STITEK_ZAVOLAME


Podzimní novinka Ulthera na národním referenčním pracovišti Laser Plastic

01.11.2012 10:42

Vážení a milí,

klinika LaserPlastic pro Vás připravila podzimní novinku v podobě převratné technologie Ulthera = lifting bez skalpelu, která umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace s výsledným liftingovým efektem – vypnutí tkáně a novotvorbou kolagenních struktur. Při Ultherapii není potřeba anestezie ani pobytu na klinice a ihned po zákroku je možné se opět věnovat Vašim běžným denním aktivitám. Dočasně nabízíme zajímavé a výhodné zaváděcí slevy.

Na Vaši návštěvu se těší a krásné podzimní dny přeje,
prim. MUDr. Marta Moidlová a Klinika LaserPlastic


Klinika LaserPlastic je vybraným národním referenčním pracovištěm pro Ultherapii

Ulthera - lifting bez skalpelu

Po USA si získala ve světě velkou popularitu Ulthera, nový a jediný přístroj schválený FDA pro neinvazivní lifting obličeje a krku bez chirurgického zákroku. V Česku byla národním referenčním pracovištěm pro tuto techniku vybrána právě Klinika LaserPlastic.

Využívá při ní ojedinělý přístroj, který vysílá do podkožních tkání pacienta energetické impulsy ultrazvuku. Na dodanou energii reaguje pokožka tak, že se zpevňuje a vypíná. Na rozdíl od operace není při tomto „liftingu bez skalpelu“ potřeba narkóza, obvazy ani další pobyt na klinice. Konečný výsledek se progresivně vyvíjí po dobu dvou až čtyř měsíců, a teprve potom se ukáže v plné kráse. Vydržet pak může několik let a lze jej zopakovat.  Vhodným kandidátem na ultherapii je každý, jehož kůže je povadlá a ztratila pružnost a pevnost. Zaváděcí ceny se liší podle intenzity a rozsahu zákroku. Například u okolí očí je to 7 až 13 tisíc, u dolního faceliftu 20 až 35 tisíc korun.

Zaujala vás Ultheraterapie? Objednejte se na konzultaci!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.