STITEK_ZAVOLAME


Rozhovor o zákroku: Zvětšení prsou implantáty

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Přečtěte si rozhovor s Lucií, 38letou pacientkou, která podstoupila zvětšení prsou implantáty

Prohlédněte si fotky pacientky před a po zákroku a vyjádření ošetřujícího lékaře Doc. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D.

Jaké byly důvody, pro které jste se rozhodla podstoupit augmentaci prsů?

"Největším podíl na misku rozhodovacích vah přidal můj manžel, který si moc přál, abych po porodu a dlouhodobém kojení našich dvou holčiček zase vypadala krásně. Sama jsem to nepovažovala až za tak důležité, ale po tom, co mám díky panu doktorovi zpět nádherná prsa, jsem změnila názor. Teď jsem velmi ráda, že jsem zákrok podstoupila, z mnoha důvodů. Pan doktor mne na první konzultaci informoval o všech pozitivních ale i možných negativních stránkách operace a pooperačního období. Nyní pár týdnů po operaci mám zpět sebevědomí a radost ze sebe samé."

Co Vás vedlo k volbě kliniky LaserPlastic?

"V rodině jsme již měli zkušenosti s výsledky pana docenta Sukopa a jeho reference mezi pacienty byly jen ty nejlepší. Chtěla jsem, aby mne operoval právě on. Poté, co jsme přišli s manželem na konzultaci na kliniku LaserPlastic, můj dojem z prostředí a profesionálního a milého personálu toto rozhodnutí jen utvrdil."

Jak byste zhodnotila průběh operace, období rekonvalescence, přístup personálu, prostředí kliniky a výsledek?

"Pobyt na klinice LaserPlastic jsem si doslova užila, příjemný a přitom vysoce profesionální tým mi před operací přesně popsal co se bude dělat a jakým způsobem bude vše probíhat, a to včetně časového horizontu jednotlivých etap rekonvalescence. Na vše bylo možné se kdykoli v průběhu pooperační péče znovu zeptat. Pokud jsem si vyžádala speciální péči bylo mi vždy s úsměvem vyhověno. Personál byl příjemný, ohleduplný a velmi milý. Ve srovnání s tím, kde všude jsem byla hospitalizována, to byla jednoznačně špičková péče i po lidské stránce. Prostředí kliniky je velmi decentní, její prostory jsou moderní a přitom velmi vkusně zařízeny, což je velmi příjemná kombinace.

Ráda bych se zmínila o péči a kontrolách po operaci - pan doktor si mě pravidelně po zákroku zval ještě na několik návštěv, aby se ujistil, že hojení probíhá dobře a vše je v pořádku. Operací ale péče u pana doktora nekončí. Každý rok k němu budu chodit na pravidelnou kontrolu. Což nepopírám, byl další důvod proč jsem byla ráda za svůj výběr operatéra i kliniky LaserPlastic.

Po několika měsících od operace vím naprosto přesně, že i když iniciátorem operace byl manžel, rozhodně jsem změnu potřebovala nejen pro něho, ale především pro sebe. Cítím se výborně, sebevědomí mi vzrostlo a po 15 letech společného soužití s manželem jsme osvěžili náš společný vztah a nabrali nový vítr do plachet. Je to neuvěřitelné jak taková změna může ovlivnit život a jeho kvalitu z mnoha úhlů. Řekla bych, že operace přispěla k našemu rodinnému štěstí a pohodě a  považuji to za velmi důležité. A za to děkuji panu doktorovi i personálu kliniky LaserPlastic."

Podívejte se na fotky před zákrokem

Před zákrokem Před zákrokem Před zákrokem

Podívejte se na fotky po zákroku

Po zákroku Po zákroku Po zákroku

Přečtěte si vyjádření ošetřujícího lékaře, Doc. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D.

Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Jaký konkrétní zákrok pacientka absolvovala. Jednalo se o zvětšení prsou implantáty nebo také modelaci?

"Jednalo se pouze o zvětšení prsů implantáty."

Jaké typy implantátů byly použity a proč?

"Použity byly dvou-gelové implantáty anatomického tvaru, americké firmy Allergan o velikosti 335 gramů. Byly vybrány jako nejvhodnější vzhledem k rozměrům hrudníku a požadovanému tvaru a velikosti  prsů."

Kam se implantáty vkládaly? Pod prsní sval nebo žlázu?

"Implantáty se pro štíhlost pacientky vkládaly pod sval, tak aby byly maximálně kryty vlastní tkání. Díky tomu jsou minimálně vidět přechody mezi okrajem implantátu a kůží. Prsy jsou na pohled i na pohmat daleko přirozenější."

Kudy se zaváděly (řezem kolem dvorce/podprsní rýhou/z podpaží) a proč?

"Řez byl veden pod prsní rýhou. Jizva je zde pro přirozený pokles prsů prakticky neznatelná."

Jak hodnotíte průběh operace, výsledek a hojení?

"Průběh operace i pooperační období proběhly bez komplikací. Zcela jistě tomu přispěla sama pacientka svým úžasným pozitivním přístupem a perfektním rodinným zázemím."

Inspiroval Vás příběh Lucie? Objednejte se na konzultaci

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.