přečtěte si podrobné informace.

Fotka 1

Fotka 2

Máte zájem o transplantaci vlasů? Objednejte se níže.

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.